Black Lives Matter: پلیس موفق به توجه به هشدارهای بیش نامتناسب استفاده از متوقف کردن و جستجو ناظر می گوید

نیروهای پلیس گفته شد به آدرس نامتناسب استفاده از متوقف کردن و جستجو علیه مردان سیاه و سفید دو سال پیش اما موفق به دیدار با مقام توصیه های یک گزارش گفته است.

استفاده از بحث قدرت که فلک کشیده در طول coronavirus مستند شده است نگرانی اصلی در زندگی توجه به تظاهرات.

ملی روسای پلیس اسلامی (NPCC) اعلام کرد یک “طرح اقدام” به آدرس نژادی و نابرابری در ماه گذشته اما در روز پنج شنبه ناظر به ذکر آنها هشدار داده شده بود در سال 2018 است.

“نیروهای نیاز به کار بیشتر به آدرس نامتناسب استفاده از قدرت پلیس گفت:” سالانه دولت از پلیس گزارش توسط HM بازرسی از پاسبانان (HMICFRS).

“هیچ نیروی به طور کامل ملاقات ما 2017 مشروعیت توصیه به آدرس نامتناسب استفاده از توقف و جستجوی مربوط به بام مردم است.

“این مهم است که نیروهای درک علل این رابطه و توضیح آن به مردم است.”

در سال 2017, گزارش که در ماه ژوئن منتشر شد 2018 مطرح نگرانی مردم سیاه شد بیش از نمایندگی در توقف و جستجوی ارقام و اکثر نیروهای “نمی تواند توضیح دلایل این به اندازه کافی خوب”.

در آن زمان افرادی بودند که هشت برابر بیشتر احتمال دارد به متوقف شود و جستجو از مردم سفید اما این رقم افزایش به 9.5 بار در 2018-19.

استفاده از قدرت افزایش یافته است به طور قابل توجهی در سال گذشته پس از یک افزایش جدی خشونت و آمار بالاترین سطح دیده می شود در هفت سال در لندن در ماه آوریل است.

فعالان بودند انتقادی از فعالیت در انگلستان coronavirus مستند دیدم که چشمگیر می افتد در خشونت و انواع دیگر جرایم متهم پلیس از ترک و اقلیت های قومی مردم “بیش از ای اداره و تحت محافظت”.

HM رئیس بازرس از پاسبانان آقا توماس Winsor گفت: پلیس باید “باقی می ماند حساس معتبر انتقادات از مستقیم در توقف-و-جستجو و استفاده از زور”.

کنت رئیس پاسبان ‘طول می کشد یک زانو’ در سیاه و سفید زندگی می کند ماده رویداد

“کسانی که قدرت های ویژه ای داده شده توسط جامعه به افسران پلیس باید همیشه مورد استفاده در صدا و قانونی زمینه را برای بالا بردن ایمنی عمومی و هرگز به بیگانه محلی, مردم,” او اضافه شده است.

“پلیس در انگلستان است که بر اساس رضایت عمومی و پشتیبانی – توجیه خشم خورنده است که ضروری گرانبها با کیفیت.”

یک سخنگوی NPCC گفت: توقف و جستجو بود “مهم قدرت است که اجازه می دهد تا افسران پلیس برای مقابله با کسانی که می خواهند به علت آسیب در جوامع و جلوگیری از مردم را از تبدیل شدن به قربانیان جرم و جنایت”.

“ما می دانیم که وجود دارد نیاز به نگرانی بیش از استفاده از آن و به عنوان شفاف و باز به عنوان امکان پذیر است برای حفظ اعتماد متنوع جوامع ما در خدمت” بیانیه اضافه شده است.

“این NPCC در حال حاضر در حال توسعه یک طرح اقدام در مسابقه و تنوع که در نظر متوقف و جستجو است.”

این HMICFRS 2019 گزارش منتشر شده در پنج شنبه گفت که سیاه و اقلیت های قومی افسران پلیس هنوز زیر نشان داده اما که نیروهای “آرامی” بهبود است.

“برای ایجاد اعتماد نیروهای نیاز به منعکس کننده جوامع آنها خدمت” به آن اضافه شده است.

پلیس رهبران امیدواریم استخدام 20,000 اضافی افسران پلیس بیش از سه سال کمک خواهد کرد که برای بهبود تنوع وجود دارد هشدار درباره شکست برای حفظ اقلیت های قومی افسران و ترویج آنها را به رتبه بالاتر است.

رئيس جمهور از ملی, سیاه, پلیس انجمن (NBPA) قبلا گفته مستقل است که تظاهرات اخیر بودند وادار کردن خدمات برای مقابله با دیرینه مسائل در طول درمان هر دو اقلیت قومی افسران و عمومی است.

“ما ممکن است با دیدن یک لحظه نقطه عطفی برای پلیس” گروهبان طلا مونرو گفت.

Sir Thomas گفت که برای 20,000 بالا بردن به توان 54,000 مردم را باید استخدام به دلیل ترک خدمت و کارکنان مورد نیاز برای حمایت از نیروهای جدید.

“شما نه تنها نیاز 20,000 بزرگ تر و سنگین بیابان برای مقابله با, میخانه, دعوا,” او اضافه شده است. “شما نیاز به افراد با مهارت های لازم برای مقابله با مدرن جنایتکاری یک معامله بزرگ که آنلاین است.”

خواسته در مورد موانع بالقوه برای استخدام, Sir Thomas پیشنهاد او حمایت خواهد تغییرات به این معنی است که مردم با جزئی مواد مخدر محکومیت نمی خواهد به طور خودکار به خاک سپرده شود از پیوستن به پلیس.

“این سردرد به دلیل آن ممکن است که یک نوجوان داده شده است احتیاط برای در اختیار داشتن برای یک مقدار کوچک از شاهدانه به عنوان مثال و آن اتفاق افتاد یک مدت زمان طولانی پیش,” او اضافه شده است.

“این واقعا بستگی به شدت و جدی بودن جرم است.”

شهری افسران پلیس در جنوب لندن (PA)

به نام او برای یک سری از تغییرات به نوسازی پلیس در انگلستان و ولز از جمله تغییرات در ساختار فعلی از 43 منطقه ای نیروهای.

Sir Thomas گفت: ساختار بود “دیگر برای هدف مناسب” پس از ظهور فناوری اضافه کرد: “خطوط بر روی نقشه است که ترسیم نیروی پلیس مناطق می تواند به عنوان موانع و موانع برای جریان اطلاعات و هوش و موانع بهره وری و اثربخشی.”

او پیشنهاد کرد که 43 نیروها می تواند نگه داشته شود اما در عمل با توجه به استاندارد ملی جدید حاکم بر خرید تکنولوژی و مسائل دیگر.

رئیس بازرس تماس های مکرر برای خانه و دفتر به ارائه بودجه سه سال به شهرک کارآمد افسران پلیس به جای “ناکارآمد” سالانه بسته است.

با تعقیب ایستاده در یک رکورد کم در انگلستان و ولز Sir Thomas هشدار داده بود که “خطر واقعی” است که ناتوانی در حل جنایات مشترک باعث شد مردم به از دست دادن اعتماد به نفس در پلیس.

گزارش خود هشدار داد که برخی crime investigations “شده اند کاهش می یابد به کمی بیشتر از یک مکالمه تلفنی با قربانی” در حالی که تنها 6 درصد از منازل به قصد سرقت 3 درصد از خودرو جنایات و 13 درصد از جرایم خشونت آمیز حل شد در 2018-19.

Sir Thomas افزود: “اگر مردم می خواهد به برخی از پیشرفت های قابل توجهی در بررسی و تشخیص این نوع از جرائم و سپس آنها در حال رفتن به برای پاسخ به این سوال: آیا می خواهید به پرداخت بیشتر؟”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>