دفتر خانه را افزایش می دهد برای حمایت از قربانیان قاچاق پس از وکلا استدلال می کنند نرخ ‘تبعیض آمیز’

دفتر خانه افزایش یافته است پشتیبانی از مشکوک برده داری مدرن قربانیان پس از مواجهه با یک چالش قانونی ادعا کرد که سطح فعلی بودند تبعیض آمیز و چپ آسیب پذیر مادران قادر به پرداخت هزینه ملزومات اولیه.

وکلا به ارمغان آورد یک بررسی قضایی علیه این گروه در ماه آوریل برای به چالش کشیدن این واقعیت است که به طور قابل توجهی پایین تر از سطح حمایت های مالی ارائه شده به قربانیان قاچاق انسان که باردار هستند و یا کودکان و ادعا نمی پناهندگی در مقایسه با قربانیان قاچاق انسان که ادعای پناهندگی.

مدعی در مورد یک زن چینی که گفته است قرار گرفته اند را “وحشتناک” بهره کشی جنسی تا به حال شده است قادر به پرداخت هزینه لوازم اساسی برای نوزاد کودک از جمله کودک کفش, اسباب بازی, لوازم یدکی, تختخواب و ملافه ان در حال تغییر حصیر و کلیپرز ناخن با £20.50 در حمایت هفتگی او او دریافت برای نوزاد است.

قبل از تغییرات جدید در آمد در چهارشنبه بالقوه برده داری مدرن قربانیان رفتن را از طریق ملی ارجاع ساز (NRM) بودند که باردار یا کودکان و نیز درخواست پناهندگی را دریافت می کردند تقریبا دو برابر میزان حمایت به عنوان کسانی که درخواست پناهندگی در £107.75 و £55.50 در هر هفته بود.

لوئیس دانکن وکلایی که به ارمغان آورد و قضایی بررسی استدلال است که “ناکافی” برای دیدار با نیازهای بهبودی از قربانیان که باردار هستند و یا کودکان و سطوح مختلف پشتیبانی از تبعیض قربانیان قاچاق انسان که نمی شد از متقاضیان پناهندگی.

دبیر خانه Priti پاتل پس از آن تایید کرد که از 1 جولای امرار معاش نرخ غیر پناهندگی به دنبال قربانیان قاچاق خواهد بود به افزایش آنها را در خط با کسانی که درخواست پناهندگی کرده.

او اطلاع رسانی سهامداران از تغییر در آن دفتر خانه گفته بود نامربوط به بررسی قضایی Ms پاتل نوشت: “این تغییر اولین گام در ارائه یک بر اساس نیاز مالی حمایت از سیاست. در ماه های آینده این دفتر خانه خواهد شد و تعامل با قربانی مراقبت از قرارداد ارائه دهندگان و ذینفعان کلیدی و بیشتر بهبود سیستم فعلی برای اطمینان از حمایت مالی متمرکز شده است فردی قربانیان نیاز از جمله کمک به قربانیان برای انتقال به دیگر مناسب تر خدمات برای کمک به بهبود کمک.”

Shalini Patel, وکیل آورده است که این چالش گفت: “برای قربانیان قاچاق انسان در این دوره به ارمغان می آورد خاطرات دراز مدت ضربه. تعدادی از زنان باردار هستند زمانی که آنها وارد NRM و تعدادی از کسانی که در پاییز باردار به عنوان یک نتیجه از استثمار جنسی.

“به تبعیض علیه این گروه های آسیب پذیر برای مدت طولانی بوده است یکی دیگر از فصل شرم آور در دولت درمان از قاچاق بازماندگان. من خوشحالم که این چالش به ارمغان آورده است در مورد دراز مدت تغییر دهید.”

پل Blomfield کار MP برای شفیلد مرکزی گفت: تصمیم گیری برای افزایش نرخ بود “خوش آمدید حرکت” اما که آن را “ناامید کننده” است که دفتر خانه بود مجبور به عمل از طریق یک چالش قانونی.

“دولت ادعا کرد که اغلب به عنوان یک رهبر جهانی در برده داری مدرن است اما بیش از حد اغلب سیاست های خود را,” او گفت:.

“افزایش سطح حمایت – در خط با پناهجویان – است که هنوز هم بسیار کم است. من امیدوارم که به عنوان بخشی از تغییر فرهنگی’ وعده داده شده توسط دبیر خانه سیاست در این منطقه بررسی شده است به طور گسترده تر.”

تامارا بارنت مدیر عملیات در قاچاق انسان بنیاد, تکرار اظهارات خود گفت: حرکت خوش بود اما که آن را نباید نیاز به “گران دادگاه برای رسیدن به این تصمیم گیری”.

“برای بیش از حد طولانی NRM و سیستم های که برای حمایت از قربانیان برده داری مدرن شده اند و تا حد دلخواه اداری و رک و پوست کنده ناعادلانه است. وجود چنین قرعه کشی از نظر نتایج و این یک گام به سمت مقابله با این ناهموار سیستم,” او اضافه شده است.

“من امیدوارم که این دفتر خانه را تشخیص وجود دارد که در کوتاه مدت هزینه اما منافع دراز مدت به ایجاد نیازهای واقعی رهبری و نتیجه متمرکز بر سیستم است که کمک می کند تا بازماندگان که تجربه وحشتناک تروما به بهبود می یابند و سپس بازسازی زندگی خود را.”

دفتر خانه شده است با نزدیک شدن برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>