باردار و افراد معلول در میان صدها نفر از پناهجویان قرار داده شده در هتل ها برای ماه طول مستند

صدها نفر از پناهجویان از جمله زنان باردار و افراد معلول و کودکان شده است زندگی در هتل ها در سراسر انگلستان برای ماه جایی که آنها محدود به تنظیم وعده های غذایی و با توجه هیچ حمایت مالی برای سفر و اساسی ملزومات مستقل می کنه.

مردم در انتظار برای تصمیم گیری در ادعای پناهندگی خود را آغاز کرد در حال نقل مکان کرد و به ده ها تن از هتل ها در پایان ماه مارس و پس از دفتر خانه دستور داد آن پناهندگی مسکن به پیمانکاران به منبع اضافی اقامت در پیش بینی از انباشت پرونده ها در سیستم پس از تصمیم به توقف پناهندگی اخراج در پاسخ به Covid-19.

موسسات خیریه باید هشدار داد که وخامت سلامت روان و تندرستی در میان کسانی که در 33 هتل ها شده است که تهیه شده توسط پیمانکاران در سراسر کشور است. در حالی که در هتل پناهجویان هستند و محروم از حمایت مالی خود از £5.39 یک روز بر اساس که آنها با ارائه وعده های غذایی ترک آنها را قادر به خرید وسایل اضافی مانند لوازم آرایش و کودک شیر و قادر به استفاده از حمل و نقل عمومی.

دفتر خانه بستری شده در یکشنبه که وجود دارد ممکن است مشکلات در اطراف ترک مردم و بدون حمایت مالی برای سه ماه دوم دبیر دائمی گفتن نمایندگان مجلس که به وزیر مهاجرت بود “به دنبال” موضوع است. هر سه پیمانکاران Mears Serco و Clearsprings باید نگرانی در مورد کاهش به پناهندگی پشتیبانی می کند.

می آید پس از نگرانی ها در مورد شرایط برای پناهجویان زندگی در هتل بودند افزایش در پی یک بی دلیل حمله با چاقو در یکی از هتل ها در گلاسکو که در آن ساکن چاقو سه نفر دیگر از پناهجویان دو کارکنان و یک افسر پلیس است.

یک صندلی چرخدار محدود پناهجو زندگی در یک هتل در کاونتری گفت که او به ندرت قادر به ترک محل به عنوان او تا به حال هیچ پول برای پرداخت هزینه تاکسی. مردی که در اوایل چهل سالگی شده است و زندگی در این هتل از ماه مارس گفت: مستقل او احساس مانند یک “قفس حیوانات”.

“من فکر کردم آن را فقط موقتی. اما به نظر می رسد آن است نامحدود. هیچ بازه زمانی. هنگامی که شما در حال نگه داشته و در یک هتل برای یک مدت زمان طولانی در معرض این نوع از مواد غذایی شما آنها را می خواهید به غذا خوردن تنها در زمان های خاص شما را تبدیل به بیشتر و یا کمتر dehumanised دلیل این که شما لازم نیست که هر انتخاب است. زندگی حول محور بودن در هتل” او گفت:.

این پناهجو گفت که زمانی که او گاهی اوقات ترک هتل به انجام کار داوطلبانه برای یک موسسه خیریه محلی آن را به معنای او را از دست صرف غذا شکافها در طول روز ترک او را با هیچ چیزی برای خوردن.

“مثل روانی شکنجه, آن را به شما درایو دیوانه. هنگامی که شما در معرض یک نقطه که در آن شما لازم نیست که یک انتخاب در آنچه که شما در حال غذا خوردن و شما فقط خوردن, دور, ساعت, شما احساس نمی کنید که حس خود را از بشریت دیگر شما می خواهم تبدیل به حیوانات خانگی,” او اضافه شده است.

“آن را حتی بدتر زمانی که شما غیر فعال است. آن را گران تر به غیر فعال است. من نیاز به گرفتن تاکسی برای دریافت هر نقطه. آن را مانند دو تروما.”

یکی دیگر پناهجو از خاورمیانه که قرار داده شده در یک هتل در غرب میدلندز زمانی که او ادعا پناهندگی در شروع ماه ژانویه گفت: “به من گفته شد این هتل می تواند به محل اقامت اولیه خواهد بود و به مدت شش هفته به حداکثر. آن را درست در آغاز. من می تواند مدیریت که, اما من شمارش هفته و ماه پس از آن. آن را تبدیل به استرس زا باشد.”

که در سی سالگی و دچار PTSD و افسردگی گفت که از آنجا که او نمی باید پول برای پرداخت هزینه های حمل و نقل عمومی او تا به حال به راه رفتن به مدت یک ساعت و نیم به منظور رسیدن به نزدیکترین شهر به دست آوردن ملزومات اولیه مانند لوازم آرایش اهدا شده توسط سازمان های خیریه.

توصیف مواد غذایی ارائه او گفت: “شما باید به پایین برای صبحانه بین 7 و 8 صبح. اگر شما آن را از دست هیچ غذایی برای شما. شما باید برای رفتن برای ناهار در ساعت 12:30 شما را مجبور به رفتن برای شام در 6pm. اگر شما آن را از دست شما خواهد خواب گرسنه است. شما به این مشکل سیستم. و مواد غذایی نیست مغذی است.”

