پاکستان شرکت هواپیمایی ملی ممنوع از پرواز به اروپا برای 6 ماه

رهبران اتحادیه اروپا در ایمنی حمل و نقل هوایی آژانس روز سه شنبه گفت که پاکستان شرکت هواپیمایی ملی را نمی خواهد اجازه پرواز به اروپا را برای حداقل شش ماه پس از حمل و نقل هوایی کشور وزیر در هفته گذشته نشان داد که نزدیک به یک سوم از پاکستان خلبانان تا به حال فریب خورده خود را خلبان امتحانات.

خطوط هوایی بین المللی پاکستان سخنگوی عبدالله حافظ گفت: PIA شده است پرواز به اروپا به دلیل بیماری همه گیر. اما شرکت هواپیمایی امیدوار بود برای از سر گیری پروازها به مقصد اسلو و کپنهاگ و پاریس و بارسلونا و میلان در دو ماه آینده.

“این است که صدمه زدن به ما واقعا بد او گفت:” از خلبانان رسوایی.

ادامه مطلب: پاکستان خلبانان اتحادیه تکذیب ادعا که مجوز بودند به دست آمده از تقلب

یک تحقیق در مارس 22, ایرباس A320, تصادف که منجر به کشته شدن 97 نفر در جنوب شهرستان بندر کراچی منجر به در خیره کننده وحی است که 260 860 خلبانان در پاکستان تا به حال فریب خورده خود به خلبانان امتحانات, اما هنوز هم با توجه مجوز توسط سازمان هواپیمایی کشوری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دولت پس از اخراج پنج کمیسیون تنظیم مقررات آژانس و اتهامات جنایی در نظر گرفته می شود.

اتحادیه اروپا در ایمنی حمل و نقل هوایی آژانس “نگران اعتبار پاکستانی خلبان مجوز و پاکستان به عنوان دولت از اپراتور در حال حاضر قادر نیست به گواهی و نظارت بر آن اپراتور و هواپیما مطابق با استانداردهای بین المللی” سازمان گفت: در آن نامه اعلام ممنوعیت.

PIA دارای پایه 150 از آن خلبانان برای فریب داد.

ضبط صدا از بهبود هوایی پاکستان فاجعه

ضبط صدا از بهبود هوایی پاکستان فاجعه

اما حافظ گفته آسوشیتد پرس در یک مصاحبه تلفنی گفت PIA حال هشدار سازمان هواپیمایی کشوری پاکستان قانونی است که مسائل خلبانان مجوز از نگرانی های خود را بیش از برخی از مجوزهای. در سال 2019, PIA مبتنی 17 خلبانان بیش از نگرانی در مورد مجوز خود را پس از یکی از آن هواپیما skidded کردن باند فرودگاه در شمال پاکستان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“غم انگیزترین بخش برای PIA است که ما تا به حال هشدار سازمان نظارتی و دولت” حافظ گفت.

او گفت: شرکت هواپیمایی ملی هم دشوار به دست آوردن شهرت و گفت که بیش از یک دهه پیش PIA در نظر گرفته شد یکی از بهتر هواپیمایی.

حمل و نقل هوایی ترس از ممنوعیت توسط اتحادیه اروپا نیز می تواند تحت تاثیر قرار PIA پروازها به مقصد انگلستان و کانادا به دلیل آن هواپیما قادر به پرواز در سراسر اروپا را وادار راه دیگر.

ادامه مطلب: در پی سقوط مرگبار پاکستان به زمین 150 خلبان متهم به تقلب در امتحانات

“ما واقعا ضربه پایین سنگ من خیلی غم انگیز برای گفتن” گفت: حافظ.

پرس و جو به مارس 22 تصادف PIA پرواز 8303 در کراچی مقصر خلبان خطا کرد و گفت خلبان در آمد به زمین خیلی کم نادیده گرفتن هشدارها از کنترل ترافیک هوایی در برج اصرار او می تواند مدیریت.

هواپیما آمار باند فرودگاه و در زمان خاموش دوباره اما خلبان موتورهای آسیب دیده بودند. این تحقیق همچنین متنبه کنترل ترافیک هوایی برای نه گفتن خلبان که موتور آسیب دیده بودند.

پس از سقط فرود این هواپیما در هوا برای 17 دقیقه قبل از توفنده به یک محله شلوغ در لبه میدان هوائی بین المللی کراچی هنگامی که هر دو موتورهای داد. دو مسافر جان سالم به در برد و یک نوجوان 13 ساله کودک بر روی زمین کشته شد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ده ها تن کشته شدند پس از سقوط هواپیما به خانه در پاکستان

ده ها تن کشته شدند پس از سقوط هواپیما به خانه در پاکستان

با توجه به ضبط صدای کابین خلبان در بر داشت بعد میان از این هواپیما باقی مانده خلبانان تا به حال بحث شده است coronavirus در طول پرواز که ظاهرا تحت تاثیر خانواده خود را.

پاکستان حمل و نقل هوایی وزیر خان در هفته گذشته به خبرنگاران گفت که از 262 خلبانان بود که فریب خورده خود به مجوزهای 141 مشغول به کار بودند که در استخدام 450 خلبانان. که بیش از یک سوم از نیروی کار است. باقی مانده خلبانان مشغول به کار برای شرکت های هواپیمایی خصوصی.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر