چرا به حریم خصوصی شما را تهدید می شود توسط یک لایحه برای محافظت از کودکان – CNET


encrypted-messengers.jpg

شرکت های فن آوری می تواند مجبور به رها کردن پایان به پایان رمزگذاری تحت کسب آن عمل می کنند.

مارتین تیلور/CNET

بسته به نوع که شما بخواهید کسب این عمل می تواند یا از بین بردن ارزش های اساسی از یک اینترنت باز و یا محافظت از کودکان از نظر جنسی مورد سوء استفاده آنلاین. از بین بردن سوء استفاده و شایع غفلت از فن آوری های تعاملی عمل می کنند که نیاز به شرکت های فن آوری برای دیدار با الزامات ایمنی برای کودکان آنلاین قبل از اخذ مصونیت از دعاوی بود, اولین جلسه عمومی در تاریخ 11 مارس.

یک گروه دو حزبی از قانونگذاران ما معرفی این لایحه در مارس 5 گفت که این قانون را اجرا استاندارد برای محافظت از کودکان بهره برداری جنسی آنلاین. وی در همان زمان وزارت دادگستری به میزبانی یک رویداد مطبوعاتی به استدلال می کنند که در پایان به پایان رمزگذاری محافظت شکارچیان آنلاین.

در حالی که چند خواهد سوال اهمیت حصول اطمینان از ایمنی کودک, تکنولوژی کارشناسان هشدار می دهند که این لایحه این است که واقعا فقط دولت را آخرین تلاش برای ریشه کن کردن هر دو آزادی بیان و امنیت, حمایت آنلاین.

قانون ارائه شده است ملاقات با انتقاد گسترده از کارشناسان امنیتی طرفداران آزادی های مدنی و مخالفت قانونگذاران. آنها با دیدن این لایحه به عنوان یک محجبه تلاش برای تضعیف پایان به پایان رمزگذاری و به عنوان یک راه برای هدف قرار دادن بخش 230 بخش مهمی از ارتباطات نجابت عمل از سال 1996 است که محافظت از آزادی بیان با اعطای شرکت های فن آوری مصونیت از هر گونه بدهی های مرتبط با محتوا در سیستم عامل خود را.

در اینجا تفکیک مسائل مربوط به سیاست های اطراف کسب آن عمل می کنند به همین دلیل قانونگذاران آن را می خواهم و به همین دلیل بسیاری از امنیت و حفظ حریم خصوصی کارشناسان در برابر قانون.

چیست و کسب آن عمل می کنند ؟

به کسب آن عمل معرفی شد و توسط سناتور. لیندزی گراهام (جمهوری خواه از ایالت کارولینای جنوبی) و از سوی دیگر ، ریچارد بلومنتال (دموکرات از کنتیکت) همراه با سن. جاش هاولی (جمهوری خواه از ایالت میسوری) و بهداشت ، دایان فاینستاین (دموکرات از کالیفرنیا) در 5 مارس.

قضیه از این لایحه این است که شرکت های فن آوری باید برای به دست آوردن بخش 230 حمایت به جای اعطای مصونیت به طور پیش فرض به عنوان قانون ارتباطات نجابت را فراهم کرده است برای بیش از دو دهه.

قانونگذاران پیشنهاد این لایحه به عنوان یک راه برای محافظت از کودکان از شکارچیان آنلاین, پس از, دادستان گفته سناتور که شرکت های فن آوری بودند انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از بهره کشی جنسی. وزارت دادگستری معتقد است, سال است که به صورت end-to-end encryption مانع از محققان از شواهد جمع آوری کمک خواهد کرد که پلیس و گرفتن جنایتکاران آنلاین.

Richard Blumenthal and Lindsey Graham

سناتور ریچارد بلومنتال (سمت چپ) و لیندزی گراهام در میان شرکت حامیان مالی که معرفی کسب آن عمل می کنند.

گتی ایماژ / تام ویلیامز/ CQ رول تماس بگیرید

در مجلس سنا جلسه در ماه دسامبر گراهام و Blumenthal هشدار داد tech شرکت ها از جمله اپل و Facebook که آنها را معرفی قانون در رمزگذاری اگر آنها نمی تواند پیدا کردن یک مصالحه.

برای به دست آوردن بخش 230 حمایت به این لایحه نشان می دهد شرکت های فن آوری را برای دیدار با استانداردهای تعیین شده توسط کمیسیون ملی در آنلاین استثمار جنسی کودکان پیشگیری است. گراهام معرفی یک مدیر اصلاح در 30 ژوئن یک روز قبل از قبض رفت تا برای نشانه های آن را تغییر دهید پس از واکنش در برابر این لایحه است.

