جدید موتورولا Razr به پشتیبانی 5G و 48MP دوربین در هر درز مشخصات – CNET


motorola-razr-final-1

در سال 2019 موتورولا منتشر شد نسخه جدید از بهترین آن فروش فلیپ تلفن از سال 2004.

آنجلا Lang/CNET

تکرار بعدی موتورولا را احیا Razr فلیپ تلفن پشتیبانی خواهد کرد 5G اتصال و قابلیت 48-دوربین مگاپیکسلی و یک 6.2 اینچ صفحه نمایش با توجه به مشخصات به بیرون درز اواخر روز چهارشنبه با اشاره leaker Evan Blass.

بسیار شایع عاقبت به احیای یاد تلفن شده است به طور گسترده ای انتظار می رود برای رسیدن به شمال امریکا به عنوان به زودی به عنوان این سپتامبر. وقتی 2019 را Razr رفت و در فروش در ایالات متحده در اوایل ماه فوریه این بود که برای اولین بار به صورت عمودی تاشو گوشی های هوشمند به آمار بازار است.

جزئیات در توییت توسط Blass در چهار شنبه نیست کامل اما نشان داد این گوشی خواهد بود 5G آماده است. 5G شبکه ها حدود 10 تا 100 برابر سریعتر از خود نمونه اتصال سلولی و انتظار می رود به ارائه بنیادی تکنولوژی که شما لبریز مناطق مانند self-driving cars مجازی و واقعیت افزوده از راه دور و خدمات مانند کنترل از راه دور عمل جراحی است. از آن خواهد شد در نهایت اتصال همه چیز از تجهیزات کشاورزی به دوربین های امنیتی و البته از گوشی های هوشمند خود.

Blass’ جیر نشان داد این گوشی نیز ورزش فربه 48-لنز مگاپیکسلی به عنوان دوربین اصلی و همچنین به عنوان یک 20 مگاپیکسلی دوربین ثانویه. این گوشی نیز 256 گیگابایت از ذخیره سازی و اجرای اندروید 10 با توجه به Blass ” نشت.

نشت در خط با گزارشهای قبلی در مورد این گوشی. XDA توسعه دهندگان در ماه ژوئن گزارش داد که Razr 2 – آن غیر رسمی نام – قابلیت Qualcomm Snapdragon 765 پردازنده است که 5G قادر به همراه یک بزرگتر 2,845 میلی آمپر, باتری, تا از 2,510 میلی آمپر باتری موجود در 2019 تلفن.

موتورولا اصلی Razr تلفن از سال 2004 بهترین-فروش تلفن در تمام دوران قبل از اپل ربوده تاج با آیفون چند سال بعد.

اگر چه 2019 نسخه ستایش شد آن مبتکر لولا ساز و مهندسی مارول است که آن را نمایندگی گوشی به طور گسترده ای برای انتقاد فاقد مشخصات بالا پایان داده آن 1500 دلار قیمت دارد.

موتورولا نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>