Air bridge, برنامه های جرقه بازی سرزنش بین بوریس جانسون و Nicola Sturgeon

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

برنامه ای برای بلند کردن قرنطینه محدودیت برای مسافران تبدیل شده اند تمرکز از بازی سرزنش بین دولت بوریس جانسون و صف های طولانی تشکیل شد.

وزیر حمل و نقل Grant Shapps پیشنهاد در عوام که دولت اسکاتلند بود که تاخیر در اعلام در پل هوایی بین انگلستان و کشور خواهد شد که معاف از 14 روز انزوا دوره است.

اما Holyrood دولت گفت: این ادعا بود که “کاملا بی اساس” و متهم کردن دولت انگلستان از شکست برای حفظ اسکاتلند وزیران به طور کامل به روز شده در برنامه.

اولین وزیر Ms ماهیان خاویاری گفت: آقای Shapps تا به حال تحریف وضعیت “است که ناامید کننده است اما متاسفانه تعجب آور نیست”.

مردم پس از رسیدن در انگلستان – از جمله بازگشت انگلیسی ها – در حال حاضر مورد نیاز خود جدا برای دو هفته به کاهش گسترش coronavirus.

دولت انگلستان است و انتظار می رود به اعلام یک لیست از کشور خواهد شد که معاف از محدودیت های این هفته اما تا کنون جزئیات منتشر نشده اند.

با طرح انتظار می رود مجموعه ای از روز جمعه آقای Shapps برخورد با یک عضو ارشد Ms ماهیان خاویاری را با حزب ملی اسکاتلند در عوام.

آقای Shapps گفت SNP حمل و نقل سخنگوی گاوین نولندس: “من می خواهم قدردانی خود را کمک به حصول اطمینان از پل هوایی می توانید رفتن به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

“من بسیار مشتاق برای دریافت تفویض دولت از جمله دولت اسکاتلند در هیئت مدیره بنابراین ما می توانیم این نکته را اعلام کرد.”

وی یکی دیگر از SNP MP, Philippa Whitford به “درخواست دولت اسکاتلند به پیوستن به ما در تضمین ما می توانیم از این پل در محل در سراسر کشور به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است”.


Humza یوسف, اسکاتلند, عدالت, منشی, ضربه پشت در آقای Shapps’ نظرات و ادعا کرد که دولت انگلستان تا به حال بارها و بارها تصریح لیست کشورهای مورد نظر و بدون مشورت با تفویض دولت.

“این پیشنهاد کاملا بی اساس است.”

“ما به دنبال تا آنجا که ممکن است چهار ملل در رویکرد به این موضوع اما چنین سیاستی نیاز به معنی مشاوره توسط دولت انگلستان – چیزی که تا کنون بوده است وجود ندارد.”

در گفتگو با مت, Hancock, سلامت, منشی, در چهارشنبه شب تفویض دولت ارائه شد با آخرین لیست پیشنهادی از پل هوایی کشور شده که “تغییر قابل توجهی” از نسخه های قبلی است.

ولز ” وزیر روابط بین الملل, Eluned مورگان گفت ویلز وزرای دولت خواهد “در ادامه به نقد و بررسی” فهرست کشورهای به آنها ارائه شده اما این است که “همه در انگلستان رویکرد” ترجیح داده بود به بلند کردن اجسام از محدودیت “در یک دنیای ایده آل”.

نخست وزیر رسمی سخنگوی دولت بوده است “همکاری نزدیک با تفویض دولت به چهار ملل رویکرد به quarantining تا کنون و قصد ما این است که به انتشار جزئیات بیشتر از این طرح این هفته”.

به عنوان بسیاری از 75 کشور می تواند معاف از قرنطینه محدودیت زمانی که این لیست است که در نهایت انتشار گزارش پیشنهاد کرده اند.

لیست را بلند خارجه ممنوعیت غیر ضروری سفر به تقریبا تمام اتحادیه اروپا مقصد انگلیسی, سرزمین های از جمله برمودا و جبل الطارق و همچنین ترکیه و تایلند و استرالیا و نیوزیلند از دیلی تلگراف گزارش داد.

خیابان داونینگ بازی کردن گزارش پیش از اعلام رسمی.

اما آقای یوسف گفت: 73 کشور گنجانده شده بود در لیست ارائه شده توسط دولت بریتانیا در شب چهارشنبه.

او گفت: اصلی لیست تا به حال 15 کشور با یک “سبز” خطر امتیاز و 27 با یک “کهربا” امتیاز – اما پس از آن 30 دقیقه قبل از 6pm جلسه آنها نشان داده شده است یک لیست از 40 سبز و 33 کهربا-خطر سازمان ملل.

Mr یوسف گفت: او نمی تواند موافقت با این لیست تا زمانی که اسکاتلند افسر ارشد پزشکی تا به حال بررسی آن است.

“نیز وجود دارد که یک توافق بین تمام چهار کشور است که ما باید دوباره تاریخ از هر گونه اعلام به حساب نقشه مسیر و نقاط عطف از هر کشور,” او گفت:.

چشم انداز تغییر شد و مورد استقبال صنعت حمل و نقل آمار و ارقام که مبارزه برای قرنطینه محدودیت برداشته شود.

پل چارلز, مدیر اجرایی, سفر, مشاوره, کامپیوتر, آژانس و عضو سرکوب قرنطینه کمپین گفت: “از آن استقبال خواهد شد که دولت به طور موثر رها سفر راهروها و پتو قرنطینه اقدامات و امکان سفر دوباره به چنین گسترده گروه از کشورها از دوشنبه 6 جولای.

“زمانی که تایید ما یقین دوباره در بخش ما است که به شدت مورد نیاز است.

“هر روز که می رود بدون تایید یعنی کمتر رزرو و بیشتر زیان کار است.

“از آن زمان دولت با شفافیت با مردم در سفر خود را از سیاست به جای رفتن دور و دور در محافل قبل از ساخت هر گونه تصمیم گیری.”

در ضمن آقای Shapps اشاره کرد که افزایش تست رژیم در فرودگاه می تواند کمک به باز کردن سفر است.

Swissport زمین دست زدن به شرکت و Collinson پزشکی کمک دهنده باید مشغول به کار در فرودگاه های مبتنی بر سیستم تست.

آقای Shapps گفت که او در تماس با Swissport و “پس از این محاکمه و پیشنهادات با دقت بسیار”.

وی افزود: “ما اعتقاد داریم این مهم است که قادر به ارائه استانداردهای بین المللی و این که ممکن است شامل انواع خاصی از تست.”

انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>