چین گفته است که ذخایر “حق به مربوط اقدامات” اگر بوریس جانسون دولت فشار رو به جلو با طرح خود را به سه میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان این حق را برای حل و فصل در انگلستان است.

به عنوان پکن چهره محکومیت بین المللی برای تحمیل یک جدید قانون تامین در شهرستان, نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون حاکی از دولت او ممکن است به دنبال بریتانیا در ارائه ویزا برای هنگ کنگ شهروندان است.

این می آید به عنوان مجلس نمایندگان آمریکا به اتفاق آرا تصویب یک لایحه که تحمیل تحریم مقامات چینی درگیر در قانون جدید است. این لایحه را مجازات خواهد کرد هر بانک است که انجام کسب و کار با مقامات درگیر در هنگ کنگ امور و همچنین اهداف واحدهای پلیس در هنگ کنگ است که باید با برخورد با معترضان.

ما خانه عبور چین از تحریم در پاسخ به هنگ کنگ قانون

مجلس نمایندگان آمریکا به اتفاق آرا تصویب یک لایحه که تحمیل تحریم مقامات چینی درگیر در جدید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ است.

این لایحه را مجازات خواهد کرد هر بانک است که انجام کسب و کار با یک لیست از ارشد مقامات چینی درگیر در هنگ کنگ امور و همچنین اهداف واحدهای پلیس در هنگ کنگ است که باید با برخورد با معترضان بیش از 13 ماه گذشته از ناآرامی در شهرستان.

این لایحه در حال حاضر به تصویب مجلس سنا اما در حال حاضر به عقب می رود به مجلس پس از برخی از تغییرات ساخته شده بودند. سنا می تواند برگزاری یک دوم رای به عنوان اوایل به عنوان پنج شنبه قبل از این لایحه ارسال شده به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را برای تایید و یا وتو کند.

چین نام رئیس جدید جدید هنگ کنگ امنیت ملی کمیته

چین کابینه منصوب کرده است اریک چان به عنوان رئیس جدید هنگ کنگ امنیت ملی کمیته رسمی شین هوا اخبار آژانس در گزارش روز پنج شنبه.

انتصاب چان به عنوان دبیر این کمیته برای حفظ امنیت ملی از دلار هنگ کنگ منطقه ویژه اداری بر اساس یک نامزدی توسط هنگ کنگ اجرایی کری لام در این گزارش گفت:.

‘شعله آزادی ارزشمند است’ می گوید وزیر در هنگ کنگ

“شعله آزادی” است گرانبها و انگلیس انجام خواهد داد هر آنچه که مورد نیاز است برای حمایت از مردم هنگ کنگ پس از چین معرفی جدید امنیتی یک کاربر انگلیسی گفت: در روز پنج شنبه.

“ما در کنار مردم هنگ کنگ” تاریخ و وزیر سیمون کلارک گفت که اخبار آسمان.

“شعله آزادی بسیار گرانبها است و ما ساخته شده را تضمین می کند به کسانی که ما را ترک هنگ کنگ و بنابراین ما انجام خواهد داد هر آنچه مورد نیاز است که در قدرت ما به مطمئن شوید که این را تایید کرد.”

تبلیغات

چین می تواند در جلوگیری از هنگ کنگ از ساکنان مهاجرت به انگلستان اذعان وزیر امور خارجه

کمی می تواند انجام شود توسط بریتانیا به “نیروی امنیتی” چین اگر آن را تلاش برای جلوگیری از هنگ Kongers از آمدن به انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab گفته است.

تا سه میلیون نفر از این مستعمره سابق بریتانیا ارائه شده مناسب برای حل و فصل در انگلستان و در نهایت درخواست برای شهروندی پس از پکن تحمیل یک بحث امنیت ملی قانون است.

اما دومینیک Raab گفت که اگر پکن در تلاش برای متوقف کردن مردم با ملی بریتانیا (خارج از کشور) وضعیت از ترک هنگ کنگ وجود دارد خواهد بود که می تواند انجام شود توسط انگلستان است.

او گفت: ITV را Peston برنامه: “در نهایت اگر آنها به دنبال از طریق چیزی شبیه به آن وجود دارد خواهد بود که ما می تواند انجام دهد به نیروی امنیتی آنها است.

“من نمی خواهم به طور ساده و بی تکلف در مورد این: من فکر می کنم ما باید واقع بینانه. اما من فکر می کنم که چین به عنوان افزایش عضو برجسته جامعه بین المللی است که حساس به ریسک اعتباری در تمام این اما به وضوح به اندازه کافی نیست که آن را ندارد اقدام به هر حال.

