Coronavirus نمی تواند از خط خارج 5G را گسترش جهانی – CNET


5g-phone-hands-2

5G همچنان به گسترش در این سال حتی به عنوان رمان coronavirus گسترش در سراسر جهان است.

گرافیک Pixabay/تصویر توسط CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

این قرار بود سال 5G رفت و جریان اصلی. بزرگ عصری برای جهان خواهد بود پوشانده با پوشش. هر عمده گوشی ساز — از جمله اپل — ارائه می دهد طیف گسترده ای از 5G گوشی های. پس از سالها اعتیاد به مواد مخدره و سال گذشته در اوایل استقرار و مصرف کنندگان در نهایت شروع به لذت بردن از مزایای فوق العاده سریع فن آوری بی سیم در راه است.

پس از آن رمان coronavirus زده.

این ویروس که باعث ذات الریه-مانند بیماری به نام COVID-19 به سرعت در سراسر جهان گسترش یافته و باعث شهرها و کل کشور به موضوع مستندات به سرعت پیشروی آن است. چین که در آن COVID-19 اولین بار شناسایی شده در اواخر سال 2019 تعطیل اولین متراکم تولید اپل و دیگر محصولات. بقیه جهان به زودی به دنبال کت و شلوار و اقتصاد جهانی اما زمین را متوقف کند.

“در طول عمر ما ما هرگز دیده می شود سریع تر سقوط اقتصادی” تجزیه و تحلیل استراتژی تحلیلگر کن Hyers گفت.

نتیجه بسیار مخربی از شناور خوش بینی از فقط شش ماه پیش. میلیون ها نفر از مردم از کار و ثبت بیش از 10 میلیون COVID-19 عفونت. اما حتی اگر coronavirus آهسته اجرای از 5G در به شدت ضربه مناطق مانند آمریکا آن را به توقف 5G در حال پیشرفت است.

ادامه داد: پیش از 5G است مهم تر از همیشه در حال حاضر که coronavirus کاملا تغییر کرده جهان ما. مردم در خانه گیر کرده و در حال حفظ فاصله خود از یکدیگر آنها را مجبور به تکیه بر روی صفحه اصلی خدمات پهن باند — چیزی 5G می تواند آمپر بالا. نسل بعدی فن آوری های تلفن همراه که دارای هر نقطه از 10 به 100 برابر سرعت 4G و سریع آتش پاسخ می تواند به بهبود همه چیز از ساده ویدئو کنفرانس برای پزشکی از راه دور و پیشرفته افزوده و واقعیت مجازی.

“پتانسیل انعطاف پذیری و گسترده اتصال که [5G] ارائه می دهد … [به معنی] مردم واقعا به بگو آره, من احتمالا نیاز دارید که به'” به گفته دیوید هارولد, افسر ارشد بازاریابی در تراشه های گرافیکی با تکنولوژی طراح تخیل فن آوری. و آنها نیاز به 5G نه فقط برای دانلود سریعتر ویدئوها اما به ماندن متصل به عزیزان خود و همکاران. برنامه های کاربردی را فعال کنید توسط 5G “ناگهان احساس فوری فن آوری” هارولد گفت.

خواسته اند هر حامل شبکه و گوشی طراح در سراسر جهان به تمرکز بر روی تکنولوژی و با وجود همه چیز, اجرای از 5G تا پیشرفته سریع تر از که از 4G LTE در روز های اولیه آن. حتی با این بیماری همه گیر اکثر اگر نه همه قطعات را در جای خود برای 5G برای رفتن جریان اصلی این سال است. پوشش شبکه باید گسترده و شرکت های ارائه 5G گوشی های انبوه. تنها درست کارت های وحشی است که آیا هر کسی که آنها را خرید — و فقط چه مقدار از آنها هزینه کنید.

اوایل روز

حتی به عنوان سرفصل آمده از ووهان, چین, در مورد رمان coronavirus زندگی رفت و به طور معمول با CES در لاس وگاس در ژانویه و سامسونگ Galaxy S20 راه اندازی در اوایل فوریه. اما لحن تغییر کرد پس از لغو کنفرانس مانند کنگره جهانی موبایل بعد از آن در ماه فوریه است. این نشان می دهد اوراق روز پس از سامسونگ در رویداد Unpacked-و فقط یک هفته قبل از روزنامه نگاران قرار بود به فرود به بارسلونا, اسپانیا.

