چین گفته است آن را “مسئول اقدامات” اگر بوریس جانسون دولت فشار رو به جلو با طرح خود را به سه میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان این شانس را به حل و فصل در انگلستان است. وزارت خارجه چین ادعا کرد که این پیشنهاد را نقض موافقت نامه های قبلی.

به عنوان پکن چهره محکومیت بین المللی برای تحمیل یک جدید قانون تامین در شهرستان, نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون پیشنهاد دولت او ممکن است به دنبال بریتانیا در ارائه ویزا برای هنگ کنگ شهروندان است.

این می آید به عنوان مجلس نمایندگان آمریکا به تصویب یک لایحه است که اعمال تحریم مقامات چینی و هر دلار هنگ کنگ واحدهای پلیس برخورد با معترضان. چین وزارت امور خارجه هشدار داد “قوی اقدامات متقابل” در برابر ما اگر این لایحه به قانون تبدیل می گردد.

نظر: “با هنگ کنگ در کانون توجه ما نمی توانیم چشم پوشی بزرگتر سوال در مورد چین – آیا ما شاهد یک جدید نسل کشی?’

امنیت ملی قانون اعمال شده در هنگ کنگ باید تمرکز غربی توجه در چین آزار و اذیت اقلیت های قومی با توجه به اندرو Adonis.

نوشتن به صورت مستقلکار نظیر توصیف کرد رئیس جمهور چین شی جین پینگ را به عنوان “نامحدود امپراتور در سنت مائو” و هشدار داد بیشتر باید انجام شود برای محافظت از اقلیت های قومی در کشور است.

خداوند آدونیس می نویسد:

“ما در حال حاضر صورت نمی عملی یک حزب دولت اما doctrinaire یک مرد دیکتاتوری. و دیکتاتور به خوبی به دهه دوم از قدرت پس از abrogating دنگ مدت محدودیت تعیین شده است به مهر نهفته و همچنین واقعی مخالفت حتی در قیمت های غربی تجارت و همکاری است.”

شما می توانید اطلاعات خود را کامل قطعه زیر:

مایک پنس می گوید: چین امنیت ملی قانون است ‘خیانت’

معاون رئیس جمهور مایک پنس CNBC گفته است که چین جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است یک خیانت از چین و بریتانیا اعلامیه مشترک.

“امنیت ملی قانون است که چین به تصویب رسید و در حال حاضر اعمال در هنگ کنگ است… این یک خیانت از توافق بین المللی که آنها را امضا کرده و در نهایت آن را غیر قابل قبول به آزادیخواه مردم در سراسر جهان” آقای پنس گفت: در روز پنج شنبه.

هنگ کنگ دولت اعلام کرده است شعار “آزادی هنگ کنگ انقلاب, از زمان ما” به عنوان یک پتانسیل نقض جدید امنیت ملی در قانون به روزنامه نگار آلوین Lum.

تبلیغات

چگونه بسیاری از مردم از هنگ کنگ می تواند واجد شرایط برای انگلستان اقامت?

در اوایل این هفته دولت بریتانیا گفت که آن را ارائه هنگ کنگ از ساکنان که نگه ملی بریتانیا در خارج از کشور (BNO) گذرنامه فرصتی برای حل و فصل در انگلستان و در نهایت به دنبال شهروندی.

اما چگونه بسیاری از مردم می تواند در نهایت حرکت به انگلستان و چگونه سیستم اجرا شود ؟

خبرنگار ما با کیت Ngاست داستان کامل در زیر:

Nandy خواستار ‘مجموعه ای جامع از اقدامات برای محافظت از هنگ کنگ

کار را به سایه وزیر امور خارجه لیزا Nandy گفته است بریتانیا باید به سمت توسعه یک “مجموعه ای جامع از اقدامات” برای محافظت از هنگ کنگ شهروندان است.

فعالان بحث هنگ کنگ ‘پارلمان در تبعید’, مبارز می گوید:

هنگ کنگ معترضان در حال بحث در مورد یک طرح برای ایجاد غیر رسمی مجلس-در-تبعید مبارز سیمون چنگ.