“وجود دارد دیپلماتیک اهرم وجود دارد راه های دیگر که ما می تواند به متقاعد کردن چین به طور کامل پیاده سازی یا امنیت ملی قانون و یا برخی از اقدامات تلافی جویانه شما صحبت کردن در مورد. اما در نهایت ما نیاز به صداقت است که ما قادر نخواهد بود به زور به چین اجازه می دهد تا BN(O)s برای رسیدن به بریتانیا است.”

استرالیا ممکن است ارائه پناهگاه امن برای ساکنان هنگ کنگ

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون در روز پنج شنبه حاکی از دولت او ممکن است به دنبال بریتانیا در ارائه ویزا برای هنگ کنگ شهروندان پس از چین تحمیل امنیتی جدید قانون در شهر است.

موریسون گفت: حوادث در هنگ کنگ بودند مورد و دولت استرالیا شد “آماده به گام تا و ارائه پشتیبانی”.

پرسید: اگر استرالیا را در نظر ارائه پناهگاه امن به هنگ کنگ, مردم, مشابه برای بریتانیا گفت: “ما با توجه به بسیار فعالانه در این طرح که از من خواسته بود به جلو آورده چند هفته پیش و لمس نهایی خواهد بود و کسانی که آنها را به زودی خواهید بود در نظر گرفته شده توسط دولت برای ارائه فرصت های مشابه.”

موریسون را ارائه نمی دهد, جزییات پیشنهادات.

استرالیا روابط با چین شده است تیره و تار پس از کانبرا خواستار تحقیقات بین المللی به منبع coronavirus.

 

استرالیا PM اسکات موریسون (EPA)

انسان مجموعه ای است برای ترک بریتانیا’ برگزار شد به ظن سلاح سرد هنگ کنگ افسر پلیس

هنگ کنگ بازداشت یک مرد در شهرستان فرودگاه بنا به گزارش مجموعه به ترک در لندن-محدود پرواز ظن از سلاح سرد یک افسر پلیس در جریان تظاهرات در سراسر قلمرو جدید قانون تامین, مقامات گفت.

حدود 370 نفر دستگیر و پس از چهار تظاهرات در برابر قانون بودن اعمال شده توسط چین به محدود کردن فعالیت های اطراف آن تظاهرات ضد دولتی شده اند که در حال انجام پس از ماه ژوئن سال گذشته است.

ده بودند به اتهام نقض امنیتی جدید قانون برخی از آنها در اختیار داشتن متعلقات که حمایت هنگ کنگ استقلال.

قانون را به اثر در سه شنبه شب و قانون شکنان secessionist, خرابکارانه و تروریستی و همچنین هر گونه تبانی با نیروهای خارجی وقتی که می آید به دخالت در این شهرستان در امور.

ما در آسیا ویرایشگر آدم Withnall آخرین در تظاهرات.

تبلیغات

چین اروپا و آمریکا مسئول اقدامات ” اگر بریتانیا ‘دخالت’ در هنگ کنگ

چین گفته است که ذخایر “حق به مربوط اقدامات” اگر انگلستان هل رو به جلو با طرح خود را به سه میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان این حق را برای حل و فصل در کشور است.

بوریس جانسون متهم پکن از یک “روشن و جدی نقض” از آن معاهده با انگلیس با تحمیل یک مقدار-انتقاد امنیت ملی قانون در قلمرو و گفت: معرفی یک مسیر برای افراد مبتلا ملی بریتانیا (خارج از کشور) (BNO) وضعیت برای درخواست ویزا برای زندگی و کار در انگلستان و درخواست برای شهروندی است.

در پاسخ سفارت چین در انگلستان گفت: این حرکت خواهد بود در نقض “حقوق بین الملل و هنجارهای اساسی حاکم بر روابط بین الملل”.

یک بیانیه گفت: “ما قویا مخالفت با این و حق را مسئول اقدامات است. ما مصرانه از انگلیسی سو به مشاهده عینی و نسبتا امنیت ملی قوانین برای هنگ کنگ احترام موضع چین و نگرانی خودداری از دخالت در هنگ کنگ امور در هر راه است.”

روز چهارشنبه وزارت امور خارجه احضار سفیر جمهوری مردم چین لیو Xiaoming به یک جلسه با دائم در سر سیمون مک دونالد.

Sir Simon است گفت: به گفته او اعمال قانون نقض چین و بریتانیا اعلامیه مشترک که به منظور صاف انتقال زمانی که خاک تحویل داده شد و برگشت به چین در سال 1997.

صبح بخیر و خوش آمدید به مستقل‘s پوشش زنده از تظاهرات در هنگ کنگ و بین المللی در واکنش به چین را به اعمال جدید امنیت ملی قانون در نیمه خودمختار سرزمین است.