MWC جهان بزرگترین کنفرانس های تلفن همراه بود که در جایی که 5G قرار بود واقعا شکستن. این سال را نشان می دهد میله میله به ویژگی های جدید 5G گوشی تقریبا از هر عمده Android فروشنده و همچنین به عنوان به روز رسانی در مورد شبکه های بیشتر در آغوش فن آوری است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: مراقبت های بهداشتی ممکن است هرگز همان خواهد بود. تلفن همراه می تواند کمک به


28:44

تاثیر بر 5G از دست دادن MWC نا معلوم است. این جایی است که شبکه حمل و سازندگان تلفن اعتصاب می پردازد. برای اولین بار در جهان اندروید گوشی T-Mobile G1 از یک دهه پیش آمد تا حدودی به دلیل از شام برگزار شده در MWC. بعدی متحرک 5G دستگاه می تواند پدید آمده از یک چت بیش از tapas.

پنج روز پس از MWC لغو اپل صادر نادر هشدار داد و گفت coronavirus بود و گرفتن بزرگتر تلفات در عملیات خود را از آن فکر می کردم. در آن زمان این بود که نکنه با خاموش شدن در چین یکی از بازارهای کلیدی و محل که در آن بسیاری از دستگاه های خود را ساخته شده است. “آی فون در سراسر جهان عرضه خواهد شد و به طور موقت محدود” اپل در آن زمان گفت.

Coronavirus نهفته است شرکت های دیگر نیز هست. سامسونگ در اواخر ماه آوریل هشدار داد که این بیماری همه گیر خواهد “به طور قابل توجهی” آسیب آن در کسب و کارهای مختلف و هشدار داد که “شبکه 5G سرمایه گذاری ممکن است به صورت کاهش یا تاخیر” در کره جنوبی و در سراسر جهان است. COVID-19 ویران جهان در همان زمان سامسونگ معرفی آن دستگاه مهم از سال کهکشان S20.

همه از آن به اوج خود رسید در صنعت گوشی های هوشمند شاهد آن بزرگترین تا کنون افت حمل و نقل در ماه فوریه کاهش 38% به 61.8 میلیون واحد با توجه به استراتژی تجزیه و تحلیل ترافیک. این شرکت نسبت به “بزرگ” رها کردن به سقوط در تقاضا در آسیا است.

حتی اگر مستندات گسترده در سراسر اروپا و شمال امریکا هیچ چیز کاملا به عنوان بد به عنوان زمان چین نیست.

در عین حال خود را بازیابی شده است فقط به عنوان سریع به عنوان آن را خاموش.

چین بازیابی

با وجود همه سر و صدا درباره 5G اینجا کانون سرمایه گذاری در نسل بعدی فناوری است که در واقع در چین است.

در حالی که چین دچار کروناویروس اولین, اکثر مناطق این کشور را در حال حاضر تا حد زیادی بهبود. شهروندان شده اند بازگشت به کار و رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها. به طور فزاینده 5G در حال تبدیل شدن به یکی از must-haves برای خریداران و محققان دریافته اند که حتی با عدم قطعیت در جهان, مردم در چین هنوز هم خرید گوشی های هوشمند و نوع ساختمان از شبکه خود را.

“چین است که واقعا کامل استقرار” گفت: شادی قهوهای مایل به زرد, Huawei معاون ارشد رئیس جمهور از امور عمومی است. “بسیاری از شهرستانها در حال بازگشت به حالت عادی است.”

اریکسون سوئدی غول شبکه انتظار 5G در حدود دو برابر به عنوان بسیاری از دست در سال 2020 به عنوان آن را پیش بینی کرده بود در اواخر سال گذشته. تعداد کل مشترکان باید رسیدن به 190 میلیون سال جاری بخش عمده ای از آینده چین است. برعکس آمریکای شمالی و اروپا نخواهد بود کاملا به عنوان قوی به عنوان شرکت قبلا پیش بینی شده.

“این محور بسیار با چین گفت:” پاتریک Cerwall رئیس بازاریابی استراتژیک بینش در اریکسون. این کشور کار کرده است سخت در “داشتن دستگاه در مغازه ها و مطمئن شوید که مردم پس از آن به روز رسانی با خوب بسته است.”

هنوز اریکسون انتظار دارد که این مناطق خارج از چین به بهبود می یابند و در سرعت با شرکت قبلا پیش بینی تا پایان سال 2025 است. در حالی که این درصد از جمعیت چین در حال حاضر با استفاده از 5G بالاتر خواهد بود در ابتدا در آمریکای شمالی و گرفتن خواهد شد در یک یا دو سال Cerwall گفت. که در آن نقطه در حدود 20 درصد از مردم در آمریکای شمالی به اشتراک 5G خدمات. که جهش به 75 درصد در پایان سال 2025 است.

این همه فرض 5G را در واقع نورد.

ساختمان بنیاد 5G

5G جذب متکی بر دو چیز است: در دسترس بودن شبکه و گوشی های. وقتی که می آید به سمت شبکه COVID-19 نکرده صدمه دیده rollout.

تمام حامل در ایالات متحده همچنان به نوبه خود بر 5G خدمات در بازارهای بیشتر به عنوان ارائه دهندگان در چین و مناطق دیگر. آن را در اروپا و کانادا که در آن همه چیز نامشخص.

عمده کانادا و اروپا حمل و راه اندازی 5G اما همه گیر شده است مطرح سوال در مورد چگونه سریع شبکه های خود را می توانید گسترش. 5G طیف مزایده به تعویق افتاده اند در کانادا و بخش هایی از اتحادیه اروپا به دلیل همه گیر هل دادن اندازی 5G در برخی مناطق توسط چندین ماه یا بیشتر طول بکشد. طیف حراج برای کانادا قرار بود در ماه دسامبر خواهد شد اما در حال حاضر برگزار می شود تابستان آینده با توجه به CBC.

Navdeep Bains کانادا وزیر نوآوری و علم و صنعت در اوایل ماه ژوئن گفت که این تاخیر را “اجازه می دهد صنعت ارتباطات از راه دور برای حفظ تمرکز خود را بر ارائه خدمات ضروری به کانادایی ها در طول COVID-19 همه گیر” CBC گفت.

در ایالات متحده حامل های در حال حرکت و نزدیک به وعده داده شده خود را پوشش گسترده ای نقشه.

“قطعا تا پایان سال سه [ما] حامل را در سراسر کشور شبکه های 5G گفت:” تجزیه و تحلیل استراتژی تحلیلگر سوزان ویلز د Grimaldo. او گفت که حدود 8.4 درصد از همه ما بی سیم اشتراک در این سال خواهد بود 5G به عنوان تصویب کند از برآورد قبلی. تا پایان سال 2021 حدود 30% از ما بی سیم اشتراک باید 5G.

یکی حامل شناخته شده برای آن در خود چهره بازاریابی T-Mobile است. “سازمان ملل متحد حامل” تکمیل خرید خود را از با حداکثر سرعت دویدن در آغاز آوریل بلافاصله به همراه شرکت بزرگ 5G رد پای. T-Mobile این شبکه در سراسر کشور زندگی می کنند رفت در ماه دسامبر که به معنای شبکه خود را تحت پوشش بیش از 200 میلیون نفر است. و در آغاز ماه ژوئن شد اولین حامل به 5G پوشش در تمام 50 ایالت.

از اواسط ماه ژوئن AT&T خدمات 5G در حال حاضر را پوشش می دهد بیش از 160 میلیون نفر در 327 بازار. آن اضافه شده 137 از آن مناطق در این ماه و در آن گفت: هنوز در مسیر داشتن در سراسر کشور 5G پوشش این تابستان.

