Coronavirus: بیشتر شهرستانها بریتانیا از جمله بخش هایی از لندن است که از نزدیک نظارت به صورت خوشه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

شهرستانها و شهرها از جمله برادفورد, Barnsley و اولدهام و همچنین بخش هایی از لندن در حال نظارت از نزدیک که نگرانی لستر به سبک شعله ور شدن یو پی اس از coronavirus می تواند ظهور در جای دیگر در کشور است.

اما مقامات بر این باورند که شیوع بیماری در لستر باقی مانده در مقیاس های مختلف از سایت های دیگر که در آن مینی سنبله پدید آمده در هفته های اخیر و بیشتر در سطح شهرستان مستندات انتظار می رود در روزهای آینده, منابع رسمی گفت: مستقل.

همه چشم ها به ویروس پاسخ به “سوپر شنبه’ آرامش مستند محدودیت در 4 جولای, وقتی, میخانه ها, رستوران ها و آرایشگاه را در میان هزاران نفر از کسب و کار بازگشایی پس از گذشت بیش از 100 روز.

نخست وزیر بوریس جانسون گفته او دریغ خواهد شد reimpose موضعی کنترل باید تست فاش جدید جیب عفونت پس از تعطیلات آخر هفته.

تصمیم به معاف لستر از روز شنبه عقبگرد از مستند گرفته شد پس از عفونت نرخ به 135 نفر در هر 100000 نفر جمعیت در شرق میدلندز شهر با نشانه هایی که این ویروس در حال خراب کردن فرد از محل کار و موسسات و پخش شد در درون خانواده.

شهرستان عفونت رای باقی مانده است بیش از سه بار بعدی بزرگترین کانون برادفورد در حدود 40 در هر 100 ، 000. نرخ در بقیه بالا 10 در حال حاضر در محدوده بین بالا 20s و 40.

در این سطح مقامات بهداشت عمومی انتظار می رود برای پاسخ فوق العاده-محلی clampdowns تمرکز بر فردی در محل کار و یا مراکز بهداشتی حاوی این ویروس قبل از آن فرصتی برای گسترش آزادانه در جامعه دوباره.

این رویکرد در حال حاضر در جنوب لندن در حومه Enfield Kirkless در غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان و جزیره Anglesey در شمال ولز گفت: منبع.

برخی از 36 مناطق انگلستان شناسایی شده اند به عنوان تجربه را افزایش می دهد در coronavirus عفونت بیش از دو هفته گذشته با توجه به بهداشت عمومی انگلستان داده است.

اما بسیاری از این گزارش داده اند که تنها کوچک افزایش می یابد از یک یا دو مورد از بسیار پایین پایه از یک تعداد انگشت شماری یا حتی صفر در هفته گذشته به این معنی است که آنها درمان شده به عنوان علل نگرانی های خاص در این مرحله است.

یک منبع گفت که موضعی داده ها بر روی میزان عفونت بود که تحت نظارت “به طور مداوم” به سازمان دیده بان برای شعله ور شدن یو پی اس و برنامه های اصلاح خواهد شد به عنوان وضعیت توسعه. اما این منبع گفت که به عنوان چیز ایستاده بدون آماده سازی فعال هستند و درک می شود ساخته شده برای لستر-سبک شهرستان-مستندات گسترده در روزهای آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>