FCC را حفظ آمریکایی ها متصل تعهد است. در حال حاضر چه ؟ – CNET


guy-on-computer-gettyimages-657083900

FCC را ‘حفظ آمریکایی ها متصل تعهد’ رسما امروز به پایان می رسد.

رابرت الکساندر/گتی ایماژ

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

این coronavirus بحران در ما قوی هستند اما بسیاری از پهن باند بی سیم و مشتریان که در حال مبارزه برای پرداخت صورتحساب خود را دیگر ممکن است بهره مندی از یک وعده ارائه دهندگان خدمات ساخته شده به کمیسیون ارتباطات فدرال به نگه داشتن آنها را متصل و به صرف هزینه های اواخر.

تعهدات از بیش از 750 باند پهن بی سیم و شرکت های به قطع سرویس و به صرف هزینه های اواخر و به عنوان بخشی از FCC را حفظ آمریکایی ها متصل تعهد رسمی شنبه به پایان رسید.

در حالی که بسیاری از این کشور بزرگترین سرویس دهندگان می گویند که آنها کار می کنند به صورت فردی با مشتریان که قادر به پرداخت صورتحساب خود را به دلیل از دست رفتن یک شغل در طول COVID-19 بحران آنها دیگر نمی خواهد مطیع تعهد است.

این می آید در زمانی که COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس همچنان به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور. چندین ایالت در آمریکا در حال دیدن موج در COVID-19 موارد با این کشور با شکوه 40,000 جدید روزانه موارد در روزهای اخیر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی گسترش ویروس. برخی از ایالت ها از جمله تگزاس و فلوریدا را متوقف و یا نورد بازگشایی برنامه ای که تعداد موارد جدید افزایش می یابد.

در همین حال میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست داده اند شغل خود را به عنوان یک نتیجه از کسب و کار بسته شدن با توجه به همه گیر. در اوایل ماه ژوئن گزارش شد که نزدیک به 43 میلیون نفر تا به حال در زمینه بیکاری در آمریکا در ماه آوریل و مه. که برابر با تقریبا یک چهارم کارگران آمریکایی. یک نظرسنجی از موسسه سیاست اقتصادی در ماه آوریل برآورد شده که این رقم کمتر از تعداد واقعی از آمریکایی ها از کار: میلیون ها نفر بیشتر مردم می تواند زمینه اگر بیکاری فرآیندهای شد آسان تر است.

تعهد

FCC رئیس Ajit Pai به رسمیت شناخته شده در اوایل این بیماری همه گیر است که فشار اقتصادی ناشی از تاریخی از دست دادن شغل می تواند میلیون ها نفر از آمریکایی ها بدون اتصال به اینترنت در یک زمان بحرانی هنگامی که مدارس تعطیل و وادار کردن دانش آموزان به یادگیری آنلاین و کارفرمایان بودند که نیاز به کارگران از راه دور.

در ماه مارس Pai ما خواسته حامل های بی سیم و سرویس دهندگان اینترنت به تعهد به صرف هزینه های اواخر و اشکالی در میان coronavirus همه گیر برای 60 روز. در ماه آوریل او پرسید: همه کسانی که تا به حال متعهد به تعهد به گسترش آن تا 30 ژوئن.

در علاوه بر این به قول نه به قطع خدمات به مسکونی و مشتریان کسب و کار کوچک است که نمی تواند خود را پرداخت صورتحساب حامل این نیز وعده داده شده به صرف هزینه های اواخر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و باز خود را از Wi-Fi را به صورت رایگان به هر کسی که می توانید از آنها استفاده کنید.

بیش از 750 ارائه دهندگان خدمات امضا به تعهد داوطلبانه. این مهم است به یاد داشته باشید که هیچ یک از این شرکتها مجبور به تطابق با هر بخشی از این تعهد است. وجود داشته است و شکایات از برخی از مصرف کنندگان که می گویند حامل زندگی نیست تا به این تعهد است. Pai خواسته شده بود در مورد این روی ممکن است در تماس تلفنی با خانه انرژی و تجارت کمیته. در آن زمان او اذعان کرد که این سازمان دریافت کرده بود حدود 500 شکایت در مورد این برنامه است.

“من درک که بسیاری از شکایات که ما دریافت کرده اند در مورد تعهد باید حل و فصل شده است به اطمینان حاصل شود که مصرف کننده باقی می ماند متصل در طول همه گیر” Pai گفت.

FCC کاهش یافته است CNET درخواست برای نظر بیشتر در مورد شکایت.

چه بعدی ؟

در نامه ای به کنگره در ژوئن 19, Pai ابراز نگرانی برای مصرف کنندگان هنوز هم قادر به پرداخت صورتحساب خود را پس از نگه داشتن آمریکایی ها متصل تعهد به پایان می رسد. او گفت که او خواسته شرکت ها, نه به قطع مصرف کنندگان و کسب و کارهای کوچک که پشت در صورتحساب خود را در ماه ژوئیه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. و وی را تشویق این شرکت ها به مشتریان اجازه می دهد به گسترش برنامه های پرداخت و تسلیم ترتیبات پرداخت. او همچنین از ارائه دهندگان خدمات برای حفظ و گسترش برنامه های خود را برای خانواده های کم درآمد و نگه داشتن کنترل از راه دور های یادگیری برای دانش آموزان است.

چند حامل و ارائه دهندگان پهنای باند باید با پیروی خود را درخواست.

Comcast گفت: آن را گسترش آن 60 روز اینترنت رایگان به خانواده های کم درآمد از طریق اینترنت ملزومات برنامه تا پایان سال است. آن را نیز نگه داشتن مکان عمومی, Xfinity WiFi hotspot های باز از طریق پایان سال است. این شرکت با تمدید آن پیشنهاد 150 دلار ویزا کارت پرداخت برای دانشجویان از طریق سپتامبر. 30. این شرکت همچنین گفت که مشتریان که نبوده و قادر به پرداخت صورتحساب خود را نمی خواهد قطع در ژوئیه 1. و آن را برنامه ای برای کار با مشتریان به صورت جداگانه “برای پیدا کردن بهترین گزینه های پرداخت برای آنها و نگه داشتن آنها را متصل” سخنگوی گفت: در یک ایمیل.

منشور توضیح داد که چگونه آن را کمک خواهد کرد که مشتریان در یک سیاست وبلاگ. این برنامه به ارائه بازپرداخت کمک به “کار با مشتریان برای پیدا کردن یک برنامه است که منطبق بر نیازهای خود و بودجه از جمله برای واجد شرایط خانواده های ما مقرون به صرفه کم درآمد خدمات پهن باند طیف اینترنت کمک کند.” این شرکت گفت: آن را نیز ببخش بخشی از متخلف توازن فوق العاده برای مشتریان است که “درخواست تعلیق از مجموعه فعالیت ها با توجه به COVID-مالی مرتبط با اثرات.” همچنین این برنامه به ادامه آن طیف اینترنت کمک برنامه برای خانواده های کم درآمد و شهروندان ارشد. آن را نیز ارائه خواهد شد کسب و کار کوچک جدید مشتریان یک ماه سرویس رایگان .

“شرکت ادامه خواهد داد به ارائه و گسترش کم درآمد حمایت از برنامه ها و جعل های جدید همکاری با مدارس و دیگر گروه های تحت تاثیر COVID-19 بحران” گفت: Brian Dietz سخنگوی NCTA, کابل, صنعت, لابی ، “بنابراین در حالی که دولت تعهد ممکن است sunsetting ما رابطه و تعهد به مشتریان خود را نمی خواهد.”

Verizon گفت که مشتریان در حال حاضر برای امضا این تعهد به طور خودکار ثبت نام در این شرکت همیشه در ارتباط ماندن برنامه بازپرداخت برای ارائه گزینه های به ماندن متصل.

“ما همچنان به کار با مشتریان برای ارائه بهترین گزینه های مالی در دسترس در حال حاضر و در حال حرکت رو به جلو” یک سخنگوی این شرکت اعلام کرد.

AT&T گفت: آن را به چشم پوشیدن از داده ها بطور متوسط هزینه برای صفحه اصلی-خدمات اینترنت از طریق سپتامبر. 30.

اما این چشم پوشی نمی کند درخواست برای داده های کلاه در DSL ثابت و بی سیم خدمات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>