هیچ کس صحبت کردن در مورد بهترین تلویزیون نشان می دهد در Netflix بکشد – CNET


dark-season-3-episode-1-1691818-00-12-59-21-779911

تماشای این تلویزیون نشان می دهد لطفا.


Netflix

در یک جهان که در آن جهان متوقف می شود برای بازی تاج و تخت آخر و فیلم مانند ظهور اسکای واکر در حال سوخت برای همه گیر فرهنگ, جنگ, یک تلویزیون نشان می دهد مانند تیره باید همه ما در حال صحبت کردن در مورد در حال حاضر.

اما ما نه. و این عجیب و غریب است.

ذهن خم نشان می دهد که ماهرانه ترکیب داخلی, خانوادگی, درام با سفر در زمان تاریک سوم و نهایی فصل به تازگی منتشر شد در Netflix بکشد و بسیار شبیه به آن دو فصل قبلی این قوانین در هر سطح ممکن قابل تصور است.

stranger-things-season-3-kids-eleven-scrunchie

غریبه چیزهایی مقايسه حس می کند اما تاریک است بسیار متفاوت نشان می دهد.


Netflix

تاریک در هسته خود یک سری رمز و راز. بسیار شبیه غریبه چیز — این نشان می دهد آن را اغلب در مقایسه با — تیره اولین فصل تمرکز تقریبا به طور انحصاری در جستجو برای یک کودک گم شده. اما در این نمایش کودک نشده فرار کرد و به یک جهان موازی اما متفاوت با زمان 30 سال گذشته. قبل از اینکه طولانی و تاریک است نشان می دهد که در عمل در سراسر متعدد در مناطق مختلف و ابعاد.

تاریکی همه چیز است. آن را پیچیده و درهم بافته تاب طرح در یک سطح است که باعث می شود Westworld مانند یک تظاهر-باهوش نمایش برای کودکان است. آن را بدست آورده و این تاب با هم بودن با ظرافت نوشته شده مطالعه شکسته خانوادگی بین روابط و شهر های کوچک هراس از مکانهای بسته.

این نشان می دهد که مرتب خطرات آمده است که با سفر در زمان روایت را با سهولت. تیره طرح پیچیده است به نقطه ای که من را یک ورزش از انتظار برای آن را به طور کامل سقوط از هم جدا. من صرف سه کل فصل در انتظار تاریکی به رها کردن توپ و سقوط در زیر وزن خود را, اما آن را نمی.

Uh-oh. در اینجا می آید که مبالغه: این نشان می دهد تلویزیون است goddamn معجزه است.

احتمالا بدترین چیزی که شما می توانید می گویند در مورد تاریک است این پرمدعا. بر خلاف دیگر سفر در زمان را نشان می دهد مانند گفتن Outlander-که revels در اردوگاه و به نوعی التماس شما را به تماشای جالب — تاریک طول می کشد تا به خودی خود کاملا جدی است. آن را بی امان.

تاریک می پرسد شما را صمیمانه مراقبت در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی صفحه نمایش. آن infuses طرح آن با چند صریح مراجع به Ariadne و مقدس است. در بسیاری از داستان های علمی تخیلی این خواهد بود به اندازه کافی به چشم من جدا از خود سوکت و رول تمام راه را به عقب به مغز من اما تاریکی را بدست آورده و آن هذیان بزرگی و عظمت در واقع خوب بودن به اندازه کافی برای حفظ آنها.

شما می خواهید به فلفل را ميخ طرح را به زندگی از طریق خیره کننده عملکرد و ستارگان نوشتن با اشاره به اساطیر یونانی و ادبیات کلاسیک? که من بگم نه ؟ برای زندگی خود را.

شاید بهترین قسمت تاریک است که بر خلاف دیگر اصطلاح “اعتبار نشان می دهد” وجود دارد بدون شیب در کیفیت. هیچ “بیابان” فصل مانند از دست داد. یا skippable قسمت مثل غریبه همه چیز. تاریک نیست با عجله به سمت نتیجه آن مانند بازی تاج و تختیا خیانت سال از شخصیت سازی برای خدمات طرح. آن را با آرامش و با دقت باقی می ماند بسیار خوب از آغاز تا پایان. من نمی توانم فکر می کنم از دیگری نشان می دهد مانند آن است. حداقل نه در Netflix بکشد.

پس چرا جهنم است و هیچ کس صحبت کردن در مورد آن ؟ چرا یک نمایش از تیره را پایدار کیفیت روند در توییتر ؟ چرا مردم عصبانی شدن در مورد اخلال گران و یا وارد شدن به دوستی پایان دادن به بحث در Facebook? تیره به معنای واقعی کلمه فقط کاهش ستارگان پایانی فصل در Netflix بکشد و آن را فقط احساس می کند مثل هیچ کس-حتی نمی Netflix بکشد خود را — حتی متوجه ؟

به این دلیل است که آن را “پیچیده”? شاید. تاریک می شود سخت به دنبال و 100% انتظار مخاطبان خود را به یاد داشته باشید جزئیات پیچیده از وسیع درخت خانواده که نقش را در سراسر چندین های مختلف جدول زمانی.

timemachine

تاریک است که گسترش در سراسر چندین زمان مختلف (ابعاد).


Netflix

تاریک است زیر ترویج در مقایسه با دیگر نشان می دهد در Netflix بکشد ؟ احتمالا. من هم شروع به تماشای تاریکی پس از اولین فصل از غریبه همه چیز. نشان می دهد به نظر می رسد به کار در سایه محبوب تر نشان می دهد در توصیه.

به این دلیل است که این آلمانی? با وجود انگل را در برنده شدن در اسکارمن روی چیزی حساب کردن زیرنویس ها هنوز هم یک مانع است. من کاملا می توانید ببینید بزرگ ما شبکه خرید مجوز برای تیره و تولید (به احتمال زیاد پایین تر) نسخه ای از این نمایش با استفاده از زبان بازیگران.

در هر صورت بیشتر مردم باید تاریک است.

من معنی آن را سمت راست وجود دارد. سه فصل کامل تلویزیون های موجود در یک جریان خدمات شما به احتمال زیاد در حال حاضر به اشتراک. تیره شما را نا امید نیست و یا به نوبه خود به گه مثل بازی تاج و تخت. آن را نمی خواهد پایان ناتمام مانند شاخه خشکیده درخت و یا ایجاد حس صفر مانند Westworld.

تاریک است سمت راست وجود دارد. به صحبت در مورد فکر کردن در مورد. به وسواس شود بیش از. آیا خودتان را به نفع و تماشای آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>