‘جیغ و فوق العاده در اطراف’: افزایش همسایگان و اعضای خانواده گزارش خشونت خانگی به پلیس در مستند

استفاده داخلی تماس به پلیس در طول مستند با افزایش 11 درصدی نسبت به مدت مشابه در سال 2019 – تا حد زیادی با توجه به اشخاص ثالث تماس برای گزارش خشونت است.

خط مقدم ارائه دهندگان خدمات هشدار می دهند افزایش در افرادی که به طور مستقیم درگیر در خشونت خانگی است که به احتمال زیاد به دنبال افزایش قربانیان رو به جلو در آینده به عنوان مستند برطرف و آنها قادر به فرار خود سوء استفاده همکاران.

در این بررسی که انجام شد توسط مدرسه اقتصاد لندن گفت: پلیس در اطراف دیده 380 بیشتر خشونت تماس در هر هفته به طور متوسط به عنوان یک نتیجه از coronavirus مستند.

محققان گفت: این افزایش در تماس است “تقریبا به طور انحصاری” با توجه به افزایش تماس از اشخاص ثالث مانند همسایگان و یا اعضای خانواده است که به طور مستقیم شاهد این حادثه بود.

تام Kirchmaier و ریا Ivandic نویسندگان این گزارش گفت: “این افزایش در تماس از اشخاص ثالث ممکن است اشاره به افزایش آگاهی از سر و صدا به عنوان همسایه در حال حاضر در صفحه اصلی; افزایش آگاهی از خشونت خانگی از عموم روایات در رسانه ها ابراز نگرانی برای قربانیان در طول lockdown; پتانسیل گزارش دهی داخلی قربانیان سوء استفاده; و یا ترکیبی”.

این مطالعه بر اساس تجزیه و تحلیل پنج سال از جرم و سوابق و دو سال از تماس با پلیس از پلیس متروپولیتن لندن است.

“این فرد در سطح داده ها اجازه می دهد تا ما را به ارائه قابل اعتماد تجربی ارزیابی تغییرات در حجم سوء استفاده های داخلی در طول مستند” محققان گفتند.

شارلوت Kneer مدیر اجرایی ریگت و بانستید زنان کمک پناه گفت: مستقل آن را “دلگرم کننده” برای دیدن بیشتر اشخاص ثالث آینده رو به جلو به گزارش سوء استفاده.

Ms Kneer یک سو بازمانده که خشونت شریک زندگی زندانی بوده و هفت سال در سال 2011 اضافه شده: “مردم خواستار چرا که آنها در حال شنیدن چیزهایی که آنها احساس ناراحت کننده مانند جیغ و فوق العاده در اطراف. این است که به دلیل تشدید خشونت خانگی در مستند و تشدید بحران موجود ،

“ما هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود واقعی آمار و ارقام از قربانیان گزارش سوء استفاده داخلی. ما هنوز در مراحل اولیه است. اشخاص ثالث در حال گزارش هستند زیرا شنیدن سوء استفاده, اما قربانیان نمی تواند جلو آمده و به دلیل مستند. در هفته های آینده خواهیم دید افزایش قربانیان گزارش سوء استفاده. به عنوان مستند برطرف بیشتر قربانیان قادر خواهد بود به.”

خشونت خانگی در حال حاضر افزایش یافت و در طول coronavirus اضطراری – با یک گزارش منتشر شده توسط نمایندگان مجلس آشکار داخلی سوء استفاده قتل دو برابر شده در 21 روز اول مستند.

در پایان ممکن است آن پدید آمده تماس به انگلستان ملی داخلی سوء استفاده از خط تلفن افزایش یافته بود با 66 درصد و بازدیدکننده داشته است به وب سایت خود رسید توسط 950 درصد پس از شروع coronavirus مستند.

هر کسی که نیاز به کمک و یا پشتیبانی می توانید با ملی داخلی سوء استفاده از خط تلفن است که باز 24/7 365 روز در سال در 0808 2000 247 و یا از طریق وب سایت خود را https://www.nationaldahelpline.org.uk/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>