یوتیوب تلویزیون پیاده خود را به قیمت $65. زنجیر تلویزیون و Hulu بهترین جایگزین – CNET


33-youtube-tv-interface-ui-2020
سارا تو/CNET

Live TV streaming خدمات وعده یک طناب برش لذت. آنها به طور معمول ارزان تر از کابل TV اشتراک مشابه با کانال ترکیب اولیه و بدون نیاز به امضای قرارداد بنابراین شما می توانید در هر زمان لغو. متاسفانه آنها نیز رنج می برند یکی از کابل TV عمده معایب: قیمت ثابت افزایش. من سابق مورد علاقه از جمله خدمات و CNET ویراستاران’ انتخاب یوتیوب تلویزیونفقط اعلام کرد افزایش ماهانه از 30 درصد از 50 دلار به 65 میلیارد دلاراست که طول می کشد تا اثر ژوئیه 31. در طول یک سال نرمال چنین سنبله عظیم خواهد بود به اندازه کافی بد است اما در وسط یک بیماری همه گیربا میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار به نظر می رسد تقریبا بی رحمانه است.

گوگل که صاحب یوتیوب تلویزیون استفاده می شود در حال حاضر استاندارد توضیح که “این قیمت های جدید نشان دهنده افزایش هزینه از محتوا است.” یوتیوب تلویزیون به دست آورده من تمجید از ترکیب ویژگی های بزرگ مانند نامحدودی DVR با عالی کانال صف برای پول است. این افزایش قیمت همراه با یک قایق جدید ViacomCBS کانال — شرط بندی, CMT, Comedy Central, MTV Nickelodeon است, برترین شبکه تلویزیونی زمین و VH1 در حال حاضر در دسترس در حالی که شرط او, MTV2, MTV, کلاسیک, Nick Jr., NickToons و TeenNick خواهد شد بعد. (ویراستاران’ توجه داشته باشید: CNET متعلق به ViacomCBS.)

به عنوان evinced با پاسخ تند و تیز به یوتیوب تلویزیون توييتها بسیاری از مشترکان فکر نمی کنم کانال های جدید ارزش افزایش قیمت. من شخصا مانند Comedy Central اما با توجه به انتخاب من می خواهم به جای پرداخت 50 دلار در هر ماه و جست و خیز آن است. در YouTubeTV است و دیگر هیچ معامله بزرگ آن را یک بار بود.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: رتبه 101 ما جریان خدمات


13:05

گوگل تنها یکی نمی. ورزشی-محور خدمات FuboTV ربوده شکست از آرواره پیروزی با اعلام قیمت خود را پرش به 60 $به سختی یک هفته پس از در نهایت با اضافه کردن ABC و ESPN. FuboTV هرگز بهترین یا بیشترین مستحب خدمات در کتاب من و متاسفانه این 5 دلار افزایش قیمت به سادگی پیاپی آن است.

من خواهد شد به روز رسانی بررسی من به زودی به منعکس کننده افزایش قیمت اما در عین حال در اینجا توصیه من در حال حاضر برای یوتیوب تلویزیون و Fubo تلویزیون مشترکین که نمی خواهید به پرداخت بیشتر برای برنامه های زنده تلویزیونی.

پرش کشتی به زنجیر تلویزیون و یا Hulu

اگر شما می خواهید به ادامه صرفه جویی در پول و پخش زنده کانال های تلویزیون وجود دارد که امیدواریم در قالب دو, دیگر, خدمات, من دوست دارم: زنجیر تلویزیون و Hulu با برنامه های زنده تلویزیونی. در اینجا چگونه آنها را مقایسه کنید.

سارا تو/CNET

زنجیر تلویزیون من است دیگر زمان ویراستاران’ انتخاب و شرکت بهره برداری کامل از واکنش در برابر یوتیوب تلویزیون, اعلام قیمت تضمینی به موجود و جدید مشترکین: قیمت ها افزایش نمی خواهد برای یک سال کامل.

زنجیر بسته آبی در 30 $است که بهترین معامله در تلویزیون زندگی می کنند در حال حاضر. حتی بسته نرم افزاری با نارنجی خیلی بد نیست در $45. Sling TV رابط نیست به عنوان صاف به عنوان یوتیوب تلویزیون و یا حتی Hulu اما زنجیر حداقل ارائه می دهد مقدار زیادی از گزینه های ارتقاء برای افرادی که به دنبال اضافه کردن کانال های بیشتری. عمده حرکت نزولی این است که عدم وجود کانال های محلی (ABC, CBS, Fox, NBC) در اکثر بازارهای چیزی یوتیوب تلویزیون و Hulu ارائه دهد.

به آدرس که فاقد زنجیر به دور AirTV 2 OTA تیونر برای کاربران جدید اگر شما ثبت نام برای سه ماه اجازه می دهد ادغام محلی پخش کانال به زنجیر تلویزیون, راهنمای اگر شما برای اتصال به یک آنتن. ما به عنوان خوانده شده زنجیر تلویزیون را نقد کنید.

سارا تو/CNET

از نظر کانال صف Hulu به علاوه تلویزیون زنده تلویزیون می آید نزدیک به یوتیوب تلویزیون از هر 10 دلار در هر ماه کمتر. بر خلاف زنجیر آن را به شما اجازه می دهد جریان کانال های محلی و آرایه خود را از کانال های دیگر از جمله ورزش شبکه ها و تخصص کابل کالاهای اساسی از دست رفته از زنجیر تلویزیون درجه یک. در بررسی من دوست داشتم که این قیمت شامل “منظم” Hulu بر روی تقاضا ،

Hulu ابر DVR نیست تقریبا به خوبی به عنوان یوتیوب تلویزیون به خصوص دلیل این که شما نیاز به پرداخت هزینه اضافی 10 دلار به جست و خیز آگهی های بازرگانی. و رابط کاربری نیست به عنوان ساده — اگر چه آمار وصله پینه کردن کمک می کند. و البته دیزنی, Hulu, پدر و مادر, شرکت, نشده اعلام کرد قیمت یخ خود را. به نظر من این یک موضوع اگر Hulu را بالا خواهد برد زنده تلویزیون قیمت, اما زمانی که. ما به عنوان خوانده شده Hulu با زنده تلویزیون نقد و بررسی.

مقایسه خدمات (بعد از اعلام تغییرات)

زنجیر تلویزیون آبی Hulu با برنامه های زنده تلویزیونی یوتیوب تلویزیون FuboTV
قیمت ماهانه $30 $55 $65 $60
تعداد بالای 100 کانال 39 59 76 64
ABC, CBS, Fox و NBC کانال هیچ (Fox و NBC در انتخاب بازار) بله بله تنها CBS, Fox و NBC (ABC آینده در این تابستان)
ابر DVR بله (5 ساعت و 5 دلار برای 50 ساعت) بله (50 ساعت 200 ساعت و تجاری جست و خیز برای 10 دلار در ماه) بله (به مدت 9 ماه) بله (30 ساعت به 500 ساعت برای 10 دلار در ماه

چه مدت می تواند به قیمت رفتن نگه دارید تا ؟

در سال های پس از زنده تلویزیون جریان آغاز افزایش قیمت شده اند یکی از اصلی ثابت است. تا زمانی که این خدمات واقعا شروع خونریزی مشتریان, این یک روند است که به احتمال زیاد ادامه خواهد داد.

به عنوان نشان داده شده توسط خدمات مانند AT&T تلویزیون یا Xfinity انعطاف پذیریدر برخی از زمان در آینده همه خود را در “کابل” تلویزیون پایین خواهد آمد اینترنتی لوله به جای. نمی توان آن را یک ماده از صرفه جویی در پول دیگر — آن را فقط به آنچه شما انجام دهد برای دریافت تلویزیون. Live TV streaming آن را به عنوان در حال حاضر فقط یک نگاه اجمالی در این آینده است.

اگر شما می خواهید برای ذخیره پول در کابل پاسخ این است که به طور فزاینده ای به عضویت در یک تلویزیون زندگی می کنند جریان خدمات در همه. دریافت خودتان یک آنتن و یک over-the-air DVR. علاوه بر این چندین streaming خدمات در دسترس است که به شما برخی از برنامه های زنده تلویزیونی (اما انتخاب کمی) از جمله Roku کانال Tubi تلویزیون و صدای ترق و تروق. به عنوان یک مکمل به پایه Hulu یا Netflix بکشد این می تواند در خدمت خوبی است.

به عنوان مصرف کنندگان انتخاب شده است در دست ما. در لحظه زنجیر تلویزیون بهترین گزینه بودجه (برای 12 ماه حداقل) و Hulu Plus Live TV بهترین گام به گام تا خدمات. فراتر از آن است که شما همیشه می تواند ساخت بر روی تقاضا جریان خدمات بسته نرم افزاری است که مناسب شما-Hulu و HBO حداکثربه عنوان مثال-و مکمل است که با یک تلویزیون رایگان خدمات جریان و یک آنتن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>