پلیس سیاتل پاکسازی اعتراض به منطقه پس از دو هفته تظاهرات

پلیس سیاتل در حال کار برای روشن کردن یک اعتراض منطقه در این شهر تبدیل شده است که “یاغی و” پس از هفته ها خشونت از جمله چهار تیراندازی و قتل دو نوجوان به این شهر رئیس پلیس روز چهارشنبه گفت:.

این حرکت پس از سیاتل شهردار جنی Durkan اعلام تجمع مردم در داخل و اطراف اداره پلیس را در شرق حوزه و کال اندرسون پارک یک “غیر قانونی مجمع” شهر رئیس پلیس کارمن بهترین در بیانیه ای گفت:.

ادامه مطلب: بحث سیاتل در اعتراض به منطقه برداشته شود پس اخیر تیراندازی شهردار قول

“به من گفته اند و من می گویم من حمایت از تظاهرات مسالمتآمیز” بهترین گفت. “اما به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

چهار شب از خشونت اسلحه در 10 روز گذشته را ترک کرده اند دو نوجوان کشته و دو نفر در بیمارستان بستری میان به طور فزاینده ای کاهش حضور تظاهرکنندگان در کاپیتول هیل را اشغال کردند (ریز ریز) در خارج از رها شرق حوزه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است و خواستار آن است که واشنگتن و سیاتل اقدام به بیرون راندن معترضان خواستار آنها را “داخلی تروریست ها” اما مقامات شهرستان بود تا روز چهارشنبه گرفته شده عدم مقابله و رویکرد است.

جورج فلوید تظاهرات: تهمت قول به ‘نگاهی به عقب’ رها ایستگاه پلیس در سیاتل

جورج فلوید تظاهرات: تهمت قول به ‘نگاهی به عقب’ رها ایستگاه پلیس در سیاتل

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>