AT&T نیز مستقر پویا طیف های در بخش هایی از آن در شبکه که سرعت آن 5G rollout. این فن آوری اجازه می دهد تا حامل با استفاده از همان طیف باند برای هر دو 4G و 5G اجازه می دهد آنها را به نوبه خود به 5G شبکه های بدون نیاز به خاموش کردن 4G. به جای داشتن جاده های مختلف برای اتوبوس ها و اتومبیل های DSS است مانند در اختیار داشتن یک بزرگراه با خطوط جداگانه برای اتوبوس ها و اتومبیل.

و Verizon در ماه مه ساخته شده این امکان را برای مشتریان در 35 شهرستانها برای بارگذاری محتوا مانند عکس ها و فیلم ها بیش از آن سریع تر 5G شبکه. همچنین ایجاد یک آزمایشگاه مجازی پس از آن می تواند در ادامه کار بر 5G برنامه های کاربردی در طول COVID-19 همه گیر است که محدود کردن زمان در ورایزون واقعی 5G labs. و در اوایل ماه ژوئن Verizon شروع به ارائه جهان تنها Samsung Galaxy S20 است که پشتیبانی از سریع ترین نوع 5G سرعت میلیمتر-موج.

Verizon مشابه برنامه ای برای استفاده از DSS به عنوان آن را می سازد یک کم باند در سراسر کشور 5G شبکه این سال است. از آن شده است از جمله پشتیبانی برای آینده گسترده تر پوشش شبکه در تمام آن سال 2020 5G دستگاه.

آن و دیگر حامل اند و قادر به سرعت خود را rollouts در برخی موارد به دلیل وجود ندارد که بسیاری از مردم خارج و در مورد. مقدار زیادی از کار انجام شده است و شامل کوچک خدمه ایجاد خطر کمتری برای بیماری.

“ما شده اند قادر به ادامه ساخت در طول این زمان از COVID و حتی سرعت بخشیدن به ساخت در بازارهای خاص” گفت: هایدی Hemmer, ورایزون, معاون رئیس جمهور از شبکه مهندسی. به شهرستانها و شهرهای کوچک را برقرار پناهگاه در محل سفارشات و بسته شدن جاده ورایزون بوده و به سرعت قادر به ذخیره کردن فیبر مورد نیاز برای تعویض سریع آن شبکه.

“این خیلی آسان تر به سنگر جاده و وضع فیبر هنگامی که شما لازم نیست که مقدار زیادی از ترافیک در آن,” او گفت:. “به همین دلیل بسیاری از شهرستانها ندارد و بسیاری از مردمی را در پیاده رو, ما قادر به دریافت و انجام کار در واقع حلق آویز آنتن و ساخت اتصالات.”

2020 خواهد حتی دیدن اندازی یکی دیگر از حامل های بی سیم: ظرف. ماهواره و ارائه دهنده این است که در فرآیند خرید با حداکثر سرعت دویدن اعتباری تلفن همراه با نام تجاری افزایش و با حداکثر سرعت دویدن 800 مگاهرتز بی سیم طیف برای کمک به ساخت ظرف یک 5G شبکه که قرار است برای رقابت با AT&T, Verizon و جدید T-موبایل. این قرارداد همچنین به ظرف دسترسی به T-Mobile network به مدت هفت سال در حالی که ظرف خود می سازد 5G ارائه شده است. 5 میلیارد دلار کسب شده است انتظار می رود در اوایل ماه جولای.

در برنامه ؟

مانند شبکه های دستگاه نیز تا حد زیادی در زمان. در حالی که برخی از گوشی های 5G را دیده اند کمی تاخیر آنها نبوده است عمده حداقل در ایالات متحده است. اپل گفت که پس از زودتر خاموش شدن ناگهانی در چین تولید و در مسیر برگشت برای دستگاه های خود را. آیفون آینده به طور گسترده ای انتظار می رود با 5G. کوالکام بزرگترین ارائه دهنده های بی سیم تراشه گفت: 5G است “پیشرفت به عنوان برنامه ریزی شده.” این شرکت تغییر نکرده پیش بینی خود را برای چگونه بسیاری از 5G گوشی های کشتی خواهد شد در این سال: 175 میلیون به 225 میلیون.

“هنگامی که [گیر] آغاز شده و من کمی نگران گفت:” مسیحی بلوک معاون ارشد نظارت بر Qualcomm RF کسب و کار. “اما مردم بسیار کارآمد تر از من فکر کردم.”

بلوک تیم طراحی ماژول های که برای اتصال گوشی به شبکه های بی سیم. آن را ضروری است که ماژول آماده هستند و در همان زمان به عنوان مودم های طراحی شده توسط کوالکام و یا چیز دیگری به همراه نخواهد بود قادر به دسترسی به شبکه های 5G. کوالکام تراشه توسعه و تولید است در برنامه بلوک گفت.

“بزرگترین خطر بالقوه تاخیر به دلیل حمل و نقل,” او گفت:. “به جای حرکت کالا طی دو روز, در حال حاضر آن را چهار یا پنج روز. [اما] اگر تاخیر آن [رفتن به] ساعت یا چند روز و نه چند هفته.”

اپل به عنوان بزرگترین کارت های وحشی. آن را به طور معمول رونمایی آخرین گوشی در سپتامبر اما برخی از گزارش ها گفته اند که این دستگاه می تواند به تاخیر افتاد. این احتمال وجود دارد هر چند که اپل وارد خواهد شد قبل از پایان سال 2020 است. و هنگامی که اپل 5G اپل در فروش آن خواهد شد بلافاصله تبدیل به 5G رهبر در ایالات متحده است.

“قطعا وجود دارد بسیاری از وزوز در مورد آنچه اتفاق می افتد با اپل” Andre Fuetsch ارشد تکنولوژی افسر و رئیس جمهور از AT&T Labs گفت: در ولز فارگو مخابرات کنفرانس در اواسط ماه ژوئن. او نمی جزئیات اپل راه اندازی طرح اشاره کرد اما آی فون بعدی این است که “رفتن به یک بسیار بزرگ و مهمی در 5G دستگاه نمونه وقتی که در دسترس می شود.”

در این سال گوشی های هوشمند سازان باید کشتی حدود 33 میلیون 5G های همراه در ایالات متحده استراتژی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: (که تا کمی از این شرکت تخمین می زنند در مارس اما پایین تر از آن پیش بینی شده قبل از همه گیر). حدود نیمی از کل 5G دستگاه های فروخته شده در ایالات متحده در سال 2020 خواهد بود و اپل آن را گفت.

“سه نفر از 10 گوشی های هوشمند فروخته شده در ایالات متحده [در سال 2020] خواهد بود 5G,” Strategy Analytics’ Hyers گفت. “من می خواهم بگویم که خیلی جریان اصلی. اما این همه backloaded در نیمه دوم سال است.”

اما حتی بدون اپل وجود دارد نمی تواند کمبود های جدید 5G دستگاه های این سال است. ما حامل باید گفت: همه آنها را ارائه حدود 15 دستگاه های هر کدام و بسیاری از کسانی که در حال حاضر آمار بازار است. که حتی شامل محصولات مانند خیر 5G لپ تاپ $1,400 فلکس 5G که انجام شده توسط ورایزون. و این همچنین شامل جدید سامسونگ ارزان تر 5G کهکشان گوشی های.

چرا این مسائل

یک سوال بزرگ این است که آیا هر کسی خواهد خرید این دستگاه. اولین 5G گوشی در بازار سال گذشته گران شد. کهکشان S10 5G هزینه $1,299 دلار 399 حق بیمه بیش از در حالی که به طور منظم S10. جدیدتر 5G premium گوشی کمی کمتر از گران قیمت (کهکشان S20 از اوایل سال جاری شروع می شود در $999) اما آنها هنوز هم در دسترس برای همه. جدید 5G تراشه از شرکت هایی مانند کوالکام و مدیاتک باید تغییر است.

Qualcomm Snapdragon 7-سری تراشه اجازه خواهد داد که برای 5G های همراه در آمریکا است که هزینه حدود $450 تا 550 $در حالی که آن پیکسل, 690, رونمایی در اوایل این ماه قدرت اراده 5G دستگاه های است که می تواند خرده فروشی برای به عنوان کم به عنوان $250. و MediaTek عمده تامین کننده تراشه برای گوشی سازندگان بیش از حد است به یک ترکیب کامل از 5G پردازنده از حق بیمه به کمتر از گران قیمت و دستگاه های. این انتظار برای دیدن 5G گوشی در چین در این سال است که هزینه کمتر از $300.

