سابق عضو شورا که اسپری ‘دیکنز نژادپرستانه’ در موزه تجلیل از نویسنده می گوید او نمی خواهد عذرخواهی

سابق عضو شورا که اسپری “دیکنز نژادپرستانه” در یک ساختمان تجلیل از نویسنده مشهور در کنت می گوید او خواهد بود “ساخت بدون عذرخواهی”.

ایان راننده 53 ساله بستری مسئولیت گرافیتی است که به نظر می رسد در تعدادی از سایت های در بردستیرس شبانه در 27 ژوئن.

مبارزه در برابر آنچه او می گوید “نهادینه نژاد پرستی” در میان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات راننده اسپری “دیکنز نژادپرستانه” بر روی دیوار در خارج از دیکنز خانه موزه.

وی همچنین هدف از بردستیرس و سنت پیتر شهر, شورای, دفاتر, دفتر بردستیرس عامیانه در هفته یک جعبه محافظ پلاک به عمو ماک و دو نشانه های خیابانی با “ضد نژادپرستانه” نقاشی های دیواری.

آقای راننده که با این نسخهها کار به عنوان یک مراقب او می گوید که در حال حاضر توسط پلیس بررسی است اما “بدون پشیمانی”.


“من انتخاب اهداف آنها نشان دهنده ریشه دار نژادپرستی نهادی از بردستیرس شهر و Thanet شوراهای منطقه و بردستیرس دیکنز هفته و عامیانه هفته های خیریه که آشکارا پشتیبانی جشن و صندوق با پول های تهاجمی مختلف Morris, رقصنده عمو ماک های مختلف نمایش خنیاگر یادبود و نسل کشی نژادپرستان مانند چارلز دیکنز و لئوپولد پادشاه بلژیک [sic],” راننده نوشت و در وبلاگ خود.

“من شده اند با مبارزه در برابر آنچه که به اعتقاد من این نژادپرستی نهادی از بردستیرس و دیکنز و عامیانه هفته حوادث و بردستیرس و Thanet شوراها برای چندین سال اما فایده ای نداشت.”

آقای راننده افزود: “من در حال حاضر مجبور به انفعال این سازمان به اقدامات مستقیم به افشای مخوف نژاد پرستی ما دولت های محلی و برخی از ما عمده سازمان های خیریه که بودجه شوراها.

“اگر چه من در اینجا زندگی می کنند و عشق در نظر من بردستیرس غنی سزاوار لقب نژاد پرستی-در-دریا.

“چارلز دیکنز را جشن گرفته است در بردستیرس مانند یک قهرمان محلی و پول ساز فقط به خاطر او نوشت: چند کتاب در اینجا. در حقیقت او بدنام نسل کشی نژادپرستانه و باید به تصویر کشیده شده به عنوان چنین. که واقعی دیکنز.”

یک سخنگوی Thanet شورای منطقه گفت: “به عنوان یک شورای ما … متعهد به مقابله با نابرابری نژادی, اما هنوز هم وجود دارد بیشتر انجام می شود.

“سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات یادآوری مهم است که ما باید هرگز خود راضی می شوند در مورد هر نوع نابرابری.

“رهبر شورای تصمیم هفته گذشته به حذف عمو ماک پلاک در بردستیرس و ما در حال بررسی تمام مجسمه ها و مراسم بزرگداشت در منطقه.

“ما نمی, اما چشم پوشی صدمه به اموال عمومی و تا به حال نقاشی های دیواری حذف این صبح است.”

دیکنز موزه واقع در ساختمان که الهام بخش نویسنده تجسم Betsey ترتوود در دیوید کاپرفیلد رمان. دیکنز نیز در بازدید از این شهر غالبا.

برخی از دیکنز را جذب کرده است جنجال بر سر ادعا می کند که آن را نژادپرست است.

“در مدرن اصطلاحات دیکنز بود ‘نژادپرستانه’ از فاحش ترین نوع یک واقعیت است که باید به مکث برای کسانی که باقی بماند و اعتقاد داشتند که او لزوما مظهر همه که مناسب و معقول و خوش خیم در قرن گذشته” نوشته پیتر Ackroyd در سال 1990 بیوگرافی ویکتوریا نویسنده.

دیکنز رمان الیور تویست نیز متهم شده است با استفاده از ضد سامی استعارههای برای تجسم خود را از Fagin است که بارها و بارها به عنوان “یهودی” در حالی که هیچ اشاره ای به شخصیت های دیگر’ نژاد و یا دین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>