“این زنان هستند که در تلاش برای پرداخت هزینه غذا و سرپناه’: دادگاه رد پیشنهاد برای جلوگیری از مهاجران بی بضاعت بودن متهم برای بیمه خدمات درمانی زنان و زایمان مراقبت

یک پیشنهاد برای جلوگیری از بی بضاعت و زنان مهاجر بودن متهم برای بیمه خدمات درمانی زنان و زایمان مراقبت های رد شده توسط دادگاه عالی.

زنان و زایمان اقدام پیشرو حقوق زنان و زایمان خیریه که راه اندازی یک چالش قانونی ابراز خشم در دولت تصمیم به تعمیرات اساسی “تنبیهی شارژ رژیم”.

دادگاه عالی رد زایمان مجوز اقدام به رفتن پیش با بررسی قضایی پس از یک جلسه در روز یکشنبه است.

یک زن که چهره دهه از پرداخت هزینه به بیمه خدمات درمانی برای زایمان و مراقبت نیروهای با موسسه خیریه پس از در حال اجرا به اتهام £10,636 برای زایمان و مراقبت.

The female genital mutilation (FGM) بازمانده که هویت شده است نشان داد, حفظ زمان شارژ سیستم منجر به تاخیر در زنان باردار دسترسی به مراقبت زایمان.

قوانین مشخص در خارج از کشور از خارج از اتحادیه اروپا که در انتظار یک کودک باید برای شارژ NHS مراقبت – با بدهی از زایمان مراقبت موثر بر مهاجرت در آینده برنامه های کاربردی.

به اتهام شروع در حدود £7,000 اما به طور بالقوه دو صورت وجود عوارض بارداری است.

مرگ سه باردار شد به طور مستقیم مرتبط به دولت محافظه کار از سیستم شارژ در گزارش اصلی که در ماه دسامبر. زنان پس از تاخیر در به دنبال کمک با توجه به اشتباه فکر آنها را مجبور به پرداخت برای مراقبت.

Ros براگ مدیر زایمان اقدام گفت: مستقل او بسیار نگران دولت “عدم عمل بر شواهد” از آسیبی که شارژ باعث می شود زنان باردار و مادران جدید است.

او گفت: “برای بیش از ده سال ما شده اند درخواست دولت برای جلوگیری از قرار دادن سلامت بی بضاعت و زنان باردار در معرض خطر با شارژ آنها ضروری بیمه خدمات درمانی مراقبت و ما نمی خواهد متوقف کردن مبارزات انتخاباتی در این. ما می دانیم که از تحقیقات ما که شارژ مانع آسیب پذیر زنان از حضور برای زایمان و مراقبت قرار دادن زندگی زنان و نوزادان خود را در معرض خطر. این زنان هستند که در تلاش برای پرداخت هزینه غذا و سرپناه. آنها در هیچ موقعیتی به پرداخت برای مراقبت های بهداشتی.

“همه گیر ایجاد خطرات جدید برای زنان باردار و به خصوص به صورت, سیاه, اسیایی, و اقلیت های قومی زنانی که در معرض خطر بیشتری از بستری شدن در بیمارستان و مرگ است. آن است که از نگرانی های ما این است که دولت هنوز هم مقاومت در برابر ما خواستار تعلیق از زایمان شارژ. ما می دانیم که از ما خدمات مشاوره وجود دارد که زنان با حاملگی های پر خطر که اجتناب از زایمان مراقبت از ترس از تحمیل بدهی آنها پرداخت نمی کند.

“دولت ادعا می کند که آن را در حال انجام یک بررسی داخلی تاثیر شارژ در زنان باردار, اما این تنها به نور آمد در هفته قبل از دادگاه. آیا دولت واقعا متعهد به کشف این سوال باقی مانده است دیده می شود. این یک مورد پیچیده مبتنی بر برابری و حقوق بشر. هر بررسی قضایی بر اساس برابری و حقوق بشر چالش مواجه است.”

Ms براگ گفت: این خیریه بود “بسیار نا امید” خود را با چالش قانونی موفق نبود و آنها در حال حاضر با توجه به اینکه آیا یا نه به درخواست تجدید نظر به دادگاه عالی تصمیم گیری است.

این مبارز اشاره کرد اوایل روز حرکت خواستار تعلیق شارژ برای بیمه خدمات درمانی زنان و زایمان مراقبت های جمع آوری بیش از 100 امضا کرده اند ، این “نشان می دهد” سطح بالایی از علاقه به این موضوع که امیدوارم نتیجه در “بررسی بیشتر” از سیستم شارژ و در نتیجه “بهبود زندگی زنان آسیب پذیر”, او گفت:.

عدالت Philippa ویپل که رد این چالش قانونی است و در عین حال به انتشار حکم او توضیح استدلال برای پرتاب این مورد ،

پزشکان و فعالان قبلا گفته مستقل زنان مهاجر که سقط جنین هستند که به اشتباه متهم £7,000 برای زایمان و مراقبت با وجود هرگز رفتن به کار.

یک بخش از مراقبت های بهداشتی و اجتماعی سخنگو گفت: “ما همواره روشن است که درمان فوری شامل تمام زنان و زایمان خدمات هرگز نباید نکردن.

“ما در حال حمایت از اعتماد برای اطمینان از این قوانین به طور کامل درک نشده است و هیچ پرداختی زن ناامید از دریافت زایمان مراقبت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>