خارج شده و به زودی باز کردن درایو در سینما – Roadshow


Walmart Drive-In

فقط یک چیزی که من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم در سال 2020 است.


Walmart/توییتر

خارج شده است. آنچه را نمی کند Walmart به فروش و یا ارائه? به زودی آن را ارائه یک محل از سرگرمی در قالب رانندگی در حرکت تئاتر.

بله عظیم زنجیره ای خرده فروشی ظاهرا قصد دارد به کار رانندگی در تئاتر در آن Supercenters در سراسر ایالات متحده با شروع ماه آینده با توجه به تیزر صفحه اینترنتی منتشر شده 1 جولای. خارج شده و به دنبال صفحه وب با یک توییت اعلام کرد که “انتخاب” فروشگاه ها را به درایو در تئاتر با تشکر از همکاری با ترایبکا. وجود ندارد بسیاری از اطلاعات اضافی اما این تئاتر را نیز شامل ماشین سمت پاپ کورن و نوشابه, خدمات, بیش از حد.

خارج شده و بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات بیشتر در مورد drive-ins.

این درایو قابل فهم خواهد شد تا پاپ در سراسر ایالات متحده به عنوان “امن اجتماعی فاصله” قالب سرگرمی, وب سایت می خواند. چه فیلم و یا نشان می دهد که خرده فروش برنامه برای نشان دادن ناشناخته باقی مانده است. اما ترایبکا درایو-ابتکار در مجموعه ای به پا زدن کردن در مناطق متعدد در اطراف ما شامل یک تن از فیلم های کلاسیک مانند فک و بازگشت به آینده. مخلوط در فیلم هایی مانند ميانگين دختران, Superbad و ویژه زندگی می کنند کمدی حوادث.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>