او گفت که او بر این باور است که این حادثه در گلاسکو شد “مداوم استرس” پناهجویان تحت در هتل ها.

“هستند بسیاری از بچه ها که جدا آنها نمی صحبت کردن با مردم. آنها همیشه آرام و خارج. من نگران است که برخی از آنها در مورد به ضربه. اگر آنها مشکلات خود را حل کند و حرکت آنها را از همان حادثه ای که در گلاسکو خواهد دوباره اتفاق می افتد,” او اضافه شده است.

تیم Naor هیلتون رئیس پناهندگی در پناهندگی اقدام گفت: این موسسه خیریه از تعدادی از زنان باردار در حال حاضر در هتل ها از جمله یک زن که به هنگام تولد به تازگی رفته است, بازگشت به هتل اما نمی توانیم به خرید فرمول و یا پوشک برای نوزاد کودک است.

“او در هتل با یک نوزاد جدید با پشتیبانی نقدی با تکیه بر این وعده های غذایی برای, تغذیه, هنگامی که او به تازگی از بیمارستان مرخص شد,” او گفت:.

آقای هیلتون اضافه شده است که این موسسه خیریه نیز گزارش گرفتن از مردم احساس گرسنه به این دلیل که بخش کوچک بودند و یا اینکه آنها از دست رفته بود وعده های غذا در حالی که برخی از گفت: مواد غذایی نمی دیدار با نیازهای غذایی است.

“من فکر نمی کنم آن را وحشتناک در پاسخ به استفاده از هتل ها به عنوان اضطراری کوتاه مدت مسکن برای مردم در صورتی که وضعیت بسیار موقت به عنوان طولانی به عنوان آنها به درستی اجرا و پشتیبانی است که هنوز هم در آنها. اما آنها استفاده شده است بسیار طولانی مدت برای افراد آسیب پذیر و ارائه پشتیبانی کافی نیست,” او گفت:. “مردم می تواند تحمل کند که در شرایط دشوار به عنوان طولانی به عنوان آنها می دانند چه خبر است. اما این نا. وجود دارد به طور کلی فقدان اطلاعات آنها احساس بسیار گیر هیچ کس نمی تواند به آنها بگویید که آن را به پایان خواهد رسید.”

در طول شواهد جلسه با امور انتخاب کمیته در چهارشنبه شونا دان دوم دبیر دائمی در دفتر خانه بستری که وجود دارد نگرانی در مورد پناهجویان که به سمت چپ برای بیش از سه ماه بدون حمایت مالی و این که وزیر مهاجرت کوین پرورش خواهد بود “نگاه” این موضوع است.

در طول یک جداگانه شواهد جلسه با کمیته 7 مارس هر سه شرکت طرف قرارداد توسط دفتر خانه به مدیریت پناهندگی مسکن گفت: کاهش حمایت مالی یک “نگرانی”.

جان تیلور مدیر ارشد مدیر عامل در میرس گفت: کمیته: “کاربران خدمات ابراز نگرانی کرده اند که آنها لازم نیست که دسترسی به یک مقدار کمی از پول برای چند بیت ها و قطعه است که متاسفانه جایی که ما در حال حاضر است.”

افزایش نگرانی ها در مورد شرایط در هتل اندی Hewett رئیس وکالت در شورای پناهندگان گفت: مستقل: “ما می دانیم که وجود خواهد داشت زمان هنگامی که دفتر خانه نیاز به استفاده از هتل ها به عنوان موقت احتمالی اقامت. نگرانی ما این است که طول زمان مردم نیاز به باقی می ماند در هتل ها و سطح حمایت آنها قادر به دسترسی.

“دیگر مردم در هتل محل اقامت این مسائل بیشتر از انزوا و وابستگی تبدیل به تشدید. آنها قادر به بیرون رفتن و خرید ملزومات اولیه هستند و اغلب قادر به دسترسی به همان سطح از شال حمایت آنها را در محل اقامت اولیه.

“این روشن نیست که به چه میزان و محل اقامت ارائه دهندگان فعالانه انجام ارزیابی آسیب پذیری آنها به عنوان حرکت مردم است. و آن را بسیار دشوار است برای سازمان های غیر دولتی مانند ما برای پاسخ به نیازهای آن کسانی که چون ما نمی همیشه چشم از جایی که آنها در حال جایگزین شدن است. این یک فرصت از دست رفته.”

دفتر خانه سخنگو گفت: “پناهجویان مثل بقیه از جمعیت بریتانیا خواسته شده است به باقی می ماند در داخل برای جلوگیری از شیوع کروناویروس است که افزایش میزان اقامت مورد نیاز است. اسکان و پشتیبانی برای مالیات دهندگان بنابراین هیچ هزینه به فرد است.

“ما از نزدیک با مقامات محلی در سراسر کشور به خانه افرادی که ممکن است تبدیل به بی بضاعت در طول زمان بحران. هتل تنها یک اقدام موقت و مردم خواهد شد نقل مکان کرد و به مدت طولانی اقامت به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>