لگو راه اندازی با نام تجاری جدید ‘پوستر’ شما می توانید ساخت از جمله Darth Vader, مرد آهنین, مرلین مونرو و بیشتر – CNET


sith-3in1-image

یکی از جدید لگو هنر مجموعه شامل پرتره از جنگ ستارگان Sith شخصیت های Darth چکش زدن یا کوبیدن Darth Vader و Kylo رن.


لگو

وجود دارد خیلی بیشتر به لگو از چشمگیر مدل های Batmobile و Millennium Falcon.

در چهارشنبه لگو اعلام کرد یک خط جدید از هنر مجموعه با هدف جذب بالغ طرفداران. به جای ساخت اشیاء این مجموعه به شما اجازه ساخت واقعی پرتره از فرهنگ پاپ از جمله آیکون های مارول , قهرمان مرد آهنین و جنگ ستارگان Sith خائنانی Darth Vader به Darth چکش زدن یا کوبیدن و Kylo رن.

جدید کیت همچنین شامل هنرمند اندی وارهول نقاشی بازیگر مرلین مونرو و همچنین پرتره افسانه ای بریتانیا پاپ گروه بیتلز.

هر لگو هنر ویژگی های مجموعه بیش از 3000 کوچک دور قطعه در رنگ های مختلف به پاپ را به یک بوم را به هنری پرتره. مربع بوم اقدامات حدود 15.5″ اینچ (40 سانتی متر).

لگو هنر مجموعه تنها یک بوم برای یک پرتره. بنابراین اگر شما می خواهید برای ساخت جداگانه پرتره از هر یک از اعضای گروه بیتلز یا همه جنگ ستارگان خائنانی به نمایش, شما به خرید مجموعه های متعدد. لگو هنر مجموعه نیز می تواند در ترکیب برای ایجاد یک بزرگتر و چند بوم قطعه هنری.

legostarwarsbeads

هر لگو هنر مجموعه همراه با یک بوم و چند رنگ, دور, لگو گیره.


لگو

لگو مجموعه همه می آیند با CD موسیقی متن بازی در حالی که ساختمان این مجموعه که از ویژگی های backstories نادر ضبط شده و مصاحبه در مورد هنر افراد است.

لگو هنر مجموعه فروش برای $120 (حدود £96, AU$172). این مجموعه با توجه به اولین بازی در فروشگاه های بین المللی در Aug. 1 و در ایالات متحده در سپتامبر. 1.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>