صدها نفر مورد ضرب و شتم و شکنجه در یمن زندانهای مخفی: حقوق بشر, گروه

یک ریال حقوق گروه در روز سه شنبه متهم هر دو طرف در این کشور جنگ داخلی خودسرانه بازداشت مجبور ناپدید شدن و شکنجه صدها نفر از مردم در چهار سال گذشته در بازداشتگاه غیر رسمی در سراسر جنگ زده یمن است.

این Mwatana سازمان حقوق بشر گفت: این مستند بیش از 1600 نفر از دلخواه سرنشینان 770 موارد مجبور ناپدید شدن, 344 موارد شکنجه و حداقل 66 مرگ و میر در زندانهای مخفی اجرا شده توسط طرف متخاصم پس از مارس 2016.

ادامه مطلب: میلیون ها نفر از یمنی ها در صورت تهدید از گرسنگی به عنوان کمک های خشک میان COVID-19 یونیسف می گوید:

گروه منتشر 87 صفحه گزارش شناسایی حداقل 11 unofficial بازداشتگاه در سراسر یمن که در آن “شکنجه و دیگر اشکال های بی رحمانه ، غیرانسانی و اهانت آمیز درمان هستند به خصوص رایج است.”

“مقیاس و شدت سوء استفاده … تا به حال مهم اجتماعی تاثیر” آن را گفت. بسیاری از راز سایت برگزار شد مردم برای مدت های طولانی با مسئولان است نه دانستن که در آن بستگان خود برگزار شد تا پس از انتشار و یا انتقال به یکی دیگر از بازداشت این گروه گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یمن در تضاد فوران در اواخر سال 2014 زمانی که ایران به حمایت از حوثی ها را جاروب در سراسر شمال و تصرف پایتخت یمن را وادار بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت از رئیس جمهور رویترز عبد ربه منصور هادی به تبعید. سال بعد عربستان سعودی و دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس تشکیل ائتلاف را در یمن در آنچه به آنها گفته شد تلاش برای متوقف کردن ایران در حال رشد نوسان در یمن.

این درگیری به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر و ایجاد جهان را بدترین فاجعه انسانی با بیش از سه میلیون نفر آواره و دو سوم از جمعیت با تکیه بر کمک های غذایی برای بقا است.

تاکید قانونگذاران کنگره برای تصویب قطعنامه پایان دادن به دخالت ایالات متحده در جنگ یمن

تاکید قانونگذاران کنگره برای تصویب قطعنامه پایان دادن به دخالت ایالات متحده در جنگ یمن

گزارش سرزنش حوثیها و شبه نظامیان آموزش دیده و تامین شده توسط امارات متحده عربی برای اکثریت ، نیروهای وفادار به سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده و دولت مسئول بودند برای حداقل 65 مورد از شکنجه و بیش از دو دوجین مرگ و میر در بازداشتگاه این گروه گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این گزارش با عنوان “در تاریکی”: سوء استفاده از بازداشت ناپدید شدن و شکنجه در یمن غیر رسمی زندانها” بود که بر اساس 2,566 مصاحبه با زندانیان سابق شاهدان بستگان بازداشت شدگان فعالان و وکلا همراه با گزارش های پزشکی و شواهد عکاسی این گروه گفت.

یمن مقامات در هر دو طرف از جنگ جواب نداد تماس در روز سه شنبه به دنبال نظر.

ادامه مطلب: کروناویروس در عربستان با کمی راه مبارزه با آن

این گروه گفت که بیش از دو ده نفر کشته و حدود 140 بودند شکنجه حوثی در بازداشتگاه. شورشیان با استفاده از اطلاعاتی و امنیتی آژانس در صنعا و ساختمان های مسکونی در شهر تعز را به عنوان زندانهای مخفی که در آن زندانیان مورد ضرب و شتم و تحمل انواع شکنجه از جمله داشتن ناخن های آنها را پاره پاره و شوک های الکتریکی.

تحقیقات توسط آسوشیتد پرس در دسامبر سال 2018 نشان داد که هزاران نفر از یمنی زندانی شدند که توسط حوثیها بسیاری از درد و رنج شدید مانند شکست بودن در چهره خود را با باطوم بودن آویزان از زنجیر توسط مچ دست ها و یا اندام تناسلی هفته در یک زمان و سوخته با اسید است.

میلیون ها نفر رو به گرسنگی در یمن

میلیون ها نفر رو به گرسنگی در یمن

در جنوب شهر بندری عدن که تحت کنترل امارات متحده عربی مورد حمایت شبه نظامیان جدایی طلب گروه حقوق گفت: secessionist جنوبی شورای انتقالی با استفاده از دو زیر زمین سالن ها و اتاق ها در مبارزه با تروریسم آژانس به عنوان یک مرکز بازداشت. آن گزارش مستند حداقل 18 مورد از شکنجه و مرگ دو نفر در این زندان است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

AP نیز در سال 2018 نشان داد که صدها نفر از یمنی جاروب در یمن توسط اماراتی-حمایت نیروهای قرار گرفته اند به شکنجه و سوء استفاده جنسی با هدف brutalizing بازداشت شدگان و استخراج “اعترافات” به عنوان بخشی از ایالات متحده-حمایت بازداشت کرد.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>