Brexit: تولید خودرو در ژاپن به مهر ” ساخته شده در بریتانیا تحت بوریس جانسون قصد دارد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

محصولات از ژاپن و یا کره جنوبی خواهد بود به مهر “ساخته شده در بریتانیا” تحت بوریس جانسون طرح برای نجات صنعت خودرو داخلی پس از Brexit.

این پیشنهاد در تلاش برای جلوگیری از مجازات تعرفه رانندگی دور از نیسان و تویوتا اما صدا “مسخره” به رای دهندگان وعده داده شده مزایای زیادی برای خروج از اتحادیه اروپا یک تجارت ،

این همچنین بدان معنی انگلستان است که به طور موثر به درخواست اتحادیه اروپا برای منافع یک اتحادیه گمرکی یک تجزیه و تحلیل جدید می گوید: – با وجود نخست وزیر اصرار انگلستان ترک تجارت تنظیم.

آن کشف شده است در لندن طرح های پیشنهادی برای اتحادیه اروپا, تجارت, معامله, که باقی می ماند در مشکل پس از چهره-به-چهره مذاکرات که به شکست یک روز در اوایل با وجود بلندی دسامبر مهلت.

کالاهای ساخته شده و تنها از قطعات خارجی اما مونتاژ در انگلستان – مهمترین وسایل نقلیه, اما همچنین غذاهای آماده و سایر کالاهای تولیدی – خواهد بود اعطا همان معافیت از تعرفه ها به عنوان کسانی که از انگلستان قطعات.

آلن زمستان, استاد اقتصاد در دانشگاه ساسکس مدرسه کسب و کار گفت: در آن منعکس شده این واقعیت است که تعرفه-رایگان معامله – حتی اگر توافق با بروکسل شد بدون استفاده از اگر آن را سقوط ناپاک از قوانین سختگیرانه از مبدا.

با اشاره به نیسان را تهدید به ترک انگلستان اگر آن را به حال به پرداخت تعرفه ها گفت: مستقل: “ما می دانیم که ژاپنی بدانم که آیا آنها می ماند در اطراف.

“مبارزه با تروریسم در اروپا در حال رفتن به خبر بد برای شغل در بسیاری از ابعاد. در یکی از این ابعاد انگلیسی پیشنهاد کمک خواهد کرد به برخی از کسانی که در ضرر و زیان است.”

و دکتر پیتر هلمز, خواننده, در اقتصاد گفت: “آنچه دولت انگلستان در صدد است از اتحادیه اروپا در قواعد مبدأ بی سابقه است.

“به طور متوسط Brexit حامی این رویکرد ممکن است صدای مسخره و نه بخشی از هر گونه توافق آنها رای دادند اما بدون آن ماشین ژاپنی گیاهان در معرض خطر مواجهه با 10 درصد تعرفه ها در اتومبیل های ساخته شده در انگلستان اگر آنها با استفاده از موتور گیربکس و یا دیگر قطعات ساخته شده در ژاپن است.”

اما دکتر هولمز پیشنهاد کرد که اتحادیه اروپا “آیا همه در قدرت خود را برای جلوگیری از انگلستان تبدیل شدن به یک وظیفه دریایی مونتاژ پایگاه”.

بخش خودرو به ارزش £18bn به اقتصاد انگلیس در سال 2018 به طور مستقیم به کارگیری 168,000 مردم و صدها هزار نفر بیشتر در عرضه خرده فروشی و تعمیر و نگهداری.

اما از آن است که در معرض خطر از قوانین از مبدا خواستار حدود 55 درصد از ارزش خوب باید از انگلستان و یا اتحادیه اروپا برای بهره مندی از کاهش تعرفه – از آنجا که به طور معمول به این شکل است که تنها 44 درصد برای یک “ساخته شده در انگلستان” ماشین مطالعه می گوید.

این پیشنهاد جدید را اعمال می شود که در انگلستان امیدوار به “رول بیش از” یک موجود اتحادیه اروپا, تجارت, معامله, یک لیست از حدود 70 ملل صدر توسط ژاپن و کره جنوبی.

خیابان داونینگ خواسته شده است برای پاسخ به تجزیه و تحلیل درخواست شده به بروکسل.

این مطالعه توسط بریتانیا سیاست تجارت رصدخانه (UKTPO) در دانشگاه ساسکس به شناسایی مناطق دیگر که در آن دولت به دنبال “همگرایی عمیق” از در دیگر اتحادیه اروپا در معاملات تجاری – با وجود آن فصاحت و بلاغت است.

این خدمات عبارتند از خدمات مالی و به رسمیت شناختن مدارک حرفه ای که در آن هشدار داد که اختلافات خواهد رسید متخصصان ماهر به دنبال کار در این قاره.

انگلستان بود که پس از به رسمیت شناختن مدارک حرفه ای به عنوان “پیش فرض گزینه” مگر در مواردی خاص وجود دارد دلیل این غیر ممکن بود که اتحادیه اروپا به احتمال زیاد به توافق برسند به آن هشدار داد.

مراقبت های بهداشتی حرفه ای معماران دامپزشکی جراحان و داروسازان در میان گروه های در معرض خطر که در حال حاضر لذت بردن از “نسبتا ” آسان” به رسمیت شناختن مدارک تحصیلی خود در اتحادیه اروپا ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>