شکاف در نرخ بیکاری به صورت سیاه و سفید آمریکایی ها بازدید 5 سال اخیر

شکاف بین آمریکا و نرخ بیکاری برای مردم سیاه و سفید مردم گسترده تر بیشتر در ماه ژوئن به بزرگترین آن در پنج سال تاکید ناهموار طبیعت نوپای بازیابی از تاریخی زیان کار باعث coronavirus بیماری همه گیر.

نرخ بیکاری در هر دو گروه در ماه ژوئن کاهش یافت اما این نرخ برای مردم پایین آمد در نرخ بسیار سریع تر. سفید و نرخ بیکاری کاهش یافت و 2.3 درصد به 10.1 درصد از 12.4 درصد در حالی که نرخ های مختلف کاهش یافته است 1.4 امتیاز به 15.4 درصد از 16.8 درصد است.

ادامه مطلب: ایالات متحده هفتگی مدعیان باقی بماند بالاتر از 2 میلیون با وجود reopenings

در 5.3 درصد شکاف در حال حاضر وسیع ترین پس مارس 2015 و در معرض مهم اقتصادی از مولفه های نژادی و نابرابری در لحظه ای سرنوشت ساز در ایالات متحده روابط. در هفته های اخیر این کشور شاهد اعتراض به خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار به خصوص مردان سیاه و سفید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Coronavirus همه گیر پایان ناگهانی به سابقه طولانی آمریکا در توسعه اقتصادی فقط به عنوان آن را ایجاد بهتر فرصت های شغلی برای کارگران و دیگر اقلیت ها. زیان کار کاهش یافت, سخت ترین در زنان و کارگران از رنگ.

Coronavirus: گزارش نشان می دهد بیش از ایالات متحده$1 میلیارد دلار در محرک ارسال پرداخت به آمریکایی ها در حال حاضر مرده

Coronavirus: گزارش نشان می دهد بیش از ایالات متحده$1 میلیارد دلار در محرک ارسال پرداخت به آمریکایی ها در حال حاضر مرده

کلی افت در نرخ بیکاری در ماه ژوئن رانده شد افزایش تعداد زنان بازگشت به کار به عنوان میله, رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی دوباره باز معکوس برخی از مشاغل آنها رنج می برد در ماه مارس و آوریل.

نرخ بیکاری برای مردان سیاه و سفید در ماه ژوئن افزایش یافت به 16.3 درصد که بالاترین سطح از پاییز سال 2011 از 15.5 درصد در ماه مه. این در حالی است که نرخ بیکاری برای زنان سیاه پوست کاهش یافته و به 14 درصد از 16.5 درصد در ماه مه.

ادامه مطلب: Coronavirus: آمریکا می رود به گزارش بدترین شغل اعداد در بیش از 70 سال

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

گسترش گسترش بین نژادی, گروه, نرخ بیکاری در دو ماه گذشته به بازگشت سال از سود که به آرامی تنگ شکاف در نرخ بیکاری بین مردم سیاه و سفید مردم است.

در ماه اوت گذشته نرخ بیکاری برای کارگران کاهش یافته و به یک رکورد کم از 5.4 درصد و فاصله بین سیاه و سفید کارگران محدود به 2 امتیاز باریکترین پس از ایالات متحده آمریکا وزارت کار retooled اندازه گیری آن از اشتغال توسط نژاد در سال 1972 است.

زنان سخت ترین ضربه از بیکاری در طول همه گیر

زنان سخت ترین ضربه از بیکاری در طول همه گیر

سیاه کارگران در حال حاضر بالاترین نرخ بیکاری در مقایسه با سایر نژادی یا قومی.

نرخ بیکاری برای کارگران اسپانیایی کاهش یافته و به 14.5 درصد در ماه ژوئن از 17.6 درصد در ماه مه. نرخ بیکاری برای کارگران کاهش یافته و به 13.8 درصد از 15 درصد است.

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>