“آنچه که ما در حال دیدن از [گوشی سازان] که در خدمت بازار چین است دستگاه های آبشاری از طریق قیمت ردیف به عنوان ما را از طریق سال کاملا به سرعت گفت:” Finbarr Moynihan, MediaTek مدیر کل فروش. “وجود دارد [در حال] بسیاری از دستگاه ها راه اندازی [سراسر] همه علامت های تجاری عمده ای.”

در آمریکا و سامسونگ باعث شده است تا بسته با هر دو گران 5G گوشی و کمتر از گران قیمت و دستگاه های. جدید Galaxy A وارد زمین شامل $500 کهکشان A51 5G و 600 دلار Galaxy A71 5G.

“این midtier مصرف کننده ندارد به انتخاب بین تکنولوژی بزرگ و بزرگ ارزش” Caleb Slavin ارشد مدیریت گوشی های هوشمند محصول استراتژی در Samsung Electronics امریکا گفت: در ماه آوریل است.

اما حتی کسانی که در دستگاه های گران برای دهها میلیون نفر از مردم که از کار هستند. همه گیر می تواند با ارنج زدن گوشی سازندگان به نیشگون گرفتن و کشیدن طرح های خود را تحلیلگران می گویند قیمت کمتر از مدل های گران قیمت زودتر از آنها برنامه ریزی شده است. و حمل خواهد شد به احتمال زیاد ارائه تخفیف به حرکت بیشتر مشتریان به 5G.

Huawei برای یک, در حال حاضر ساخته شده برخی از ترفند های طراحی برای دستگاه های خود را مانند اضافه کردن یک سنسور دما به آن افتخار بازی 4 Pro بنابراین گوشی های هوشمند کار می کنند به عنوان یک دماسنج. “شما در واقع می تواند در درجه حرارت مادون قرمز [سنجش] از یک فرد با نگه داشتن آن تا به … چهره خود گفت:” تیم Danks, Huawei معاون رئیس جمهور از مدیریت ریسک و شریک روابط. “بدیهی است که یک تحول … که بیرون آمدن از یک بیماری همه گیر.”

در حال حاضر وجود دارد نشانه های امیدوار کننده که زمانی که آمریکایی ها دریافت برخی از پول آن را صرف در دستگاه های تلفن همراه.

در ایالات متحده تلفن خرید سقوط زمانی که پناهگاه در محل سفارشات آغاز شده است. اما فروش مشخصی که محرک چک آغاز ورود آمریکایی ها دست در اواسط ماه آوریل با توجه به M دانش و تجزیه و تحلیل داده های ارائه دهنده این است که آهنگ آمار مانند تلفن همراه تصویب 5G تکنولوژی در گوشی های آندروید.

“COVID تا به حال یک اثر جدی بر میزان گوشی های فروخته شده گفت:” علامت گذاری Bachman سرب فن آوری و مخابرات تحلیلگر در M علم است. همیشه از محرک چک رفت “5G به طور پیوسته صعود هر هفته,” او گفت:.

که خبر خوبی است. در حالی که 5G هنوز در مراحل اولیه آن گسترده جذب از دستگاه ها و استقرار گسترده تر از شبکه را قادر خواهد ساخت برنامه های کاربردی امکان پذیر نیست قبل از. که شامل خود رانندگی اتومبیل و پزشکی از راه دور فراتر از فقط تماس های تصویری به ذکر سریعتر دسترسی به اینترنت در خانه و بر روی بروید. تمام کسانی که استفاده خواهد آمد در بسیار مفید در بیماری همه گیر.

“اگر یک چیز وجود دارد که تبدیل به بسیار روشن این است که ما اصلا تا به حال به اندازه کافی پهنای باند” استراتژی های خلاق تحلیلگر Carolina Milanesi گفت.

CNET را الی Blumenthal کمک به این گزارش.

اصلاح ژوئن 29: رفع نام Qualcomm exec و روشن که در آن کانادا طیف حراج به تعویق افتاد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>