“سایه مجلس می تواند با ارسال یک سیگنال بسیار روشن به پکن و هنگ کنگ مقامات که دموکراسی نیاز نمی خواهد در رحمت پکن گفت:” رادیو فردا در لندن است. “ما می خواهیم به راه اندازی غیر رسمی و گروه های مدنی که قطعا منعکس کننده دیدگاه ها از هنگ کنگ به مردم است.”

او گفت که در حالی که این ایده هنوز در مراحل اولیه مانند یک پارلمان در تبعید ” را حمایت مردم از هنگ کنگ و جنبش دموکراسی خواهی وجود دارد.

چنگ همچنین پیش بینی کرد “صدها هزار نفر” از مردم می آیند به این فرصت را برای آمدن به بریتانیا پس از بوریس جانسون ارائه شده میلیون ها دلار هنگ کنگ از ساکنان این مسیر به شهروندی.

آقای چنگ که گفت: دولت بریتانیا پذیرفته است درخواست خود را برای پناهندگی به گفته او مورد ضرب و شتم و شکنجه در چین است.

او در هنگ کنگ انگلیسی, کنسولگری برای دو سال.

 

سیمون چنگ (ایسنا)

تبلیغات

هیچ 10: جزئیات تابعیت مسیر خواهد بود مجموعه ای را در ماه های آینده’

خیابان داونینگ ایستاده است شرکت در این طرح به ارائه هنگ Kongers با ملی بریتانیا (خارج از کشور) وضعیت یک مسیر به شهروندی با وجود چشم انداز اقدامات تلافی جویانه از پکن است.

“ما بسیار روشن در عمل ما را اگر چین اعمال این قانون است. ما در حال حاضر انجام دقیقا آنچه ما گفت که ما انجام خواهد داد” بوریس جانسون سخنگوی رسمی گفت.

نهایی جزئیات این طرح برای BNO شهروندان خواهد بود مجموعه ای که توسط دفتر “در ماه های آینده” سخنگوی اضافه شده است.

قانون جدید ‘بدتر از بدترین سناریو پیش بینی’

هنگ کنگ وکیل و علمی اریک چونگ نوشت: در Facebook که جدید قانون تامین شد “بدتر از بدترین سناریو او پیش بینی کرده بود” با توجه به ترجمه شده توسط هنگ کنگ رایگان را فشار دهید.

او گفت که این متن نمایانگر روح از چین سوسیالیستی در نظام حقوقی به جای دلار هنگ کنگ مستقل قضائیه بر اساس قانون مشترک است.

علمی همچنین یک بند در قانون جدید است که می گوید این امر به کسی آسیب رساندن به منافع هنگ کنگ بدون در نظر گرفتن جایی که آنها در جهان و یا ملیت خود را.

“همه هشت میلیارد نفر در جهان باید به خواندن هنگ کنگ امنیت ملی قانون به طور کامل برای جلوگیری از ناخواسته قانون شکنی” او گفت:.

انگلیس را ‘تمام عواقب’ اگر آن را هل می دهد جلو با تابعیت طرح

ما در آسیا ویرایشگر آدم Withnall گرفته شده نگاهی دقیقتر به امروز بیانیه ای توسط چین سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian.

ژائو گفت: روزانه یک نشست خبری که پکن این سایت متعلق به حق پاسخ در برابر انگلستان اگر بوریس جانسون را تحت فشار قرار دادند به جلو با برنامه به ارائه 2.9 میلیون دلار هنگ کنگ شهروندان با انگلیسی, ملی در خارج از کشور وضعیت یک مسیر به شهروندی.

بدون تعیین چه این ممکن است مستلزم ژائو گفت که بریتانیا را “خرس تمام عواقب” از هر حرکت چین تصمیم می گیرد.

ادامه مطلب در اینجا:

تبلیغات

قانون تامین تهدید دانش آموزان در انگلستان می گوید: حزب محافظه کار MP

با نفوذ محافظه کار MP تام Tugendhat از صندلی های مجلس عوام’ کمیته امور خارجی است که دغدغههای امنیتی جدید می تواند به اعمال هنگ کنگ از ساکنان مراجعه و یا زندگی در بریتانیا – و می تواند دانش آموزان در خاص است.

