Coronavirus: 10 ‘بلبل دادگاه باز می شود و در ساختمان های دیگر در میان تعداد یک و نیم میلیون نفر

حداقل 10 ساختمان ها به repurposed به عنوان دادگاه به عنوان مقامات نبرد جمع شدن بیش از نیم میلیون مورد دولت اعلام کرده است.

مقامات حوزه بیشتر محل از جمله دانشگاه تئاتر سخنرانی, کنفرانس, مراکز و امکانات ورزشی است که به اندازه کافی بزرگ هستند فعال اجتماعی فاصله در جلسات.

یک HM دادگاه ها و دادگاه های خدمات سند گفت: “جایگزین سالن” شروع می شود عامل در ماه اوت و گسترش به پاییز.

نیمی از تمام دادگاه ها بسته شد و همه منصفه متوقف شد چون از انگلستان coronavirus مستند در ماه مارس است.

اگر چه از راه دور, جلسات افزایش یافته و دادگاه باید دوباره در برخی از دادگاه الزامات ایمنی را به شدت کاهش می یابد ظرفیت و مجبور طولانی adjournments.

برخی از آزمایش های در حال انتظار نمی رود برای شروع تا دسامبر سال 2021 در میان هشدارهای که قربانیان ممکن است رها کردن از تاخیر در تعقیب.

تعداد موارد انتظار شنیده می شود توسط دادستانی به ضرب گلوله توسط یک پنجم بین ماه های مارس و آوریل به حدود 484,000 با توجه به وزارت دادگستری داده در حالی که تعدادی از برجسته تاج دادگاه موارد افزایش 4 درصد به حدود 41,000.

یک گزارش رسمی منتشر شده در این هفته گفت: این پرونده می تواند از 10 سال به روشن اگر موارد شنیده می شود در قبل از همه گیر نرخ.

“دادگاه نشست و دادگاه ظرفیت اجتماعی فاصله مورد نیاز را نمی خواهد اجازه می دهد برای کاهش موجود در انبار گفت:” HM تاج دادستان خدمات بازرسی.

“بدون تفکر نوآورانه و راه حل های چالش پرداختن به این پرونده به احتمال زیاد بسیار پیچیده تر از برخورد با بحران فوری.”

عدالت دبیر ادعا انباشت بود “فوق العاده نیست” در روز چهارشنبه اما اذعان کرد که سرعت افزایش آن شد.

Starmer می گوید PM ‘سبک’ در مستندکاهش

“ما باید افتخار کنیم اما این کار وجود دارد که باید انجام شود به عقب بر گردیم در مسیر” رابرت Buckland گفت.

“من در حال حاضر شناسایی 10 سایت های اضافی برای به اصطلاح بلبل دادگاه اجازه می دهد تا برای بهتر اجتماعی فاصله.

“ما به دنبال در این که آیا دادگاه نیاز به باز بماند دیگر برای افزایش تعداد موارد است که شنیده می شود با خیال راحت در هر روز داده می شود.

“استاندارد تصویری تکنولوژی همچنان به, بهبود, با تکنولوژی های جدید در حال نورد از سراسر همه دادگاه ها از این هفته و من کاوش به معنی گرفتن منصفه در حال حرکت در سرعت یک بار دیگر.”

خداوند رئیس دادگستری این است که قاضی ارشد در انگلستان و ولز علنا حمایت اقدامات رادیکال از جمله کاهش داور اعداد و از بین بردن حق برخورداری از یک محاکمه با حضور هیئت منصفه از برخی موارد است.

“اگر ما در چیزی نزدیک به همان موقعیت در چهار, پنج, شش ماه یا بیشتر پس از آن دولت و مجلس یک انتخاب دشوار” پروردگار برنت قبلا گفته.

“آیا ما در انجام این آزمایشات در راه است که معمولا نمی توان فکر مناسب یا ما مطالب را برای آنها به سادگی قرار داده می شود برای یک دوره بسیار طولانی?”

دولت متعهد به ساخت هر گونه تغییرات قانونی که فعال کمتر محاکمات با تعداد کمتری از منصفه.

جنایی کانون گفت: بررسی های اخیر نشان داد 93 درصد از تمرین کیفری آن را رد بیشتر دولت به کاهش منصفه اما 95 درصد حمایت یک پیشنهاد برای افزایش دادگاه ظرفیت با باز کردن “بلبل دادگاه”.

قانون جامعه است که نشان دهنده وکلاء حمایت کرده است تماس برای جلوگیری از محاکمه با حضور هیئت منصفه در پاسخ به همه گیری این استدلال که کارهای عقب افتاده را می توان به وسیله دیگر.

آقای Buckland گفت تا 90 درصد از دادگاه و جلسات دادگاه در بریتانیا coronavirus مستند شد دسترسی از راه دور و فن آوری های ویدئویی تا به حال شده افزایش یافته است.

او گفت: بحران “مطالبات یک دیدگاه جدید در راه ما تحویل عدالت” و £142m بودجه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور بهبود بیش از 100 دادگاه و به 750 بیشتر تاز قابلیت برگزاری جلسات از راه دور.

“Coronavirus را ادامه خواهد داد به کوتاه مدت مفاهیم و قطعات سیستم عدالت عمل متفاوت برای برخی از زمان” عدالت وزیر گفت.

“این ممکن است به این بازیابی تجدید برای عدالت در کشور ما است. گرفتن آن را حق می تواند به معنای یک سیستم است که نه تنها ظاهر دست نخورده از این بحران است اما اساسا بیشتر کارآمد و پویا تر و بیشتر انعطاف پذیر.”

خداوند رئیس دادگستری گفت که سیستم عدالت کیفری در انگلستان و ولز تا به حال موفق به مقابله با موارد بیشتر از “شبیه قضایی” در خارج از کشور.

او گفت که دولت متعهد شده بود به بلند کردن کلاه در دادگاه نشسته روز که مقصر برای افزایش مورد کارهای عقب افتاده قبل از coronavirus رخ داد که هزینه پرداخت قضات می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پر کردن شکاف.

“این است که در حال حاضر همه دست به پمپ” خداوند برنت اضافه شده است. “رهبری محلی قضات خواهد بود و به دنبال لیست خلاقانه و به تلو تلو خوردن و گسترش نشستن برابر با پتانسیل برای شروع جلسات در زمان های مختلف روز و به نشستن در تعطیلات آخر هفته است.”

این برنامه به احتمال زیاد به مقاومت توسط برخی حقوقی انجمن که اعضای خود را در حال حاضر کار در طول شب و تعطیلات آخر هفته برای آماده سازی موارد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>