بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به چکش فروش خودرو – Roadshow


Car dealer

خریداران در حال بازگشت به نمایندگی اما هنوز هم راه را به پایین.

Maskot/گتی ایماژ

آن را سخت به این باور, اما در سه ماهه دوم سال آمده است ، برای خودروسازان نیست بزرگ اخبار وقتی که می آید به خرید و فروش به عنوان شما ممکن است انتظار داشت.

همانطور که بیشتر خودروسازان انتشار خود را Q2 نتایج ما را به روز رسانی این داستان و شامل آنها را در زیر. شایان ذکر وجود دارد یکی کمتر از فروش روز در ماه ژوئن با 25 روز نسبت به 26 روز در سال 2019.

Acura

ژاپن با نام تجاری لوکس گزارش کاهش فروش 28 درصد در Q2. این RDX یک نقطه روشن در ماه ژوئن سال بیش از سال با فروش تا 11٪. این RLX سدان نیز شاهد افزایش فروش 152% هر چند که از قبلا کوچک رقم فروش. این ژوئن Acura فروش 126 RLX خودروی سواری در مقایسه با 50 در ژوئن 2019.

BMW

لوکس مارکی گفت: کاهش فروش 39 درصد در Q2 با هر دو ماشین ها و Suv ها ارسال تقریبا یکسان کاهش می یابد.

فیات کرایسلر اتومبیل

ما خودروساز شاهد کاهش فروش 39 درصد سال بیش از سال در Q2. نه تنها FCA نام تجاری نوشته شده به دست آورید و حتی جواهرات تاج و تخت Ram و جیپ. کامیون ها و SUV بخش ارسال شده 35 درصد و 27 درصد فروش کاهش می یابد شد. دوج و کرایسلر نمی کرایه هر گونه بهتر است. هر دو مارک های ارسال شده قطره با سابق گزارش 63% فروش قطره و دومی یک 58 درصد فروش کاهش می دهد. فیات پایین بود با 54 درصد و آلفا رومئو گزارش 21 درصد کاهش است.

پیدایش

هیوندای موتور لوکس بخش گزارش یک سال-به-تاریخ فروش کاهش 25٪. خبر خوب این است که خرده فروشی 6 درصد در ماه ژوئن نسبت به ماه مه.

جنرال موتورز

بزرگترین خودروساز گفت: Q2 فروش کاهش 34 ٪ در سال بیش از سال. مانند دیگر خودروسازان جنرال موتورز و سرزنش مداوم coronavirus همه گیر برای کم تقاضا, اما آن را نیز ذکر شده تولید گلایه به عنوان گیاهان شروع ramping پشت در است. GM اضافه آن را ادامه خواهد داد کار به افزایش خودرو عرضه در هفته پیش رو و گیاهان به کار خواهد کرد از طریق سنتی تابستان shutdown.

هیچ جنرال موتورز با نام تجاری ارسال شده در افزایش فروش با شورلت فروش پایین با 34% بیوک فروش پایین با 36 درصد GMC فروش پایین با 33 درصد و کادیلاک کاهش فروش 41 درصد. وجود دارد چند لکه های روشن در میان فروش قطره اما: Chevy Blazer افزایش فروش با 68% و GMC Sierra HD فروش 8 درصد افزایش یافت.

هوندا

این خودروساز ژاپنی گزارش کاهش فروش از 27 درصد در Q2. ژوئن نشان داد که بسیار قوی برای بازگشت این خودروساز با کاهش فروش فقط 0.6% در ماه گذشته. در مقایسه با ژوئن 2019 تا ژوئن 2020 خلبان و HR-V قوی نقاط برای هوندا با فروش تا 9 درصد و 2 درصد بود.

هیوندای

کره جنوبی با نام تجاری گزارش 24 درصد کاهش فروش در Q2 نسبت به سال گذشته است. هیوندای می گویند خرده فروشی رشد 6 ٪ در ماه ژوئن که ممکن است نشانه آن است که خریداران خودرو شروع به بازگشت به بازار است. ناوگان فروش فرو 93 درصد که نیست تعجب با توجه به مراتب سطوح پایین تر از سفر و پایین اجاره ماشین را به نرخ. (هرتز برای ورشکستگی زمینه در ماه مهبه عنوان مثال.)

برنده بزرگ? Suv ها ، از پرچین شاهد رشد فروش با 34 درصد سانتافه فروش 14 ٪ افزایش یافته است و کوچک Kona ثبت 1% افزایش فروش در ماه ژوئن.

بلاگ

نیسان در حق بیمه بخش شاهد کاهش فروش 44 درصد در Q2. هیچ مدل نوشته شده به دست آوردن این سه ماهه.

مزدا

این یک کیسه مخلوط از اخبار بیش از خودروساز ژاپنی مزدا. این خودروساز که گزارش فروش ماهانه و سال به تاریخ گفت: ژوئن 2020 فروش در واقع با افزایش 11 ٪ در سال بیش از سال, تا حد زیادی به لطف جدید CX-30 متقاطع. سال به تاریخ فروش پایین 7 درصد ، از CX-9 نیز تا به حال یک ماه خوب با فروش تا 49% و باور کنید یا نه, این شرکت نقل مکان کرد و بیشتر MX-5 Miatas نسبت به سال گذشته است. خرید و فروش ماشین ورزشی هستند تا 27 درصد است.

مینی

انگلیسی تجاری گفت: خرید و فروش آن بد بو صف 42 درصد کاهش یافت در Q2. اولی که صاحب شرکت نیز ارسال شده مشابه فروش رها کردن (بالا را ببینید).

نیسان

این خودروساز ژاپنی به حال خشن Q2 و گزارش کاهش فروش 50 ٪ در سال بیش از سال. فقط دو مثبت چوب در گزارش فروش. این مورانو شاهد افزایش فروش توسط 0.3% سال بیش از سال و در واقع نیسان به فروش می رسد بیشتر 370Z مدل نسبت به Q2 سال گذشته است.

پورشه

آلمانی ماشین اسپورت و لوکس خودرو ساز آن دیدم Q2 فروش افت 20 درصد. خبر خوب این است که 911 شاهد افزایش فروش 30% سال بیش از سال, اما هر اسمی پایین است.

سوبارو

سال به تاریخ سوبارو فروش پایین با 21 ٪ در سال بیش از سال. اما خودروساز ژاپنی ثبت فروش قوی در ماه ژوئن برای جنگل. افزایش فروش توسط 32 درصد در ماه ژوئن سال بیش از سال. WRX و STI فروش در واقع افزایش بیش از حد, با 16 درصد افزایش یافته است.

فولکس واگن

این خودروساز آلمانی گزارش کاهش فروش از 29 درصد در Q2 اما خرده فروشی در واقع تا 16 درصد نسبت به Q2 سال گذشته است. به طرز عجیبی به اندازه کافی Passat و Arteon ارسال شده افزایش سه ماهه گذشته با یک پرش از 11% تا 33% بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>