پلیس لس آنجلس بودجه کاهش $150 متر از پاسخ دادن به تماس پال خواستار قطع بودجه دولت

رهبران شهر رای دادند و روز شنبه به بریده بریده اداره پلیس لس آنجلس بودجه US$150 میلیون دلار کاهش تعداد افسران به یک سطح دیده نمی شود برای بیش از یک دهه در میان سراسر کشور خواست برای تغییر پول دور از سازمان های اجرای قانون در آمریکا حساب بیش از خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

حدود دو سوم از بودجه اختصاص داده شد برای پلیس اضافه کاری و استفاده می شود به ارائه برنامه ها و خدمات برای جوامع از رنگ از جمله جوانان شغل تابستان برنامه. شورای شهر 12-2 رای رها خواهد شد تعدادی از افسران از 9,988 همانطور که از ماه گذشته به 9,757 در تابستان آینده به رها کردن یک هدف 10000 افسران تبلیغ توسط رهبران سیاسی رسیده و تنها در سال 2013.

“این یک گام به جلو حمایت از جوامع اقلیت در راه است که در آن آنها سزاوار — با احترام و عزت و حتی زمین بازی” عضو شورای Curren قیمت گفت.

ادامه مطلب: جورج Floyd: مینیاپولیس قانونگذاران پیشبرد پیشنهاد برای لغو پلیس

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این یک تغییر بزرگ در این کشور دومین شهر بزرگ که در آن سال 1992 تبرئه افسر پلیس در ضرب و شتم از راننده رادنی کینگ تنظیم کردن خشونت ناآرامی شده است که در مقایسه با هرج و مرج در برخی از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

دیگر شهرستانها در سراسر کشور نیز باید کاهش بودجه پلیس و یا در حال حرکت برای انجام این کار از جمله تلاش در مینیاپولیس به انحلال این شهر زور. شهر نیویورک نمایندگان مجلس با تصویب تلخ بودجه یکشنبه که تغییر خواهد کرد ما 1 میلیارد دلار از پلیس به آموزش و پرورش و خدمات اجتماعی در سال آینده است. در کالیفرنیا لیبرال برکلی تصویب بودجه چهار شنبه که کاهش دلار 9.2 میلیون دلار از پلیس اوکلند در حالی که رهبران در هفته گذشته کاهش US$14.6 میلیون از اجرای قانون و آنها با توجه به تندتر کاهش است.

لس آنجلس رای کاهش LAPD حدود US$2 میلیارد دلار بودجه است. دموکراتیک شهردار اریک Garcetti تا به حال پیشنهاد افزایش آن در ماه آوریل برای کمک به حفظ نیروی انسانی در سطح 10000 افسران قبل از مواجهه با مقاومت مواجه شدید فلوید پس از مرگ شما به ارمغان می آورد در سراسر کشور به کمپین “پال خواستار قطع بودجه دولت” ،

هیچ نظر فوری از پلیس لس آنجلس. رئیس پلیس میشل مور در بیانیه ای گفت: در ماه گذشته که برش نیاز به “بالا-به-پایین ارزیابی از جمله ما چگونه در مورد ما یکی از اساسی ترین عملیات” و گفت که این گروه در حال حاضر آغاز شده بود به شناسایی پتانسیل صرفه جویی در هزینه و خدمات کاهش است.

پلیس روشن سیاتل سازمان منطقه اعتراض

پلیس روشن سیاتل سازمان منطقه اعتراض

این حرکت در می آید یک روز پس از هیئت مدیره از لس آنجلس Unified School District رای دادند و بلافاصله پس از قطع آن مدرسه پلیس بودجه یک سوم. آمریکا 70 میلیون دلار بودجه برای نیروی بیش از 470 افسران کاهش خواهد یافت و در حدود 25 میلیون دلار و پول اختصاص داده شده به “حمایت آفریقایی آمریکایی دستیابی به حدی از قانون” با توجه به قطعنامه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برخی 65 افسران گذاشته خواهد شد و نزدیک به 40 موقعیت های خالی نخواهد بود پر, رئیس پلیس تاد چمبرلین گفت: هیئت مدیره مدرسه. او به افسران گفت: روز شنبه بود که او استعفا بلافاصله لس آنجلس تایمز گزارش داد.

هیئت مدیره مدرسه نیز نامیده می شود برای افسران به لباس خود و گشت پردیس, به گزارش روزنامه. هیئت مدیره رئیس جمهور ریچارد Vladovic مخالف حرکت می کند در زمینه ایمنی اصرار تاخیر.

Rayshard بروکس مرگ: $500K پیوند برای افسر متهم در بروکس ” قتل

Rayshard بروکس مرگ: $500K پیوند برای افسر متهم در بروکس ” قتل

“ما در حال قدم زدن به سمت راست به این و بدون دانستن که در آن ما در حال رفتن و چگونه ما در حال رفتن به دریافت وجود دارد” Vladovic گفت.

تظاهرات گسترده در سراسر کشور را خواستار کاهش یا از بین بردن ادارات پلیس با فعالان گفت: پلیس به طور نامتناسبی دستگیری مردم سیاه و سفید هستند و دیده می شود به عنوان سرکوبگر آمار و ارقام به جای محافظ در جوامع از رنگ.

“ما نیاز به تجدید نظر آنچه در آن است که باعث می شود مردم امن تر می سازد و جوامع قوی تر” قطعنامه شورای شهرستان گفت:. “ما نمی توانیم فقط نگاه پلیس در انزوا. بدون شک وجود دارد که جوامع از رنگ رنج می برند به طور نامتناسبی از منفی تعامل با پلیس است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پلیس لس آنجلس قطع بخشی از بودجه اصلاح اندازه گیری برای سال مالی آغاز ژوئیه 1 می آید که در میان coronavirus بیماری همه گیر. ماه اجتماعی فاصله اقدامات از جمله بسته شدن بسیاری از کسب و کار را ترک کرده اند این شهر به شدت کاهش درآمد مالیاتی و بالقوه کمبود US$45 میلیون دلار 409 میلیون, با توجه به تامین مالی بخش تخمین می زند.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>