او هشدار داد که می تواند “مستقیم مفاهیم در خود ما دانشگاه بخش و آزادی بیان در درون خود ما موسسات دانشگاهی”

Tugendhat گفت: “دانش آموزان چینی در حال حاضر تحت تاثیر قرار شده است به سکوت بحث و تغییر نتایج در اینجا در انگلستان”.

امنیتی جدید قانون ‘تبدیل دلار هنگ کنگ به چین پلیس ایالت’

دلار هنگ کنگ-روزنامه نگار بر اساس استوارت Heaver فکر می کند امنیتی جدید قانون اعمال شده در هنگ کنگ را تهدید می کند, گزارش, آزادی در این سرزمین است.

“اشتباه نکنید: این قانون جدید تحریم های یک پلیس دولت و قانون شکنان هر چیزی که پکن در نظر گرفته می شود یک تهدید برای امنیت ملی است که اغلب یک تعبیری برای هر چیزی و یا هر کسی که حزب حاکم کمونیست چین (CCP) disapproves از” او می نویسد.

“هزاران نفر در حال عجله حذف خود را در حساب های رسانه های اجتماعی و انحلال حمایت خود در گروه است.”

ادامه مطلب در اینجا:

بریتانیا خواست برای توقف صادرات گاز اشک آور و اسلحه

فعالان خواستار توقف صادرات گاز اشک آور و اسلحه به هنگ کنگ نگرانی که در انگلستان ساخته شده شورش تجهیزات کنترل استفاده شده است ممکن در برابر دموکراسی شدند.

کمپین علیه تجارت اسلحه (CAAT) خواستار رسیدگی به اینکه آیا انگلستان-تولید کیت استفاده شده در پلیس وحشیانه سرکوب تظاهرات در برابر تحمیل امنیتی جدید قانون.

اطلاعات وارد شده توسط CAAT نشان داد که انگلستان دارای مجوز در آخرین £9.5 m ارزش صادرات اسلحه به هنگ کنگ پس زودتر سرکوب دیدم بریتانیا ساخته شده گاز اشک آور استفاده می شود طرفدار دموکراسی در عراق در سال 2014.

ما سیاسی ویرایشگر اندرو Woodcock است اطلاعات بیشتر:

تبلیغات

هنگ کنگ مرد بنا به گزارش بازداشت و پس از فریاد “زنده باد لیورپول’

یک مرد در یک Liverpool FC پیراهن فریاد “زنده باد لیورپول” به طور خلاصه بازداشت شده توسط پلیس در هنگ کنگ در اعتراض به امنیتی جدید قانون, با توجه به رسانه های محلی.

که در رسانه های سایت گزارش داد که مرد ایستاده بود و در سراسر خیابان از افسران انجام stop-و-جستجو در یک گروه از تظاهرکنندگان که شعار و بازداشت شد – قبل از اینکه بعد از آن منتشر شد.

مرد گفت: او تنها “احساس اضطرار” به جشن تیم خود را برنده لیگ برتر با توجه به گزارش.

‘برخی از می تواند تبدیل به بسیار مراقب باشید آنچه که نوشتن در Whatsapp و Wechat’

هنگ Kongers کار در این شهر سرمایه گذاری صنعت سخن گفته اند در مورد تاثیر بالقوه امنیتی جدید قانون.

“من در یک تماس با سنگاپور همکاران صبح امروز زمانی که یکی از آنها از من پرسید در مورد قانون و تاثیر آن در هنگ کنگ” یک مدیر اجرایی در یک منطقه ای شرکت های بیمه گفت: سلامت (کاهش به شناسایی و با اشاره به حساسیت این موضوع).

“من تا به حال فقط زمانی آغاز شد که رئیس من شنود گذاشته من بر روی شانه و از من خواست به حرکت به مسائل کسب و کار. بعد از آن تمام اعضای تیم ما در هنگ کنگ گفته شد به شدت خودداری از به اشتراک گذاشتن نظر در این تماس ها و رسانه های اجتماعی است.”

وکیل شرکت با یک شرکت حقوقی بین المللی به این خبرگزاری گفت که از آن می تواند تغییر راه که در آن مردم در این مستعمره سابق بریتانیا “برقراری ارتباط و مکاتبه” از هم اکنون در.

“من فکر می کنم برخی از مردم می تواند تبدیل به بسیار مراقب باشید در آنچه که نوشتن در Whatsapp و Wechat … به عنوان یک شرکت ما در حال نوشتن چیزی در هر مکاتبات مانند آن (مرتبط با قانون) اما آن می تواند تبدیل به یک مسئله برای برخی از.”

چین را تهدید می کند ‘اقدامات متقابل علیه تحریمهای آمریکا لایحه

چین سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: هیچ فشاری از نیروهای خارجی می تواند “لرزش چین عزم و اراده برای حفاظت از حاکمیت ملی و هنگ کنگ رفاه و ثبات است.”

او می خواست ما را به رعایت قوانین بین المللی و دخالت کردن در هنگ کنگ امور و امضای تحریم لایحه به قانون است.

نظرات خود را پس از مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه پیوست سنا در تصویب لایحه اعمال تحریم بر گروه هایی که تضعیف این شهرستان در استقلال و یا محدود کردن آزادی های وعده داده شده به ساکنان آن است.

اگر این لایحه تبدیل به قانون “چین قطعا قوی مقابله و تمام عواقب خواهد بود منتقله توسط ما از طرف” ژائو گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه.

ژائو همچنین ادعا کرد که بریتانیا قبلا تعهد به کمک مالی ملی بریتانیا (خارج از کشور) دارندگان حق اقامت در انگلستان.

“همه هنگ کنگ هموطنان از جمله کسانی که در برگزاری انگلیسی, ملی در خارج از کشور گذرنامه چینی شهروندان” ژائو گفت. “انگلیسی ها نقض تعهد خود را در حال حاضر اجازه می دهد BNO دارندگان گذرنامه گزینه ماندن و naturalising در انگلستان است.”

تبلیغات

می توانید بریتانیا توانیم به ایستادن به چین بیش از هنگ کنگ?

ما در حال انتظار وزیر امور خارجه Dominic Raab به ایجاد یک بیانیه در مجلس عوام بعد از آن این طرح به پیشنهاد تقریبا سه میلیون نفر با ملی بریتانیا (خارج از کشور) وضعیت یک مسیر به شهروندی.

در عین حال Raab اذعان کرده کمی می تواند انجام شود توسط بریتانیا به “نیروی امنیتی” چین اگر آن را تلاش برای جلوگیری از هنگ Kongers از آمدن به انگلستان. او گفت: ITV آخرین nigtht که “در نهایت ما نیاز به صداقت است که ما قادر نخواهد بود به زور به چین اجازه می دهد تا BN(O)s برای رسیدن به بریتانیا است.”

می تواند دولت بریتانیا واقعا استطاعت ایستادن به چین که بسیار در خطر از لحاظ اقتصادی? ما دفاع و امنیت ویرایشگر کیم سنگوپتا گرفته یک نگاه نزدیک تر است.

استرالیا به دنبال بریتانیا منجر با ‘فرصت’ به صورت هنگ Kongers

بنابراین آنچه که دقیقا به نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون پیشنهاد در مورد ارائه ویزا برای هنگ کنگ از ساکنان? موریسون گفت: دولت استرالیا شد “آماده به گام تا و ارائه پشتیبانی”.

پرسید: اگر استرالیا را در نظر ارائه پناهگاه امن به هنگ کنگ, مردم, مشابه برای بریتانیا گفت: “ما با توجه به بسیار فعالانه در این طرح که از من خواسته بود به جلو آورده چند هفته پیش و لمس نهایی خواهد بود و کسانی که آنها را به زودی خواهید بود در نظر گرفته شده توسط دولت برای ارائه فرصت های مشابه.”

اینجا بیشتر در اظهارات خود و در حال حاضر روابط میان چین و استرالیا:

فعالان تماس برای بررسی این که آیا بریتانیا ساخته شده از اسلحه استفاده می شود در برابر معترضان

کمپین علیه تجارت اسلحه (CAAT) از سوی دولت بریتانیا برای پایان دادن به تمام فروش اسلحه و آموزش برای پلیس هنگ کنگ – و خواستار رسیدگی به اینکه آیا بریتانیا ساخته شده از اسلحه در حال حاضر در حال استفاده در برابر معترضان.

شده اند وجود دارد تصاویر و گزارش های فراوان از گاز اشک آور و اسپری فلفل استفاده می شود در برابر مردم معترض امنیتی جدید قانون این هفته است.

کمپین گروه ادعا می کند که انگلستان دارای مجوز £9.5 m ارزش سلاح به هنگ کنگ پس از تظاهرات طرفداران دموکراسی در سال 2014.

ماه گذشته مستقل نشان داد که دانشکده پلیس – حرفه ای بدن برای پلیس در انگلستان و ولز – کار کرده است با هنگ کنگ مقامات برای آموزش افسران خود را در میان تظاهرات.

در پاسخ به آزادی اطلاعات (FoI) درخواست بدن حاضر به ارائه هر گونه جزئیات بیشتر در حمایت که ارائه شد در سال گذشته با استناد به معافیت بیش از “روابط بین الملل”.

اندرو اسمیت از CAAT گفت: “این تصاویر ما را دیده اند از هنگ کنگ شده است وحشتناک. استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی باید محکوم شود در قوی ترین شرایط.

“باید فوری برای پایان دادن به تمام فروش اسلحه و آموزش برای هنگ کنگ مقامات و شرکت اطمینان داد که فروش نمی شود از سر گرفت پس از سرکوب است که خارج از سرفصل.”

 

معترضان واکنش نشان می دهد پس از او ضربه با اسپری فلفل توسط پلیس استفاده می شود (AFP)

تبلیغات

بازداشت مرد پردازنده Cathay اقیانوس آرام پرواز به لندن’

بیشتر در حال حاضر در بازداشت 24 سال در هنگ کنگ فرودگاه اوایل روز پنج شنبه به ظن چاقو یک افسر در جریان تظاهرات علیه جدید امنیت ملی قانون است.

پلیس تا به حال ارسال شده تصاویر در توییتر از یک افسر با خونریزی بازوی گفت: او با چاقو توسط “تظاهر برگزاری اشیاء تیز”. مظنون فرار کرد در حالی که تماشاگران ارائه کمک به پلیس گفت:. یک سخنگوی پلیس نمی تواند تایید کند که آیا او از ترک هنگ کنگ و یا کار در فرودگاه.

رسانه های محلی با استناد به منابع بی نام گفت: مظنون بود پردازنده Cathay اقیانوس آرام پرواز به لندن به دلیل ترک حدود نیمه شب. یک شاهد گفت: سه پلیس وسایل نقلیه سوار به سمت دروازه به عنوان یک Cathay Pacific هواپيما آماده خود را به پرواز و حدود 10 پلیس ضد شورش زد تا پل به هواپیما.

مظنون برگزار منقضی شده ملی در خارج از کشور گذرنامه یک وضعیت خاص ایجاد شده تحت قوانین بریتانیا در سال 1987 است که به طور خاص مربوط به هنگ کنگ و فراهم می کند یک مسیر به شهروندی, منبع محلی گفت, ایستگاه تلویزیون کابلی.

ژاپن, مشاهده وضعیت با ‘علاقه’

ژاپن در حال تماشای حوادث در هنگ کنگ با “علاقه” خود را رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: در روز پنج شنبه.

Suga افزود که ژاپن را از نزدیک کسب و کار و روابط با هنگ کنگ مستقر در هنگ کنگ “یک کشور دو سیستم” اداره.

به گزارش ژاپن تایمزتوکیو است “گرفتار در معضل” در مورد این مسئله از آن است مشتاق برای بهبود روابط با چین است.

این روزنامه می گوید چین و ژاپن روابط شده است به طور پیوسته بهبود پس از هر دو کشور توافق کردند که به “کنار گذاشتن” اختلاف ارضی بر جزایر Senkaku در شرق دریای چین.