این استاندارد نیست و نیاز کنه اما به جای توصیه به گفته گراهام اصلاح ظ در سه شنبه ، آن را هنوز هم اجازه می دهد متحده به شکایت تکنولوژی, سیستم عامل, اگر کودک سوء استفاده جنسی, مواد توزیع شده در سیستم عامل خود را و هنوز هم تهدید به بخش 230 حفاظت و رمزگذاری منتقدان گفت.

اگر سوء استفاده جنسی از مواد ارسال از طریق رمزگذاری پیام پلت فرم مانند WhatsApp برای مثال متحده قادر خواهد بود تا به شکایت آنها و برگزاری این شرکت مسئول قادر به متوسط آن پیام است.

اصلاحیه از سوی دیگر ، پاتریک لیهی به نظر می رسد برای حفاظت از رمز از بودن هدف داوطلبانه دستورالعمل اما طرفداران حفظ حریم خصوصی اشاره می کنند که این کار نیاز به تحت تاثیر قرار توسط این لایحه است. با خطر بودن شکایت 50 دولت ژنرال وکیل, تکنولوژی, سیستم عامل خواهد بود دلسرد از داشتن پیام های رمزگذاری شده است که آنها نمی توانند در حد متوسط ،

“در کوتاه مدیر متمم به کسب آن عمل تغییر برخی از جنبه های این لایحه اما فاسد هسته ای از آن باقی می ماند” – مرکز دموکراسی و تکنولوژی روز چهارشنبه گفت:. “تهدید واسطه با مبهم و گسترده قبال محتوای تولید شده توسط کاربر است راه راست را به مبارزه با بهره کشی جنسی از کودکان و راه یقین برای تضعیف رمزگذاری و سانسور یک مقدار باور نکردنی از قانون اساسی حفاظت گفتار.”

این کمیسیون پیش نویس دستورالعمل ساخته شده است تا از سران وزارت دادگستری, وزارت امنیت داخلی و کمیسیون تجارت فدرال و همچنین به عنوان اعضای تعیین شده توسط کنگره است. هیچ مقامات منتخب را در خدمت در کمیسیون.

پیش نویس این لایحه برای اولین بار در ماه ژانویه منتشر نمی کند و به طور خاص ذکر رمزگذاری و یا چه استانداردهایی خواهد بود اما وزارت دادگستری و وزارت امنیت داخلی به مدت طولانی به نام “حلال دسترسی” به پیام های رمزگذاری شده.

“ما همچنین پرداختن به بهرهکشی از کودکان در تلاش های ما در حفظ و قانونی دسترسی و تجزیه و تحلیل تاثیر بخش 230 قانون ارتباطات نجابت در انگیزه برای سیستم عامل برای رسیدگی به این جنایات” دادستان کل ویلیام Barr گفت: در یک رویداد مطبوعاتی در تاریخ 5 مارس.

آنچه که در بخش 230?

بخش 230 ویژگی مهمی است که از ارتباطات نجابت قانون اجازه داده است که برای آزادی بیان در تکنولوژی سیستم عامل — اما آن را زیر آتش آمده از قانون معرفی شد و در سال 1996.

بخش 230 آمده است که “هیچ ارائه دهنده و یا کاربر از یک کامپیوتر خدمات تعاملی باید به عنوان ناشر و یا سخنران از هر گونه اطلاعات ارائه شده توسط یکی دیگر از اطلاعات ارائه دهنده محتوا است.” این بدان معناست که شرکت های فن آوری مانند Facebook یا YouTube نیست مسئول چه چیزی نوشته شده بر روی سیستم عامل خود را. مسئولیت می افتد در کاربر.

بدون که ارائه شرکت ها می تواند بی وقفه شکایت کرد برای هر بررسی منفی و یا قطعه ای از مطالب درج شده در محدود کردن آزادی بیان آنلاین.

اینترنت به شدت تغییر از بخش 230 اول به اثر رفت با شرکت های فن آوری با بهره گیری ایمنی از گفتار نفرت و تروریستی مطالب ارسال شده در خود سیستم عامل و نمایندگان مجلس باید در نظر گرفته بازبینی ارائه در موارد متعدد.

