جولیان آسانژ گفت: برای حضور در دادگاه بعدی شنوایی و یا ارائه مدارک پزشکی توضیح نبود

جولیان آسانژ گفته شده است توسط یک قاضی که او به نظر می رسد باید در دادگاه بعدی او شنوایی و یا ارائه به روز مدارک پزشکی به توضیح دهد که چرا او نمی تواند.

قاضی منطقه ونسا Baraitser ساخته حاکم پس از اینکه گفته بنیانگذار ویکی لیکس گفته می شود بیش از حد بیمار به حضور در وستمینستر دادستانی دادگاه روز دوشنبه برای آخرین دادرسی اداری در استرداد او مورد.

آقای آسانژ است می خواستم در ایالات متحده به صورت 17 اتهامات تحت جاسوسی عمل می کنند و توطئه برای ارتکاب کامپیوتر نفوذ پس از انتشار صدها نفر از هزاران نفر از اسناد طبقه بندی شده در سال 2010 و 2011.

کامل خود را استرداد شنوایی در ماه فوریه آغاز شد اما قطع شد coronavirus مستند. این زن 48 ساله استرالیایی است که در حال حاضر در لندن برگزار شد را حداکثر امنیت Belmarsh زندان در حالی که سیستم دادگاه تلاش می کند برای برنامه ریزی مجدد خود را استرداد شنوایی.

آقای آسانژ را مدافع Mark Summers QC گفت: دادگاه مشتری خود را به نظر نمی رسد با لینک ویدئو چرا که او ناخوش شد.

آقای سامرز گفت: مسائل پزشکی مربوط به آقای آسانژ حضور در دادگاه از طریق یک unventilated تصویری غرفه. وکلای او می گویند او تا به حال گذشته بیماری های تنفسی و او را مستعد ابتلا به Covid-19.

او اضافه کرد که او ما را شگفت زده کرد مقامات جدید صادر و گسترده تر کیفرخواست هفته گذشته علیه آقای آسانژ. “ما به حداقل می گویند شگفت زده کرد زمان این توسعه,” او گفت:.

آقای آسانژ تیم حقوقی شنیده بود در مورد آخرین کیفرخواست از طریق مطبوعات است و در انتظار به خدمت با آن, او گفت:.

در adjourning این مورد به تاریخ 27 ژوئیه در 10در قاضی Baraister گفت که آقای آسانژ به نظر می رسد باید از طریق لینک ویدئو “مگر شواهد پزشکی” برای توضیح عدم حضور.

کامل خود را استرداد شنوایی است که در حال حاضر مجموعه ای را در 7 سپتامبر, داشتن شده است در اصل برنامه ریزی شده برای 18 مارس. قاضی Baraister گفت: این مورد را “مسلما” بود در حال حاضر برگزار شد در لندن گنده دادگاه جنایی.

آقای آسانژ که در مواجهه با چشم انداز در زندان اگر محکوم در آمریکا به نام پرونده او را تهدیدی برای آزادی بیان است. واشنگتن می گوید او قرار داده و زندگی خبرچینان در معرض خطر توسط انتشارات راز دیپلماتیک کابل.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>