در اینجا حقیقت در مورد جدید آنفلوآنزای خوکی با همه گیر بالقوه’ – CNET


gettyimages-86297186

گونه جدیدی از آنفلوانزا فرستاده است رسانه های اجتماعی به یک بیت از یک آخرالزمانی وحشت.

گتی/چین عکس

این coronavirus همه گیر نیست و حتی به نزدیک بودن بیش و اگر شما به عنوان خوانده شده آخرین اخبار در وجود یک پتانسیل جدید همه گیر و مناسب در اطراف گوشه. این یکی را ناشی از آنفولانزا — ویروس است که باعث می شود “آنفولانزا” — و مقصر کشف شد گردش در خوک ها در چین است.

اما سرفصل مسمومیت هستند ، اجازه دهید مجموعه ای از رکورد مستقیم.

گزارش های مختلف در مورد یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم در دوشنبه فرستاده اند رسانه های اجتماعی به یک بیت از یک وحشت با آخرالزمانی endgame حالات نگرانی بسیاری است که ما خیره کردن دو بیماری همه گیر است که به پایان خواهد رسید و ما عقب نشینی به پناهگاه در تپه.

این مطالعه به بررسی خوک جمعیت در چین از سال 2011 تا 2018 گرفتن هزاران نفر از سواب از ذبح خوک پرورشی و تست آنها را برای ویروس آنفلوانزا. تیم تحقیقاتی کشف یک سویه شبیه به آنفلوانزای H1N1 ویروس که ناشی از یک بیماری همه گیر در سال 2009 است که تا به حال تبدیل شدن به بیشتر غالب در چینی خوک جمعیت از سال 2016.

دوبله G4 محققان نشان داد که فشار عمده را آنفلوانزا سویه در خوک جمعیت آنها آزمایش در سال 2018 و این می تواند مردم آلوده است. حدود 10 درصد از کسانی که در معرض حیوانات دارای آنتی بادی به فشار است.

اما این ویروس در گردش شده است از سال 2016 است و در عین حال به سبب بیماری — و این معلوم نیست که آیا آن را حتی می توانید انجام دهید که. نیز وجود دارد هیچ مدرکی از آن گسترش یافته است از انسان به انسان است. به صورت یک بیماری همه گیر به پا زدن کردن این ویروس نیاز به رسیدن به هر دو اینها با چیدن جدید اطلاعات ژنتیکی. می تواند در آن اتفاق می افتد ؟ بله. شما باید وحشت ؟

خوب هیچ. در حالی که زمان واکسن آنفولانزا نمی محافظت در برابر این گونه دسته بعدی می تواند طراحی شده برای محافظت در صورتی که این ویروس را در رسیدن به همه گیر نسبت. اما باقی می ماند که یک اگر.

نظارت از آنفلوانزا سویه را فراهم می کند یک ابزار ارزشمند برای اپیدیولوژی و مقامات بهداشت عمومی اجازه می دهد آنها را به صفحه نمایش جمعیت های آسیب پذیر و درک بهتر اگر ویروس در حال تکامل برای تبدیل شدن به بیشتر بكوبد. این محققان نشان می دهد G4 باید از نزدیک تحت نظارت در خوک و در جمعیت های انسانی.

آن را به خوبی به ارزش خواندن توییتر موضوعات تشکیل شده توسط آنجلا راسموسن یک virologist در دانشگاه کلمبیا و مشابه موضوع توسط کارل Bergstrom یک زیست شناس در دانشگاه واشنگتن در سیاتل است. هر شکستن که در آن برخی از سوء تفاهم ها آمده توسط جزئیات آزمایش و نحوه ارتباط آنها با سرفصل.

“خط پایین این است که درک ما را از چه پتانسیل همه گیر آنفلوانزا سویه محدود است” راسموسن می نویسد. “مطمئن شوید که این ویروس با بسیاری از معیارهای اساسی اما آن را برای مطمئن شوید که به علت فرضی 2020 آنفولانزای همه گیر و یا حتی یک گونه غالب در انسان است.”

“ارزش برای تماشای مردم در این زمینه” Bergstrom یادداشت ها. “هیچ تهدید فوری برای سلامت عمومی است.”

این مهم به جلو و عقب پرده کمی در اینجا بیش از حد. مجله این کار منتشر شد در PNAS می فرستد از یک هفته لیست تحریم شده در مجله مقالات آن را منتشر خواهد کرد در زیر هفت روز به رسانه ها. در این هفته ایمیل وجود دارد اشاره به یک مطالعه با عنوان “ویروس آنفلوآنزای خوکی با همه گیر بالقوه است.” آن را نسبتا چشم نواز تیتر و دقیقا نادرست اما این نوشته به جذب رسانه ای به علاقه مند در داستان تحقیق.

و که در آن برخی از وحشت آغاز می شود. مجله مقاله خود مراجع ایده خوک ها به خصوص خوب “مخلوط کردن عروق” برای ویروس آنفولانزای زیرا آنها را قادر مختلف آنفلوانزا سویه مبادله اطلاعات ژنتیکی با یکدیگر است. این معاوضه می تواند در نتیجه ویروس ها هستند که بیشتر احتمال دارد به آلوده کردن انسان و علت بیماری است. این تنها اشاره به “بیماری همه گیر بالقوه” ساخته شده در این مقاله است.

مجله مقاله وجود دارد در پشت paywall بنابراین کامل هفت-صفحه مقاله نیست آزادانه در دسترس عموم است. یک وضعیت مشابه رخ داده است در ماه مه با یک paywalled ماده جدید دانشمند در حال لایروبی تا به ادعای ناسا پیدا کرده بود یک جهان موازی که در آن زمان اجرا می شود به عقب. Spoiler: آن (متاسفانه) نشده بودو ما در گیر با این جهان است.

در طول بیماری همه گیر کوروناویروس, دانشمندان, محققان, رسانه ها و مردم مجبور به دست و پنجه نرم کردن با “infodemic” را به عنوان سازمان بهداشت جهانی خواستار آن است. یک infodemic است که بیش از حد بودن اطلاعات دقیق و نه چندان دقیق است که باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای پیدا کردن منابع قابل اعتماد.

خواهد ما را دیده اند “همه گیر بالقوه” آنفولانزا انتخاب کنید تا مقدار بخار اگر ما در حال حاضر در یک بیماری همه گیر است که همه چیز در آن است ، حدس من بود.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه به دنبال همه گیر با ابزار آنلاین


1:47

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>