Facebook ad تحریم پیش می رود پس از آخرین لحظات مذاکرات با شرکت های شکستن

تبلیغات برای بیش از 400 علامت های تجاری از جمله کوکا کولا و استارباکس با توجه به محو از Facebook در چهارشنبه پس از شکست در آخرین خندق ایران برای جلوگیری از تحریم بیش از گفتار نفرت در سایت.

آمریکا حقوق مدنی گروه های داوطلب خدمت سربازی در شرکت های چند ملیتی به کمک فشار رسانه های اجتماعی غول پیکر به برداشتن گام های مشخص برای جلوگیری از سخنرانی نفرت در پی مرگ جورج فلوید و در میان ملی حساب بیش از نژادپرستی است.

ادامه مطلب: به عنوان Facebook ad, تحریم, تشدید, احزاب سیاسی همچنان به صرف بزرگ

Facebook مدیران از جمله کارولین Everson, معاون رئيس جمهور از راه حل های کسب و کار جهانی و نیل پاتس سیاست های عمومی, مدیر برگزار حداقل دو جلسه با تبلیغ در شنبه آستانه برنامه ریزی یک ماه تحریم سه منبع که شرکت در تماس و گفتگو کرد.

اما مدیران ارائه هیچ جزئیات جدید در مورد چگونه آنها را مقابله با تبعیض منابع گفت. آنها با اشاره به های اخیر مطبوعات و خسته کننده و تبلیغ در این تماس بر این باورند که این برنامه را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آن را به سادگی در حال حرکت است” گفت: یکی اجرایی در چهارچوب آژانس تبلیغاتی از مکالمات.

Facebook برای اضافه کردن برچسب به انتشار محتوا است که نقض سیاست

Facebook برای اضافه کردن برچسب به انتشار محتوا است که نقض سیاست

Facebook, مدیر اجرایی, مارک زوکربرگ به توافق با سازمان از تحریم سخنگوی گفت: اواخر روز سه شنبه.

آمریکا حقوق مدنی گروه از جمله ضد افترا لیگ NAACP و رنگ تغییر آغاز شده “توقف نفرت برای سود” کمپین پس از مرگ فلوید, سیاه و سفید مردی که زیر زانو از یک افسر پلیس در ماه گذشته.

این گروه برشمرد 10 خواسته برای Facebook از جمله اجازه می دهد افرادی که تجربه آزار و اذیت شدید به صحبت با یک Facebook کارمند و بازپرداخت به علامت های تجاری که در تبلیغات نشان می دهد تا در کنار محتوای توهینآمیز و خارج است.

ادامه مطلب: شرکت کانادایی Lululemon, MEC, arc’teryx عضویت در Facebook ad تحریم

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Facebook گفت: در اوایل این هفته آن را ارسال به ممیزی از آن سخنرانی نفرت کنترل اضافه کردن به برنامه به برچسب قابل انتشار مطالب که در غیر این صورت نقض سیاست های خود را دنبال شیوه های مشابه در دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند توییتر, Inc.

دیجیتال یک آژانس تبلیغاتی که نماینده شرکت در یک تماس در روز سه شنبه گفت: Facebook مدیران اشاره شده بارها و بارها به حسابرسی بدون ارائه امتیازات اضافی.

Facebook مدیران باید به مدیران ارشد اعضای هیئت مدیره و مدیر بازاریابی افسران عمده تبلیغ برای آنها صحبت از تحریم دو نفر در جریان بحث و گفتگو کرد. تمام منابع نخواست نامش فاش شود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت در تاریخ ثبت است.

تبلیغات آزمون

تحریم خواهد شد یک آزمایش برای تبلیغ در مورد چگونه برای رسیدن به میلیاردها مصرف کنندگان بدون تکیه بر بزرگترین پلت فرم رسانه های اجتماعی در جهان یک مدیر اجرایی در یک عمده آگهی آژانس گفت.

Facebook بسته گریز در تبلیغات سیاسی پیش از انتخابات آمریکا

Facebook بسته گریز در تبلیغات سیاسی پیش از انتخابات آمریکا

شرکت هایی که در اجرای تبلیغات به منظور ارتقاء تصویر نام تجاری خود به جای به فروش مستقیم کمتر مرهون Facebook. بسیاری از این از جمله چند ملیتی تبلیغ که پیوست تا با تحریم آغاز خواهد شد و به طرح چگونه آنها می تواند دستیابی به همان اهداف بدون Facebook اجرایی گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای Facebook, تحریم ها بعید است که به تاثیر مالی. بالای 100 برندها در Facebook در سال 2019 به احتمال زیاد در آورده تنها 6 درصد از Facebook مجموع 70 میلیارد دلار در درآمد سالانه با توجه به مورنینگ پژوهش توجه داشته باشید با استناد به Pathmatics داده است که اقدامات بسیاری از انواع تبلیغات بر روی پلت فرم. Facebook گفت: در سال گذشته بالای آن 100 تبلیغ برای اختصاص کمتر از 20 درصد از کل درآمد تبلیغات.

ادامه مطلب: استارباکس توقف Facebook تبلیغات در میان جنبش برای جلوگیری از تبعیض در رسانه های اجتماعی

اخبار تحریم پاک و دور از $56 میلیارد دلار از Facebook بازار سرمایه پس از 8 درصد افت سهام آن در روز جمعه است. اما سهام بازیافت 3% در روز سه شنبه و در واقع تجارت 8 درصد بالاتر از سال تا به امروز است.

زوکربرگ برای حضور در جلسه

Facebook افسر ارشد عامل شریل سندبرگ هفته گذشته خواسته برای دیدار با برگزارکنندگان کمپین همراه با رئیس محصول افسر Chris Cox زوکربرگ را در زمان طولانی که بازگشت به Facebook در این ماه پس از استعفا در طول این شرکت جهت سال گذشته است.

حقوق مدنی گروه اصرار زوکربرگ همچنین در جدول با ضد افترا لیگ اجرایی جاناتان ” Greenblatt اشاره کرد که به عنوان مدیر عامل رئیس هیئت مدیره و شرکت بزرگترین سهامدار “او است و قدرت نهایی.”

Facebook مارک زوکربرگ به نقد و بررسی محتوای سیاست های پس از واکنش

Facebook مارک زوکربرگ به نقد و بررسی محتوای سیاست های پس از واکنش

از Facebook سخنگوی گفت: اواخر روز سه شنبه که این شرکت تایید کرده بود که زوکربرگ خواهد پیوستن به پیشنهاد نشست.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما در حال انتظار برای شنیدن و نگاه کردن به جلو به این فرصت را به ادامه گفت و گو” او گفت:.

(گزارش شده توسط کتی پل و شیلا دنگ; گزارش های اضافی توسط Samad دیو در سان فرانسیسکو; ویرایش توسط کنت لی و جین Wardell)

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>