بوریس جانسون اخبار – زنده: ندارد ‘کامل راه’ برای پایان دادن به مستند, Ersin هشدار به اسکاتلند و ویلز رهبران حمله ‘shambolic دولت

ساعت اعلام لحظه ای از یاد coronavirus قربانیان و یکی دیگر از کف زدن برای بیمه خدمات درمانی کارگران به عنوان او برطرف مستند

“اجازه دهید به دنبال به جلو به این آخر هفته” بوریس جانسون می گوید.

“فردا وجود خواهد داشت یک لحظه از یاد کسانی که زندگی را غم انگیز از دست داده است و قبل از وقت خود را. و در 5 بعد از ظهر روز یکشنبه بیمه خدمات درمانی را 72 تولد ما می توانیم همه با هم به کف زدن کسانی که مشغول به کار خستگی ناپذیر و selflessly برای کمک به ملت از طریق این بیماری همه گیر.

“من می دانم که هر کس می خواهد به دنبال به جلو به آرامش ملی محدودیت. به عنوان مستند برطرف کنیم باید تمرکز بر حمایت از معیشت از صاحبان کسب و کار و کارکنان خود را بالا و پایین کشور همه آنها در حال باز کردن درهای خود را برای اولین بار در بیش از سه ماه.

“به ما رستوران های محلی, آرایشگری, کتابخانه ها, موزه ها, سینما و بله بارها. آنها همچنین ما هتل BnBs – در واقع, بسیاری از ما در صنعت گردشگری. همه این کسب و کار و کارگران خود را قرار داده اند در یک قهرمانانه تلاش برای آماده سازی خود را در سالن برای این بازگشایی به کار کردن یک راه برای تجارت است که نگه می دارد مشتریان خود را امن است.

“اما موفقیت این کسب و کار … و در نهایت سلامت اقتصادی کل کشور وابسته به هر یک از ما اقدام مسئولانه است. ما باید آنها را اجازه نمی کردن.

“مستند تنها موفق به کنترل این ویروس از آنجا که همه با هم کار می کرد و ما را تنها موفق به بازگشایی اگر همه با هم کار می کند دوباره چون ما نه از جنگل است.”

ارجاع محلی مستند در لستر آقای جانسون هشدار می دهد که اگر این ویروس اجرا می شود خارج از کنترل دوباره “این دولت دریغ نخواهد کرد در میزنه روی ترمز و reimposing محدودیت. هر کسی که flouts اجتماعی فاصله و Covid-secure قوانین است که نه تنها قرار دادن همه ما در معرض خطر اما اجازه دادن به کسانی که کسب و کار و کارگران است که باید انجام شود بسیار به آماده شدن برای این عادی”.

او می گوید به یاد داشته باشید برای جمع آوری در گروه های بیش از شش یا با کسانی که خارج از دو خانواده “در هر محیط” برای حفظ اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و نگه داشتن شستن دست های خود را به طور منظم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>