بوستون برای حذف مجسمه برده زانو در آبراهام لینکلن پا

بوستون هنر کمیسیون به اتفاق آرا رای داده سهشنبه شب به حذف یک مجسمه به تصویر می کشد که یک برده آزاد زانو در آبراهام لینکلن ،

این کمیسیون تا به حال سابقه افزایش شکایات در مورد رهایی یادبود, همچنین شناخته شده به عنوان رهایی و فریدمن یادبود به عنوان یک ملت مقابله با نژادی و بی عدالتی تجدید نظر, پیر تصاویر.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد به منظور حفاظت از آثار تاریخی پس از در عدن هدف قرار دادن مجسمه

مجسمه ایستاده بود در یک پارک درست کردن بوستون مشترک پس از سال 1879. این یک نسخه یکسان بنای تاریخی که ساخته شد در واشنگتن دی سی و سه سال پیش از آن. کپی نصب شده بود در بوستون به دلیل این شهر بود به مجسمه سفید خالق توماس توپ.

اگر چه این اثر تاریخی ایجاد شده بود به جشن آزادی بردگان در امریکا طراحی آن مختل بسیاری از کسانی که در اعتراض به اپتیک از یک مرد سیاه و سفید زانو قبل از لینکلن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مبارزه برای سرنگونی لینکلن رهایی مجسمه همچنان در سی

مبارزه برای سرنگونی لینکلن رهایی مجسمه همچنان در سی

“آنچه من شنیده ام این است که امروز آن را لطمه می زند و به این قطعه و در بوستون چشم انداز ما باید با این نسخهها کار که شرم را هر گروه از مردم” گفت: Ekua هلمز, معاون, رئیس کمیسیون هنر.

“پس از درگیر شدن در یک روند روشن است که ساکنان و بازدید کنندگان به بوستون شده اند ناراحت کننده با این مجسمه” شهردار بوستون مارتی والش در بیانیه ای گفت.

ادامه مطلب: کشورها به دنبال “تاریخ جدید” به عنوان ارقام دوباره مورد بررسی قرار گرفت و پس از جورج فلوید مرگ

بیش از 12000 نفر با امضای یک طومار خواستار مجسمه را برداشت. مقامات را بلافاصله تنظیم یک تاریخ به آن را به پایین و گفت: جزئیات خواهد بود کار می کرد و در ملاقات بعدی خود را در ماه ژوئیه 14.

یادبود شده در بوستون رادار حداقل پس از سال 2018 زمانی که آن را راه اندازی یک بررسی جامع از اینکه عمومی, مجسمه, آثار تاریخی و دیگر آثار هنری منعکس شهر تنوع و نمی دلخور جوامع از رنگ. هنر کمیسیون گفت: آن توجه اضافی به کار می کند با “مشکل تاریخ.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “بسیاری از افراد ضربه زدن کردن بناهای تاریخی حتی نمی دانند که آنچه آنها”

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “بسیاری از افراد ضربه زدن کردن بناهای تاریخی حتی نمی دانند که آنچه آنها”

“همانطور که ما در ادامه کار ما را به بوستون عادلانه تر و فقط شهر این مهم است که ما در این داستان گفته شده توسط هنر عمومی در همه محله ما” والش گفت.

آزاد سیاه و سفید اهدا کنندگان پرداخته اصلی در واشنگتن; سفید سیاستمدار و سیرک نمایش دهنده موسی کیمبال تامین مالی کپی در بوستون. کتیبه بر روی هر دو آمده است: “یک مسابقه رایگان مجموعه و کشور در صلح است. لینکلن استوار از خود کارگر.”

ادامه مطلب: مجسمه تاجر برده پاره کردن پرتاب به رودخانه توسط انگلستان معترضان

اما سیاه نیست بخشی از فرایند طراحی و یادبود مرکزی بصری غذای آماده — یک مرد سیاه و سفید زانو قبل از سفید خود را ناجی _ تا به حال مردم cringing برای سال.

معترضان قول داده اند که به پاره کردن اصلی مجسمه در واشنگتن است و حفاظت شده توسط سرباز گارد ملی امنیت آن و دیگر آثار.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول