ارشد محافظه کاران شکست در پیشنهاد برای وادار کردن دولت به معرفی 28 روز حداکثر برای مهاجرت بازداشت

ارشد محافظه کاران شکست خورده اند در پیشنهاد خود را به تلاش برای وادار کردن دولت به پایان نامعلوم بازداشت برای کسانی که برگزار شد در انگلستان مهاجرت مراکز.

سابق وزیر کابینه دیوید دیویس هشدار داده بود در قانون فعلی مگس ها در صورت از عدالت است.

قربانیان قاچاق انسان, شکنجه و تجاوز به عنف و فحشای اجباری و برده داری مدرن در حال قفل شده است تا به جای کمک کرد زمانی که آنها می رسند در انگلستان, او گفت:.

او و دیگر مقامات ارشد اسرائیل از جمله دیگر کابینه سابق وزیر اندرو میچل حمایت اصلاحیه فراخوان 28 روز محدود در بازداشت به دولت مهاجرت.

آقای دیویس گفت: عوام بریتانیا تنها کشور در اروپا بدون محدودیت در مقدار زمان مردم برگزار می شود.

در پایان سال گذشته یک نفر برگزار شده بود برای 1,002 روز, او گفت:.

“این افراد بازداشت بدون محاکمه و یا به دلیل روند بدون نظارت و بدون آزادی های اساسی و آنها از حمل آن ناتوان کننده فشار روانی داشتن هیچ ایده زمانی که آنها منتشر خواهد شد.

“این مگس ها در صورت از قرن ها از عدالت” او گفت:.

او همچنین آمار در دولت جلسه توجه داشته باشید که گفت که 97 درصد از مردم در مهاجرت برگزاری مراکز خارجی مجرم.

آقای دیویس گفت که در حال حاضر “از لحاظ فنی درست است اما فقط به این دلیل که بسیاری از مردم شده بود نقل مکان کرد و از این مراکز به عنوان coronavirus بحران رسید.

اما خود اصلاح بود را شکست داد و 252 رای به 332 اکثریت 80.

دیگر اصلاحات طراحی شده برای ادامه موجود ترتیبات برای بدون همراه کودک پناهنده به پیوست با بستگان نزدیک در انگلستان و تاخیر در برنامه از قوانین بدون مراجعه به بودجه عمومی در طول coronavirus بحران نیز شکست خورده است.

نمایندگان مجلس تصویب قانون مهاجرت و امنیت اجتماعی هماهنگی (اتحادیه اروپا خروج) لایحه در خواندن سوم توسط 342 رای به 248 اکثر 94.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>