بهترین انتقالها تناسب اندام برای سال 2020 – CNET

انتقالها تناسب اندام می تواند تبدیل به متحدان بزرگ برای کمک به شما — و یا اقامت-در شکل بدون نیاز به سرمایه گذاری در مقاصدشان ساعت هوشمند است. نه تنها آنها را نگه دارید و شما پاسخگو برای چه فعالیت شما در حال انجام و یا انجام نمی دهد که برای ماده, آنها همچنین به شما نشان می دهد چگونه برای دریافت بیشتر از هر تمرین. وجود دارد ده ها تن از انتقالها را انتخاب کنید (که بسیاری از ما آزمایش نشده هنوز) اما ما گرد تا چهار نفر از مورد علاقه های ما بر اساس قیمت, فرم و عملکرد را برای کمک به شما در جستجوی خود را.

ونسا دست ارللنا/CNET

اگر شما به دنبال یک ردیاب تناسب اندام است که رفتار بسیاری مانند یک ساعت هوشمند بدون فله اضافی Fitbit شارژ 4 ممکن است مناسب کامل. آن را چک تمام جعبه ها وقتی که می آید به تناسب امکانات با آموزش بهتر ابزار برای ورزشکاران از پیشینیان خود و ساخته شده است در GPS برای ردیابی, هوای آزاد, تمرینات به طور مستقل از تلفن خود را. این همچنین شامل پرداخت های تلفن همراه و گزینه ای برای پاسخ به متون و پیام اگر شما یک کاربر آندروید. ما به عنوان خوانده شده Fitbit شارژ 4 نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

اگر شما به دنبال چیزی کمی بیشتر مقرون به صرفه شما همچنین ممکن است در نظر Fitbit شارژ 3 است که در حال حاضر $99. شما نمی توانید ساخته شده است در GPS و یا تلفن همراه گزینه های پرداخت اما به نظر می رسد تقریبا دقیقا مانند شارژ 4 و به شما می دهد دسترسی به بسیاری از همان ویژگی های تناسب اندام از جمله نگاه کنید که چگونه سخت شما هل دادن خودتان در هر تمرین همراه با یک در عمق خواب و تحلیل. به علاوه باتری می توانید تا یک هفته در یک شارژ در حالی که شارژ 4 کلاه در حدود سه روز با GPS روشن. ما به عنوان خوانده شده Fitbit شارژ 3 نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

برای کمتر از $40, Mi Band 4 بهترین ارزش ردیاب تناسب اندام شما می توانید خرید. این بسته بسیاری از ویژگی های شما می خواهم در یک گران تر ردیاب تناسب اندام مانند یک AMOLED صفحه نمایش لمسی است که آسان برای دیدن در نور خورشید 24/7 ضربان قلب و خواب ردیابی است. عمر باتری نیز دوم به هیچ عنوان شما در اطراف دو هفته و نیم از استفاده از قبل از اینکه شما نیاز به شارژ. یک چیزی که نشانی از آن در دست است و تمرین انواع آن تنها می تواند تشخیص در حال اجرا, پیاده روی, دوچرخه سواری و یا شنا کردن پس از هر تمرین دیگر مانند پیلاتیز و یوگا نیاز به ردیابی و تحت عمومی “ورزش” نوع. بیشتر بخوانید درباره Xiomi Mi Band 4.

من می دانم آنچه شما فکر: این است که یک ردیاب. اما حتی اگر شما نوار دور تمام آن ویژگی های ساعت هوشمند اپل دیده بان خواهد هنوز هم نگه دارید و خود را به عنوان یک مستقل ردیاب تناسب اندام. و ارزان تر از سری 3 است که همه چیز شما نیاز دارید. نه تنها آن را به نگه داشتن زبانه ها در سلامت خود و فعالیت مثل بقیه انتقالها در این لیست آن را نیز به شما می دهد دسترسی به ده ها تن از برنامه های اعم از در حال اجرا مربیان برای آموزش قدرت روال به راهنمای شما را از طریق تمرینات خود را. ما به عنوان خوانده شده اپل دیده بان سری 3 نقد و بررسی.

اجازه دهید ما می دانیم اگر شما علاقه ردیاب تناسب اندام مانده بود از لیست و ما همچنان برای به روز رسانی آن را هنگامی که ما قادر به آزمایش آن.

سردبیران ما دست برداشت این محصولات مبتنی بر آزمایش و بررسی است. اگر شما با استفاده از لینک های ما برای خرید, ما ممکن است یک کمیسیون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>