کمک به گرسنه: خانواده ها صورت ‘تابستان سختی ها’ مواد غذایی سازمان های خیریه هشدار

خانواده ها در سراسر انگلستان صورت یک “تابستان سختی” به عنوان نصب و مشکلات ناشی از این بیماری همه گیر ترک آن در کم درآمد در قبر خطر رفتن گرسنه, غذا, خیریه هشدار داده اند.

در طول سه ماه گذشته صدها نفر از الهام بخش گروه های محلی که فنر به عمل با استفاده از محصولات تازه از مستقل‘s راهنما گرسنه کمپین شریک فلیکس پروژه برای حمایت از افراد فقیر و آسیب پذیر است.

اگر چه در بلند کردن اجسام از مستند محدودیت کاسته است بسیاری از مشکلات مردم محافظ به دلایل بهداشتی خیریه کارفرمایان می گوید گسترده زیان کار به معنای اورژانس درایو مواد غذایی را به ادامه برای بقیه تابستان و ماه فراتر است.

ویکی ویلیامز در BreadnButter

سرمایه گذاری اجتماعی BreadnButter که می آموزد مهارت های پخت و پز برای گروه های اجتماعی اقتباس شده برای این بیماری همه گیر با عرضه روزانه تا 600 بسته مواد غذایی و وعده های غذایی به مردم در تلاش برای گرفتن به اندازه کافی به غذا خوردن. “تقاضا نیست رفتن به دور” گفت: بنیانگذاران ویکی ویلیامز.

“ما فکر می کنم از آن خواهد بود وجود دارد برای مدت زمان طولانی متاسفانه حداقل برای بقیه از این سال است. برخی از محافظ مردم لازم نیست کمک کنه اما ما هنوز هم افراد جدید نیاز به دلیل مشکلات مالی. چقدر ما همچنان به انجام این کار بستگی دارد چقدر بد کار ضرر و زیان خواهد بود.”

ویلیامز گفت: برخی از مواد غذایی عرضه شده توسط رستوران های محلی خشک بود چرا که بسیاری در حال آماده سازی برای بازگشایی, اما فلیکس پروژه همچنان به عرضه آنها با 80 جعبه از مواد غذایی در هفته است. “ما کاملا بستگی به آنها — آنچه آنها انجام می دهند بسیار حیاتی است.”

ویکی ویلیامز از بنیانگذاران BreadnButter (BreadnButter)

Tam Carrigan در Haringey بازی انجمن

Haringey بازی انجمن معمولا اجرا می شود پس از پروژه های مدرسه برای کودکان در شمال شرق لندن اما در پاسخ به بحران با ارائه وعده های غذایی پخته شده و کیسه های مواد غذایی به پدر و مادر در تلاش برای پرداخت هزینه غذا. “ما تا به حال صف مردم حق در اطراف گوشه” ارشد گفت: playworker Tam Carrigan.

“ما قطعا باید برای انجام این کار از آنجا که خانواده ها هنوز در حال مبارزه با لوایح و برخی در حال مبارزه با بدهی. وجود دارد بسیاری از مشکلات وجود دارد که ادامه خواهد داد تا در تابستان.”

این موسسه خیریه است که در حال حاضر ارائه مواد غذایی و کمک های مالی به بین 50 و 60 خانواده لطف منظم از یک دوجین جعبهها از محصولات تازه از فلیکس پروژه. “با تشکر از خدا برای فلیکس پروژه گفت:” Carrigan.

قمر والر-پل کمک می کند تا با مستقل سهامداران Evgeny لبدوف (Haringey بازی انجمن)

ریش ریش شدن دیکس در St luke’s Millwall کلیسا

ریش ریش شدن دیکس کمک در راه اندازی یک بانک مواد غذایی در St luke’s Millwall یک کلیسای آنگلیکان در لندن Isle of Dogs, به زودی پس از مستند شروع ساخت هفتگی مواد غذایی بسته بندی و تحویل به حدود 100 خانه در این منطقه است. “حتی در چند هفته گذشته ما شاهد افزایش در افرادی که می گویند که آنها از دست دادن شغل خود هستند و نیاز به درخواست برای اعتبار جهانی آن را دلخراش گفت:” پاستور

دیکس گفت: تا 10 جعبه از مواد غذایی از فلیکس پروژه هر هفته کمک کرده و خود را برای شیب در منابع از بازگشایی رستوران در اسکله قناری. “ما امیدواریم که برخی از کار در صنعت مهمان نوازی ممکن است قادر به بازگشت به کار, اما آن را سخت بدانید. ما در حال رفتن به جایی نمی, به دلیل آن به نظر نمی آید مانند نیاز برای پشتیبانی از هر جای رفتن است.”

ریش ریش شدن دیکس مدیر در St luke’s Millwall بانک مواد غذایی (St luke’s Millwall)

هیلاری بلبل در کاردینال هیوم مرکز

کاردینال هیوم مرکز یک موسسه خیریه کار با آسیب پذیر جوانان و خانواده ها باز غذا hub در آغاز مستند برای کمک به تلاش پدر و مادر است. “برخی از خانواده ما شده ایم کمک در فقر شدید” گفت: هیلاری بلبل خود را از خدمات. “در برخی موارد به دلیل وضعیت مهاجرت آنها بدون مراجعه به بودجه عمومی به طوری که آنها بر ما تکیه می کنند و مواد غذایی دیگر بانک ها.”

این مرکز می شود هشت جعبه از مواد غذایی از فلیکس پروژه در هفته اجازه می دهد آنها را برای کمک به 40 خانواده. “مشکلات تهیه مواد غذایی در حال رفتن به واقعا جدی در حالی که متاسفانه” گفت: Ms بلبل.

سارا بنتلی در ساخته شده در Hackney

داوطلب دوچرخه سواران از ساخته شده در Hackney — یک وگان جامعه آشپزخانه — پاسخ به همه گیر با رقص بر روی دوچرخه خود را و ارائه وعده های غذایی پخته شده به 500 خانه در شرق لندن قصبه پنج روز در هفته است. از بنیانگذاران سارا بنتلی گفت: آنها تا به حال شده است قادر به کاهش تعداد تحویل زیرا برخی از مردم دسترسی به مواد غذایی از جاهای دیگر – اما او پیش بینی اعداد دوباره رشد خواهد کرد.

داوطلب با ساخته شده در Hackney (Daniel Hambury/@stellapicsltd)

“برای بسیاری از مواد غذایی جامعه پاسخ گروه آن را در بین زمان در حال حاضر. اورژانس فاز احساس می کند اما نیاز به مواد غذایی و حمایت است فقط به عنوان مهم” او گفت:. “ما می دانیم که ما در حال رفتن به سوی یک رکود و ما نیاز به پاسخ در راه است که پایدار است.”

مستقل تشویق خوانندگان به کمک به گروه هایی که در حال تلاش برای خوراک گرسنه در طول بحران — پیدا کردن چگونه شما می توانید کمک به اینجا. این لینک را دنبال کنید برای کمک به کمپین ما در لندن در همکاری با Evening Standard.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول