Rosslyn بازنشستگی و اقامت در همیلتون تجدید نظر لغو مجوز در میان شیوع کروناویروس

یک وکیل به نمایندگی همیلتون صفحه اصلی بازنشستگی که تا به حال آن مجوز باطل در اواسط ماه ژوئن توسط انتاریو را تنظیم می گوید مشتری خود را “پاسخ مناسب” به یک ویرانگر شیوع کروناویروس که جان 16 نفر.

در بیانیه دادستان Robert S. Brown می گوید: Rosslyn بازنشستگی اقامت ثبت درخواست با انتاریو گواهینامه تجدید نظر دادگاه در ژوئن 15 همان روز به خانه های بازنشستگی سازمان تنظیم مقررات (RHRA) تصمیم به لغو مشتری خود گواهینامه به کار پادشاه شرق خیابان تسهیلات.

“Rosslyn استقبال از این فرصت برای عموم توضیح دهد که چگونه آن را آماده برای COVID-19 و برای نشان دادن این اقدامات در آن زمان در خانه پس از آن زده شد این شیوع” براون گفت. “Rosslyn با اعتماد به نفس است که تمام اطلاعات برای عموم شناخته شده است, آن می تواند برآورده ثبت و در آن جامعه است که آن را در پاسخ مناسب است.”

ادامه مطلب: Rosslyn بازنشستگی و اقامت در همیلتون, Ont. دارای مجوز لغو میان مرگبار COVID-19 شیوع

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این RHRA ارسال شده نتایج نهایی آن بازرسی گزارش که روز جمعه باطل مجوز از Rosslyn پس COVID-19 شیوع در ماه مه.

این RHRA گزارش می گوید مجوز موفق به:

  • به درستی ذخیره داروهای ایمن در اموال.
  • تولید اسناد و مدارک با تایید اقدام صورت گرفته در کنترل آفات مرتبط با موش و ساس در خانه است.
  • تولید برنامه های نوشته شده برای مراقبت از ساکنان که ذکر شده بیمار که نیاز مواجه شد.

این گزارش در ادامه به ادعا می کنند که مجوز سایت مدیر اقدام به مانع بازرسی تنها نشان بازرس به طور کامل به اتمام ساکن مستندات در حالی که فایل های ناقص گفته شد که “off-site.”

مشاهده link ”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

بازرس نیز متهم به سایت مدیر از برخی از فریب و گفت او در سمت چپ صفحه اصلی برای قرار ملاقات های پزشکی, وقتی که, در واقع, او در واقع ملاقات با کارکنان عضو که تا به حال ترک محل کار در طول بازرسی برای متقاعد کردن آنها به بازگشت به کار و تاثیر بازرسی یافته.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

قهوه ای نمی به طور مستقیم پاسخ به این اتهامات پاسخ, اما می گویند این خانه هرگز مشمول هیچ گونه نظارتی سفارشات قبل از شروع COVID-19.

ادامه مطلب: کم کارکنان 83 coronavirus موارد در Rosslyn صفحه اصلی بازنشستگی در همیلتون, Ont.

“همانطور که به تازگی به عنوان سپتامبر 2019, بازرسی نشان داد هیچ نگرانی در مورد امکانات آن از جمله آن پاکیزگی و مراقبت ارائه شده به ساکنان و یا پروتکل ها و برنامه های در محل برای مدیریت اضطراری” براون گفت.

فیل نوریس RHRA مدیر ارتباطات گفت: نظارتی صادر شده ابطال اطلاع در ژوئن 15 “پس از بررسی دقیق و توجه به اطلاعات جمع آوری شده از طریق بازرسی و رسیدگی به شکایات و گزارش از کارکنان و عمومی است.”

صفحه اصلی سایت از بدترین COVID-19 شیوع در همیلتون پس از 64 ساکنان و 22 کارکنان تخلیه شدند از این تاسیسات در نزدیکی گیج پارک در ماه گذشته.

شهر همیلتون به دنبال RHRA سرب در ژوئن 25, صدور یک بیانیه که مجوز شهرداری بود که لغو در ارتباط به “شکست خورده بازرسی شکایت و گزارش از کارکنان” به عنوان یک نتیجه از شیوع بیماری در Rosslyn.

“در حال حاضر Rosslyn خالی است و ساکنان باقی مانده در بیمارستان است. این شهر همچنان به کار با RHRA به منظور تعیین مناسب پشتیبانی برای ساکنان رفتن به جلو. این دارنده مجوز از Rosslyn ممکن است به دنبال تمدید مجوز خود را و اگر رد درخواست تجدید نظر ممکن است قبل از همیلتون صدور مجوز دادگاه” این شهرستان گفت: در یک نسخه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: شهر همیلتون لغو عامل گواهینامه در 2 سالمندان خانه

ساکنان نشده اند مجاز به بازگشت به خانه پس از این مجوز لغو شد و نوریس گفت: کسانی که تحت تاثیر, خواهد دریافت حمایت مالی از طریق RHRA اضطراری صندوق.

انتاریو NDP رهبر Andrea Horwath به نام در این استان در روز دوشنبه به لغو عامل مجوز برای همه هشت نفر از همیلتون بازنشستگی امکانات متعلق به مارتینو خانواده که شامل Rosslyn.

او توضیح داد که آن را به عنوان یک “خانه وحشت, یک خانه” با سالمندان زندگی در “کثیف شرایط احاطه شده توسط ساس هجوم مدفوع موش و قالب است.”

“این باید هرگز دوباره اتفاق می افتد,” Horwath گفت. “هیچ ارشد باید هرگز دوباره مجبور به زندگی در یک مرکز قرار می دهد که خود را سلامت ایمنی و رفاه در خطر است.”

براون می گوید: Rosslyn “اذعان تراژدی” است که رخ داده و می گوید: مدیریت و کارکنان “سوگواری” تلفات و ارسال “پیام تسلیت” به خانواده هایی که زندگی شده اند “خرد” با این بیماری همه گیر.

با فایل های از لیزا Polewski

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مشاهده link ”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر