Coronavirus: نمایندگان مجلس محدود 2m اجتماعی فاصله گرفتن قوانین با وجود گسترده تر کاهش مستند اقدامات

سخت اجتماعی فاصله قوانین را در محل باقی می ماند در مجلس عوام با مقدمه ای از “یک متر به همراه” رویکرد در انگلستان در روزهای آینده.

نمایندگان مجلس خواهد بود دستور داد به ماندن دو متر از هم جدا در مجلس تا پایان تعطیلات تابستانی با بررسی اقدامات زمانی که عوام بازده در ماه سپتامبر.

حرکت در تقابل با بوریس جانسون تصمیم به خندق دو متری قانون در حمایت از یک “یک متر به همراه” رویکرد به عنوان بخشی از مهم ترین کاهش مستند اقدامات است.

از 4 جولای بارها آرایشگری و محل اقامت تعطیلات آغاز خواهد شد باز کردن با مشتریان گفت: برای حفظ حداقل یک متر از هم جدا و به اقدامات احتیاطی از قبیل پوشیدن چهره پوشانده اند.

یعقوب ریس-the lean lab, the Commons رهبر قبلا دستور نمایندگان مجلس به بازگشت به وست مینستر “به عنوان مثال مجموعه” به پایان ترکیبی رسیدگی است که اجازه بسیاری از نمایندگان مجلس به شماره گیری در تقریبا.

اما مجلس عوام کمیسیون که آقای ریس-the lean lab نشسته در تصمیم به نگه داشتن دو متری قانون در محل پس از دیدار با بهداشت عمومی انگلیس در روز دوشنبه.

این قابل درک است که عوام مقامات تصمیم دو متری حکومت ترجیح داده به عنوان اقدامات احتیاطی اضافی مانند پوشیدن ماسک را ساخته اند و نمایندگان مجلس دشوار است به درک.

یک سخنگوی آقای ریس-the lean lab گفت: “یعقوب را در اولویت بوده است که این کمیسیون به شرح زیر آخرین توصیه های بهداشتی به آنها این هفته است.”

پارلمانی و مقامات را بررسی اقدامات قبل از نمایندگان مجلس به بازگشت در ماه سپتامبر. تغییرات تنها در خط با دولت هدایت.

مجلس اعیان کمیسیون نیز در تصمیم گیری های اجتماعی فاصله قوانین اواخر این هفته.


یک Lords سخنگو گفت:”مجلس اعیان کمیسیون دیدار در روز پنج شنبه به در نظر گرفتن تغییرات احتمالی اجتماعی فاصله قوانین در محل در اعیان بخشی از مجلس و مستغلات.

“این کمیسیون دریافت کرده است, مشاوره در مورد این مسئله از بهداشت عمومی انگلستان است. هر تصمیم گرفته شده منتشر خواهد شد پس از این نشست است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول