صاحبخانه تماس برای پایان دادن به کروناویروس اخراج بان متوقف می شود که افراد بی خانمان

صاحبخانه گروه ها خواستار پایان دادن به ممنوعیت اخراج در آورده برای جلوگیری از افراد بی خانمان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

کریس نوریس, مدیر سیاست ملی مسکونی صاحبخانه انجمن گفت: یک کمیته پارلمانی شنوایی است که کار در برخی از موارد اخراج باید قادر به اقدام در حال حاضر.

دولت با قرار دادن یک توقف به دادگاه کار اخراج در انگلستان و ولز به عنوان یک اقدام موقت و تمدید پتو ممنوعیت تا پایان ماه اوت به مردم امنیت است.

اما آقای نوریس گفت: نمایندگان مجلس گفت: “ما فکر نمی کنم آن را باید تمدید شود. در واقع من فکر می کنم در حال حاضر وجود دارد برخی از موارد است که ما می تواند برخی از مدیریت مورد برخورد با شرکت.

“هنگامی که ما این موارد است که مطلقا هیچ چیزی برای انجام با Covid بحران آن دسته از مواردی که در بسیاری از موارد در اختیار داشتن نظم بود و در واقع اعطا قبل از مستند – ما نمی بینیم هر دلیلی که چرا ما نمی تواند شروع به باز کردن سیستم به طوری که آنها می تواند پیشرفت در حال حاضر به عنوان مستند برداشته شود.”

صحبت در همان جلسه از مسکن و دولت های محلی در کمیته فعالان گفت: منافع و حقوقی سیستم مورد نیاز ساخته شود مناسب-برای-هدف قبل از اخراج ban به پایان رسید.

“در حالی که فوری بهداشت عمومی اثرات coronavirus است نشست به درجه تاثیر اقتصادی است که تنها فقط شروع به احساس می شود. بنابراین اگر هیچ چیز دیگری در محل قرار داده است آنچه که شما در حال رفتن به دریافت تعداد زیادی از مستاجران که قادر به پرداخت اجاره خود را خواهد شد از دست دادن خانه های خود را به عنوان یک نتیجه” گفت: Caitlin Wilkinson, سیاست مدیر در نسل اجاره.

او افزود که دولت باید به دنبال از طریق در یک وعده به “برای همیشه پایان” ناعادلانه no-fault اخراج که مستاجران باید protecter از اخراج برای اجاره معوقه است که قضات باید از این قدرت برای محافظت از مستاجران برای در اختیار داشتن موارد است که در حال حاضر در سیستم.

اموزش Ehrlich, سیاست افسر در مسکن خیریه سرپناه گفت: “به جای گسترش این ممنوعیت به طور نامحدود این امر می تواند بهتر برای دولت برای رسیدگی به این مسائل است که مستاجرها روبرو هستند.”

او افزود: “پناهگاه است نه فراخوانی برای اجاره بخشش اما نه برای رفاه نفع سیستم است که تضمین می کند مردم می تواند پوشش هزینه اجاره خود را.”

دولت در حال حاضر گفت: آن را بهبود پوشش محلی کمک هزینه مسکن اصلی شکل از مزایای مسکن و بازگرداندن آن به سطح آن قطع شد و در اوایل سال 2010 دولت ائتلافی.

این به این معنی مزایای مسکن ادعا می کند می تواند پوشش پایین یک سوم از خواص در یک منطقه محلی: زمانی که سیاست معرفی شد و در سال 2008 آن را تحت پوشش پایین 50 درصد است اما پی در پی کاهش چشمگیری کاهش آن با پوشش استیل و یخ.

Ms Ehrlich گفت: در حالی که پناهگاه “با استقبال از ارتقاء به 30 درصد برای مسکن محلی کمک هزینه” دولت باید رفتن بیشتر است.

او گفت: نظرسنجی های مختلف از تاثیر coronavirus تا به حال نشان داده است که بین 1 در 10 و 20 مستاجرها در حال حاضر در عقب افتادگی نسبت به حالت عادی میزان 1 در 50 با برآورد مجموع بیش از یک میلیون و در مجموع انتظار می رود به افزایش سریع هنگامی که کردند طرح به پایان می رسد و بعد از آن در سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>