در مصاحبه با نیویورک تایمز هیئت تحریریه دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن گفت که بخش 230 باید لغو بلافاصله. سناتور. برنی ساندرز که او نیز در حال اجرا برای رئیس جمهور گفت: بورسی که او در نظر گرفته شده برای دوباره بخش 230 اگر رئيس جمهور انتخاب شد.

از کسب این عمل نشان دهنده یکی دیگر از خیابان است که قانونگذاران در حال گرفتن به تجدید نظر در بخش 230 با این استدلال که شرکت های فن آوری که اصلا استانداردهای حفاظت از کودکان آنلاین سزاوار نیست مصونیت از پرونده های حقوقی.

“شرکت ها باید بیشتر برای مبارزه با این مشکل رو به رشد خود در سیستم عامل آنلاین,” فاینستاین در بیانیه ای گفت. “ما لایحه که اجازه می دهد افراد به شکایت شرکت های فن آوری است که همین حالا گام های مناسب برای جلوگیری از آنلاین سوءاستفاده و آن را گام مهمی برای محافظت از آسیب پذیر ترین در میان ما است.”

مراحل مناسب می تواند شامل ارائه قانونی دسترسی — چیزی رمزنگاری کارشناسان در نظر گرفتن یک تهدید به پایان به پایان رمزگذاری.

آنچه که در پایان به پایان رمزگذاری?

پایان به پایان رمزگذاری امنیت فناوری که کد ارتباطات خود را — از جمله تماس های تلفنی, پیام های, عکس ها و ویدئوها — ساخت آن ضد و نقیض به مردم خارج از این گفتگو.

آن را نیز با استفاده از اطلاعات حساس مانند کلمات عبور و مالی و سلامت اطلاعات ذخیره شده بر روی دستگاه های خود را. رمزگذاری محافظت از اطلاعات خود را از مشاهده توسط کارکنان این شرکت در ارائه خدمات و همچنین به عنوان دولت رژیم به دنبال جاسوسی از شهروندان خود.

وزارت دفاع گفته است که این بستگی به رمزگذاری برای حفاظت از کارکنان خود را و داده های حساس.

چه حلال دسترسی داشته باشید ؟

William Barr

دادستان کل ویلیام Barr است صحبت کردن در برابر end-to-end encryption استدلال می کند که مانع از آن محققان از جمع آوری شواهد.

لایحه Pugliano/گتی ایماژ

قانونی دسترسی است که دولت ایالات متحده آخرین فشار علیه end-to-end encryption. این تماس برای شرکت های فن آوری برای ایجاد یک باز خود را رمزگذاری — یکی که تنها سازمان های اجرای قانون می تواند با استفاده از تحقیقات.

آن را رفته است با نام های مختلف در گذشته است. در سال 2017 وزارت دادگستری آن را به نام “مسئول رمزگذاری.” اما مفهوم باقی می ماند همان: ارائه نشکن رمزگذاری برای همه, بلکه دست بیش از یک کلید خاص است که دولت می تواند با استفاده از یک حکم یا حکم دادگاه برای جلوگیری از جنایتکاران.

چرا دولت در برابر end-to-end encryption?

وزارت دادگستری است و آن را به نام “حکم ضد رمزگذاری” یا “نشکن رمزگذاری” استدلال که آن را مانع اجرای قانون از پیگیری جنایتکاران و یا جمع آوری شواهد.

FBI خواستار آن را “رفتن تاریک” مشکل گفت: تحقیقات می تواند به بن بست رسیده چون از رمزگذاری. دادستان خواسته اند برای ثبت رمزگذاری برای حل موارد با تروریسم و مواد مخدر. با کسب این قانون فریم از این موضوع است که در حال حاضر در اطراف کودک آزاری است.

ios-11-imessage

اپل مبارزه وزارت دادگستری بیش از یک رمزگذاری backdoor در سال 2016.

مت الیوت/CNET

این فشار پس از Facebook در ماه نوامبر اعلام کرد قصد دارد به رمز در آوردن همه آن خدمات پیام.

که نگران دادستان که اشاره است که Facebook در مورد گزارش 16.8 میلیون نفر به آمریکا مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان در سال 2018 است. نگرانی خود را این است که اگر Facebook رمز گذاری پیام های آن پلیس دیگر می تواند استفاده از آنها به عنوان مدرک در سوءاستفاده موارد است.

وزارت دادگستری گفته است: “با درک ارزش از رمزگذاری و آنچه در آن محافظت کند اما چگونه مجرمان از آن استفاده کرده اند.

“ارتباط آنها با استفاده از تقریبا نشکن رمزگذاری” Barr گفت: در مارس 5 رویداد مطبوعاتی. “شکارچیان’ قرار است منافع حفظ حریم خصوصی باید بیشتر حفظ حریم خصوصی و امنیت است.”

چرا می تواند به شرکت ها اجازه می دهد ‘حلال دسترسی’ در حالی که رمزگذاری?

دولت ها در سراسر جهان خواسته اند شرکت های فن آوری به ارائه پشتی خود را رمزگذاری. استرالیا تصویب قوانین به آن اثر و قانونگذاران در انگلستان با توجه به عبور خود قانون.

هر زمان تکنولوژی, شرکت ها استدلال کرده اند که چه دولت ها درخواست غیر ممکن است و در نهایت باعث آسیب بیشتر. اپل مبارزه اف بی آی بیش از رمزگذاری در سال 2016 با امتناع از باز کردن یک تروریست آیفون برای بررسی.

مشکل قانونی دسترسی به تکنولوژی کارشناسان اشاره کرد این است که backdoor یا کلید ایجاد شده برای دولت را اساسا ایجاد یک باز برای همه است. همیشه بالقوه است که این دسترسی ویژه می تواند به سرقت رفته و مورد آزار قرار گرفته-به عنوان حملات سایبری به بیرون درز کرده اند دولت ابزار در گذشته است.

“در این زمان ما شده است قادر به شناسایی هر گونه راه برای ایجاد یک backdoor است که کار فقط برای بچه های خوب” اریک Neuenschwander اپل مدیر حریم خصوصی کاربر گفته سناتور در طول یک جلسه در ماه دسامبر گذشته. “هنگامی که ما نقاط ضعف در سیستم ما آنها سوء استفاده توسط اشخاص نابکار نیز هست.”

که موقعیت پژواک در سراسر هیئت مدیره برای غول تکنولوژی. در همان جلسه Facebook محصول مدیریت مدیر برای حفظ حریم خصوصی و یکپارچگی Jay Sullivan استدلال کرد که این شرکت نمی تواند ارائه ضعیف رمزگذاری تنها برای تحقیقات.

“ما مخالف عمدا تضعیف امنیت سیستم های رمزگذاری شده به دلیل انجام این کار را تضعیف می کند حریم خصوصی و امنیت در همه جا و ترک آنها را در معرض خطر هکرها و مجرمان و رژیمهای” سالیوان گفت.

کارشناسان امنیتی نیز به نام نقص در پشت “قانونی دسترسی” برای استدلال می کنند که آن را اساسا معافیت پایان به پایان رمزگذاری.

“وجود دارد هیچ چیز مانند یک backdoor است که تنها می توان با اجرای قانون گفت:” تد Harrington اجرایی شریک در شرکت امنیتی امنیتی مستقل ارزیابی. “حمله در نهایت پیدا کردن یک راه برای استفاده از آن بیش از حد.”

چگونه به کسب درآمد از آن عمل می کنند را تهدید می کند پایان به پایان رمزگذاری?

به کسب درآمد از آن عمل نمی کند ذکر رمزگذاری به طور مستقیم هر چند سیاست کارشناسان نگران هستند که دستورالعمل تاسیس شده توسط قانون پیشنهادی را به شرکت های ارائه حلال دسترسی داشته باشید.

این قانون پیش نویس می دهد دادستان کل تصویب نهایی دستورالعمل و وزارت دادگستری ثبت در رمزنگاری است که نشان می دهد از آنچه آمد ،

“هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد یک لایحه است که ساختار برای دادستان کل به نظر او و نفوذ قاطع بیش از آنچه که بهترین شیوه آن را یک دانشمند موشکی برای موافقم که این طراحی شده است به هدف رمزگذاری گفت:” لیندزی Barrett کارکنان وکیل در جورج تاون قانون انستیتو نمایندگی ارتباطات و فناوری درمانگاه.

اگر این قانون تصویب تکنولوژی, شرکت ها را مجبور به انتخاب بین ضعف خود را رمزگذاری و به خطر انداختن همه کاربران خود و یا از دست دادن بخش 230 حمایت و رو به یک پتانسیل سیل پرونده های حقوقی.

“حذف بخش 230 مسئولیت در اصل باعث می شود بهترین شیوه های’ یک نیاز” کیت Ruane ارشد قانونی مشاور برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت. “هزینه انجام کسب و کار بدون آن مصونیت بیش از حد بالا است.”

Mark Zuckerberg under "Data Privacy" sign

Facebook اعلام کرد در سال 2019 که این امر می تواند رمزنگاری همه آن خدمات پیام به عنوان بخشی از تمرکز خود را بر حفظ حریم خصوصی داده ها.

جیمز مارتین / CNET

این نسخه تجدید نظر شده از ژوئن 30, هنوز هم اجازه می دهد متحده به شکایت شرکت اگر آنها به دنبال این دستورالعمل ها به این معنی است که در حالی که خطر ابتلا به دعاوی را کاهش داده است, آن را هنوز هم تهدید رمزگذاری.

“با اجازه دادن به هر فرد به مجموعه ای از قوانین برای اینترنت محتوای این لایحه ایجاد خواهد شد عظیم قطعیت هر دو برای رمزنگاری قوی و رایگان سخنرانی آنلاین” گفت: سناتور. Ron Wyden یک دموکرات از اورگان که به معرفی بخش 230 در سال 1996.

بسیاری از تکنولوژی غول نمی توانیم که خطر و معلوم نیست چگونه آنها عمل می کنند اگر این قانون به تصویب می رسد. گوگل و اپل کاهش یافته است به نظر در این لایحه پیشنهاد شده.

در یک بیانیه Facebook گفت: این برنامه در کار با درآمد آن عمل را حامیان برای کمک به ایمن نگه داشتن کودکان, اما مسائل مطرح شده در مورد آنچه در آن به معنی برای امنیت و حفظ حریم خصوصی.

“ما نگران کسب این عمل ممکن است مورد استفاده برای عقب رمزگذاری محافظت می کند که هر کس ایمنی از هکرها و مجرمان و ممکن است در حد توانایی شرکت های آمریکایی برای ارائه به بخش خصوصی و امن خدمات است که مردم انتظار” این شرکت اعلام کرد.

در حالی که کسب آن عمل است به طور خاص طراحی شده برای محافظت در برابر آنلاین بهرهکشی از کودکان هنگامی که یک شرکت ضعیف رمزنگاری خود را که دسترسی اساسا می تواند توان مورد استفاده برای هر هدف.

اگر شما می خواهید بیشتر در عمق شکست Riana Pfefferkorn استنفورد مرکز اینترنت و جامعه دانشیار مدیر نظارت و امنیت را فراهم می کند یک نگاه دقیق در کسب آن عمل می کنند و روش های خاص این قوانین را تهدید می کند رمزگذاری.

این لایحه به احتمال زیاد به عبور ؟

از بسیاری از تکنولوژی متمرکز قوانین پیشنهادی در دره سیلیکون حساب های کسب آن عمل می کنند به نظر می رسد که آن را به شتاب به ویژه به دلیل حمایت دو حزبی به عنوان به خوبی به عنوان آن فریم اطراف حفاظت از کودکان به جای حمله مستقیم در رمزنگاری.

“برای کسانی از ما که طرفداران حفظ حریم خصوصی ما بسیار نگران در مورد چگونه به سرعت این لایحه می تواند حرکت کند اگر ما را ندارد و ما نگرانی های روشن به جلو” آیتالله سیستانی را Ruane گفت.

زمانی که پیش نویس این لایحه برای اولین بار ظاهر شده است دو سناتور به آن متصل است. هنگامی که آن را رسما اعلام کرد درآمد این عمل به رشد 10 نمایندگان مجلس با حمایت از این لایحه. این حمایت هر دو حزب از شش دموکرات و چهار جمهوری خواهان.

این لایحه منتقدان درک که آنلاین استثمار جنسی کودکان توسط یک جنایت شنیع و تکنولوژی سیستم عامل انجام نمی دهد و تقریبا به اندازه کافی برای جلوگیری از این مسئله است.

این نگرانی با این لایحه این است که اگر آن را uproots پایان به پایان رمزگذاری آن به خوبی می تواند در نهایت قرار دادن کودکان در معرض خطر بیشتری به خود اطلاعات حساس می تواند به سرقت رفته و eavesdropped در مخرب مهاجمان. اما این پیام ممکن است از طریق داده راه کسب آن عمل است که سخت تن به تن.

“این فریم یک مشکل را به عنوان غیر ممکن است برای مقابله با” بارت گفت. “چه کسی می تواند در برابر یک کودک حفاظت ضد پسر بد لایحه؟”

آیا کسب این قانون محافظت از کودکان آنلاین ؟

به کسب آن عمل را حامیان مالی بر این باورند که این لایحه را فشار شرکت های بیشتری به عمل پرخاشگرانه به متوقف کردن شکارچیان کودک با استفاده از سیستم عامل خود را که می تواند شامل ضعف رمزنگاری به دنبال تاسیس دستورالعمل.

این لایحه منتقدان می گویند دسترسی به پیام های رمزگذاری شده لزوما به معنی بیشتر از کودکان محافظت می شود. این امر به محققان ابزار بیشتر برای کار با اما اجرای کاملا متفاوت نگرانی کارشناسان گفت.

در حالی که Facebook را فراهم می کند میلیون ها نفر از گزارش به مرکز ملی گم شده و به استثمار کودکان در هر سال مقدار از عمل انجام شده نیست و کاملا مشابه به دلیل کمبود منابع و بودجه از دولت فدرال با توجه به گزارش نیویورک تایمز.

یک راه بهتر برای رسیدگی به این مسئله خواهد بود به اجرای قانون بیشتر منابع ACLU را Ruane گفت.

Ron Wyden

سناتور. Ron Wyden معتقد است که کسب آن عمل را برساند آزادی بیان و امنیت آنلاین.

برنده McNamee/گتی ایماژ

Wyden استدلال می کند که کسب این عمل یک حواس پرتی از وزارت دادگستری را کمبود بودجه و منابع برای رسیدگی به آنلاین کودک بهره برداری.

در مه, او معرفی سرمایه گذاری در ایمنی کودک به عنوان یک شمارنده به کسب آن عمل می کنند. این امر سرمایه گذاری 5 میلیارد دلار بودجه برای تحقیقات در برابر سوء استفاده جنسی از کودکان و ایجاد یک کاخ سفید از دفتر برای هماهنگ کردن آن تلاش ها در سراسر سازمان های دولتی.

“ما لایحه را در نهایت ارائه سازمان به اندازه کافی با بازرسان و دادستان برای مقابله با این تهدید به صندوق این سازمان که کمک به محافظت از بچه ها در معرض خطر از تبدیل شدن به قربانیان و ارائه کمک به بازماندگان” Wyden در بیانیه ای گفت که او در معرفی این لایحه است.

که پشتیبانی از این لایحه ؟

به کسب درآمد از آن عمل است اسپانسر شده از طرف:

  • رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی گراهام (جمهوری خواه ایالت کارولینای جنوبی)
  • سناتور. ریچارد بلومنتال (دموکرات کنتیکت)
  • سناتور. جاش هاولی (جمهوری خواه میزوری)
  • دایان فاینستاین سناتور. (دموکرات کالیفرنیا)
  • سناتور. کوین کرامر (جمهوریخواه داکوتای شمالی)
  • سناتور. داگ جونز (دموکرات ایالت آلاباما)
  • سناتور. جونی ارنست (جمهوری خواه آیوا)
  • سناتور. باب کیسی (دموکرات پنسیلوانیا)
  • سناتور. شلدون وایتهاوس (دموکرات رود آیلند)
  • سناتور. Dick Durbin (دموکرات ایلینوی)

آن را نیز پشتیبانی شده توسط حمایت از کودکان گروه مانند مرکز ملی گم شده و به استثمار کودکان Rights4Girls و مرکز ملی در بهره برداری جنسی.

که مخالف این لایحه ؟

از کسب این عمل چهره های اپوزیسیون از چند های حقوق مدنی و همچنین به عنوان طرفداران حفظ حریم خصوصی و قانونگذاران. آنها عبارتند از:

Wyden همچنین با انتقاد از این لایحه برای آن اثرات بالقوه بر رمزگذاری.

“این لایحه شفاف و عمیقا بدبینانه تلاش چند به خوبی متصل شده شرکت ها و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به استفاده از سوء استفاده جنسی از کودکان خود را به استفاده سیاسی تاثیر به آزادی بیان و امنیت و حفظ حریم خصوصی از هر آمریکایی بود سر در گم” Wyden در بیانیه ای گفت.

در مارس 11, NSA ادوارد اسنودن همچنین با انتقاد از کسب درآمد آن عمل می کنند با این استدلال که دولت آمریکا شد بهره برداری از ناکامی با صنعت فن آوری به تصویب یک قانون است که “تضعیف امنیت دیجیتال و بازرسان گفتار.”

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: شرکت های فن آوری اتخاذ آنلاین حفاظت از کودکان دستورالعمل…


2:42

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>