عشق همگام سازی: چهار حقایق سخت مورد دوستیابی آنلاین – CNET


gettyimages-1224222331

گاهی اوقات آنلاین دوستیابی چپ چپ می رود.

گتی ایماژ

به انجمن خوش آمدید CNET را همگام سازی می کند که در آن ما پاسخ سوالات خود را در مورد دوستیابی آنلاین. من ارین کارسون کارکنان خبرنگار مقیم جوان-به اندازه کافی فرد refrigerdating خبرنگار متصدی از چیزهای عجیب و غریب در اینترنت به احتمال زیاد به ترک شما در “خوانده شده است.”

این هفته: سخت حقایق در مورد دوستیابی آنلاین.

س: شما گفتید گفتن یک زن او را در یک سایت دوستیابی آشکار است و نمی خار گفتگو. آیا می دانید که چگونه بسیاری از بار من یک زن و یک سوال در مورد چیزی است که او گفت: در مشخصات خود را و یا ذکر شده چیزی در مورد من که ممکن است ایجاد یک اتصال است ؟ بارها. در عین حال من نادیده گرفته شده است. بنابراین فقط آن را متوقف کند.

–R.

یک: من عاشق فن ایمیل.

هر چند فکر اولیه من در اینجا بود “خب به نظر من زن دیگری که نمی خواهید برای پاسخ به شما” این ایمیل در واقع فراهم می کند فرصت برای حفاری در برخی بزرگتر و گسترده تر حقایق در مورد دوستیابی آنلاین است که باید به رسمیت شناخته شود. یعنی که بیشتر از زمان آن می تواند یک تجربه خسته کننده است که به ظاهر بازده بسیار کمی است.

شما نشستن شما کش رفتن شما پیام شما را نادیده گرفت. شاید شما چت, شاید شما ملاقات در فرد است. شاید آن را به خوبی می رود, شاید آن را نمی کند. شما کش رفتن برخی بیشتر.

love-syncs-bug.png

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید عشق همگام سازی می کند.

در بسیاری از مکالمات با نام تجاری آنلاین هر دو غریبه ها و دوستان من ندیده ام کسی را که در واقع لذت بردن از فرایند. پیمایش از طریق مشخصات پس از مشخصات بیحس کننده. و چه دیگر رد می تواند بیشتر احساس شخصی از یکی که می آید پس از شما ارائه بهترین خود را به نمایندگی از خود چهره و شخصیت و ملاقات با توجهی و سکوت ؟

اما در اینجا چیزی است: نقاط وجود دارد از دیدگاه ما باید در ذهن نگه دارید و آنها عمدتا شامل داشتن برخی از دلسوزی برای مردم است که خود کسانی که پروفایل شما در حال تلاش برای ارتباط برقرار کردن با.

یک: هیچ علم به دوستیابی آنلاین. هنگامی که شما به دنبال راهنمایی در مورد چگونه به منظور بهبود مشخصات خود را, شما به خودتان شانس موفقیت-اما موفقیت تضمین شده نیست. من نمی توانم توصیه می کنند که شما پرتاب افسنطین اسب شاخدار اشک و یک بز bezoar به یک دیگ برای پیدا کردن همسر روح خود.

من می توانم توصیه طراوت عکس های خود راتلاش کردن جدید bios و تجربه خود را با باز کردن پیام است. اگر شما فکر می کنم شما با داشتن مشکل گرفتن پاسخ به متفکر پیام تصور کنید چشم-رول و yakking برای تلفن های موبایل است که برخی از لنگ “سلام عزیزم” خواهد بود ملاقات کرد. شما یکی در دریای مواجه است. شما رو به انجام بهترین خود را به ایستادگی کردن.

دو: هیچ کس موظف است به شما پاسخ دهد. شما می توانید از آنها بدم میاید این واقعیت است که اگر شما می خواهید, اما این را در نظر بگیرید: اگر شما یک پیام از کسی به شما نگاه کنید که در آن فرد مشخصات و تصمیم می گیرید که به هر دلیل به شما علاقه مند نیست شما واقعا شروع به صحبت با آن شخص است ؟ و آیا شما واقعا می خواهید به نیروی کاری با کسی نیست علاقه مند است ؟

سه: برخی از شفقت. علاقمند به جنس مخالف, در ترتیبات در برنامه های آشنایی زنان اغلب هولناک با پیام از بچه ها که احتمالا اجرای این طیف از دوستانه به وحشت زده به کاملا وحشتناک است. آنها در همان چرخ فلک از چهره شما به احتمال زیاد احساس سرخوردگی مشابه که به صورت تمام تلاش خود را چیزی درست به نظر نمی رسد به کار. چرا که اگر چنین بود هیچ یک از ما در اینجا خواهد بود. اگر نرم افزار دوستیابی شدند یک گلوله نقره ای, ما همه می خواهم همکاری و من می خواهم به نوشتن تکراری ستون شکایت در مورد من همسایه طبقه پایین. (من فرض CNET به من اجازه انتشار این.)

چهار: من قصد ندارم به شما بگویم که شما هیچ چاره ای اما برای استفاده از این برنامه به دلیل است که درست نیست. مردم هنوز هم در دیدار با همکاران از طریق دوستان و خانواده از بودن در جای مناسب در زمان مناسب است. شما هنوز هم می توانید تاریخ قدیمی مدرسه. اما می دانم که برخی از مردم نفرت که بیش از حد! شاید آنها بیش از حد خجالتی برای نزدیک شدن به کسی در زندگی واقعی و یا آنها نمی خواهند به در خطر ابتلا به تعطیل به صورت خود.

هی دوستیابی سخت است. این همیشه بوده است. این کار طول می کشد و انعطاف پذیری (و امید!), و کمک به خودتان را به عنوان بهترین شما می توانید.

جایگزین: شما فقط می توانید آن را متوقف کند.

CNET عشق همگام سازی یک ستون مشاوره با تمرکز بر دوستیابی آنلاین. اگر شما یک سوال در مورد پیدا کردن عشق از طریق نرم افزار ارسال آن به [email protected] برای در نظر گرفتن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>