دفتر خانه خواست به معکوس “غیر قابل توجیه” تصمیم به راه اندازی مجدد پناهندگان اخراج

دفتر خانه شده است خواست برای معکوس تصمیم خود برای راه اندازی مجدد پناهندگی اخراج در طول همه گیر با موسسات خیریه و هشدار داد که این حرکت “را نمی توان توجیه کرد” از آنجا که آن را ترک پناهندگان با اضطراب نمی دانستند که آیا آنها را به جایی برای زندگی می کنند.

این گروه اعلام کرد در پایان ماه مارس است که پناهندگان و پناهجویان خواهد بود نه خواسته به ترک محل اقامت خود برای سه ماه آینده یک بار ادعای خود را و یا درخواست تجدید نظر تصمیم گرفته شده بود به منظور اطمینان از مردم خانه های خود را ترک بی ارزش برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

این معرفی به صورت موازی با دولت اعلام توقف اخراج برای تبلیغات خصوصی و اجتماعی مستاجران برای سه ماه. هر دو سیاست شد و به مرور در ماه ژوئن.

در آغاز ماه ژوئن مسکن وزیر رابرت Jenrick اعلام کرد دو ماه دیگر تمدید به اخراج بان برای تبلیغات خصوصی و اجتماعی مستاجران. موسسات خیریه حمایت از پناهندگان رود موازی اطلاعیه برای حفاظت از ایمنی و بهداشت پناهندگان در پناهندگی اقامت, اما این هرگز آمد.

به جای یک ایمیل به شورای محلی کارفرمایان در هفته گذشته تایید دولت خواهد رزومه خود را “حرکت در روند” imminently برای افراد ساکن در پناهجو اقامت در انگلستان است.

پناهندگان شورا در حال حاضر به نام دبیر خانه به معکوس تصمیم به شروع به اخراج پناهندگان از پناهندگی اقامت در حالی که ممنوعیت اخراج خصوصی و اجتماعی مستاجران همچنان در جای خود گفته بود “غیر قابل قبول” حتی در زمان عادی.

در به شدت دقت کنید مقاله در روز سه شنبه اجرایی برای موسسه خیریه موریس رن گفت: “این سکوت ممتد در یک موضوع از اهمیت چنین به زندگی پناهندگان را نمی توان توجیه کرد. بسیاری از پناهندگان خواهد بود زندگی با اضطراب نمی دانستند که آیا آنها را به جایی برای زندگی در ماه جولای. در زمان عادی این امر می تواند غیر قابل قبول است.

“در جهانی همه گیر که در آن بام افراد در معرض خطر مرگ ناشی از این ویروس را حمل قریب الوقوع و بسیار عواقب نامطلوب برای ایمنی از پناهندگان است. آن را نیز مانع پیشرفت در کاهش میزان انتقال ویروس در جوامع ما است.”

او گفت: این موسسه خیریه در حال صرف ماه گذشته درخواست دفتر خانه برای شفافیت در زمانی که آنها در نظر گرفته شده برای شروع به اخراج پناهندگان و چه دقیق فرایند آنها برنامه ریزی به دنبال, اما این ملاقات شده است با یک “دیوار سکوت” – و که اگر آن را در حال حاضر گفت: آن را راه اندازی مجدد اخراج این طرح بودند “طرز حیرت انگیزی مبهم”.

پناهندگان داده می شود 28 روز’ توجه کنید قبل از آنها نیاز به ترک پناهندگی اقامت و معمولا هیچ پس انداز و یا جایگزین درآمد که در آن نقطه, چون مردم به دنبال پناهندگی هستند ممنوع از کار و جهانی اعتبار پنج هفته پرداخت می شود.

آقای رن گفت: این امر بسیاری با “بسیار دشوار” پیدا کردن جایگزین مسکن است که او گفت: “خواهد بود حتی سخت تر است” برای رسیدن به در محیط فعلی که در آن بسیاری از خدمات پشتیبانی عامل در کاهش ظرفیت با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

“ما نمی توانیم بگوییم که ما در یک جامعه عادلانه مگر اینکه تمام مردم آسیب پذیر هستند و با توجه به حمایت آنها نیاز در زمان بحران. دولت می پذیرد که آن را امن نیست به اخراج خصوصی و اجتماعی مستاجران در طول این شکننده مرحله بهبود است بنابراین هیچ توجیهی برای اخراج پناهندگان,” او اضافه شده است.

“تماس با ما در صفحه اصلی کار به اما اگر او اصرار دارد با فشار دادن به جلو با این سیاست او باید دقیقا روشن چه اقدامات او را در محل قرار داده برای کاهش خطر ابتلا به پناهندگان تبدیل شدن به بی خانمان و ابتلا به ویروس. این باید اتفاق می افتد بدون تاخیر. هر وزیران می گویند اقدامات خود را نشان می دهد که برخی هنوز هم زندگی مهم نیست.”

هازل ویلیامز مدیر ملی در NACCOM – یک موسسه خیریه است که با این نسخهها کار برای جلوگیری از بی خانمانی در میان پناهندگان و پناهجویان – گفته مستقل سازمان بود که “بسیار نگران” است که بیش از ماه آینده هزاران نفر از مردم به دنبال ایمنی در انگلستان می تواند تبدیل به بی خانمان در خیابان با کمتر از چهار هفته اطلاع.

“به عبارت ساده این است که غیر انسانی و خطرات زندگی به خصوص بی صدا ما هنوز هم در میان بهداشت جهانی همه گیر شده است که برای قرار دادن جوامع از رنگ بیشتر در معرض خطر,” او اضافه شده است.

“برای افراد در این وضعیت آن است که بسیار نگران کننده نیست دانستن زمانی که شما خارج خواهد شد و آنچه که برای شما اتفاق می افتد ما درخواست دفتر خانه به حالت تعلیق و اخراج و برقراری ارتباط به وضوح برنامه های خود را.”

دفتر خانه شده است با نزدیک شدن برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>