‘آماده شدن برای بدترین’: بریتانیا باید آماده برای زمستان با هیچ واکسن دانشمند هشدار نمایندگان مجلس

باید “آماده شدن برای بدترین” این زمستان به جای تکیه بر توسعه coronavirus واکسن یک دانشمند ارشد هشدار داده است.

آقا جان بل رگیوس استاد پزشکی در دانشگاه آکسفورد گفت: نمایندگان مجلس که برنامه ریزی برای این بیماری همه گیر به حال تکیه “بیش از حد به شدت در مفروضات” و آن را بهتر است برای آماده سازی به صورت ماه های سرد بدون بانکی در دستیابی به موفقیت توسط دانشمندان شکار برای واکسیناسیون.

در جلسه علم و فناوری کمیته حزب محافظه رئیس گرگ کلارک پرسید که آیا این کشور باید آماده سازی برای زمستان بدون coronavirus واکسن و یا اگر ممکن است در زمان.

آقا جان گفت: “کل این بیماری همه گیر است که تکیه بیش از حد به شدت در فرض است که معلوم نیست درست باشد.

“من قوی مشاوره برای بدترین آماده.”

او همچنین گفت: پزشکان نگران بودند وجود خواهد داشت “دوزخ در A&E بخش” اگر انگلستان تجربه جدی در فصل آنفولانزا در کنار coronavirus این زمستان.

آقا جان به نام برای بیشتر سرمایه گذاری در زیرساخت های اطراف تولید واکسن به عنوان آن را “بسیار اسفناک” در آغاز همه گیر.

او همچنین خواست وزیران به تکیه بر روی واکسن های وارداتی از آمریکا به دلیل “شما نمی توانید آن را تا زمانی که یک راه طولانی به پایین خط”.

کیت Bingham صندلی از دولت واکسن گروه ضربت, گفت که او “خوش” یک واکسن می توان یافت اما هشدار داد که “در کوتاه مدت ممکن است ما را مجبور به برآورده خودمان را با یک واکسن است که باعث کاهش شدت بیماری” – به جای ارائه محافظت کامل از Covid-19.

او همچنین گفت: یک واکسن به احتمال زیاد برای آمدن “اوایل سال آینده” بسته موفقیت آزمایش در دانشگاه آکسفورد که شروع به آزمایش بر روی انسان است.

سارا گیلبرت استاد vaccinology در آکسفورد گفت: 4,000 نفر واکسینه شده در برزیل و 2000 در آفریقای جنوبی هر دو زمینه انتقال بالا.

اما او نمی خواهد تنظیم بازه زمانی برای زمانی که ممکن است واکسن آماده شود.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>