Coronavirus لستر: مقامات در تلاش برای نگه داشتن تست در شهر و شهردار می گوید به عنوان مستند تمدید محلی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

شهردار لستر گفت: مقامات در تلاش برای متقاعد کردن تست کارکنان به چوب در اطراف با وجود عمده شیوع کروناویروس در این شهرستان است.

آقا پیتر Don گفت تست شده بود “خیلی تکه تکه” و “نه به اندازه کافی سیستماتیک” به محلی اجازه می دهد کارشناسان بهداشت عمومی برای گرفتن یک عکس مناسب از شیوع بیماری است که باعث شد برای اولین بار موضعی مستند در انگلستان است.

آقا پیتر سابق کار MP ادعا کرد که مقامات در حال صرف زمان تلاش برای متقاعد کردن تست کارکنان به ماندن در لستر به جای “کوچ کردن به رفتن و اندازه گیری در جای دیگر”.

وزیر بهداشت مت Hancock اعلام کرد روز دوشنبه که موضعی مستند لازم بود در این منطقه پس از هدفمند اقدامات اعمال شده طی 11 ماه موفق به جلوگیری از گسترش موارد است.

آقای Hancock گفت: لستر دیده بود 10 درصد از تمام موارد مثبت در انگلستان طی هفته گذشته و هفت روز عفونت نرخ 135 مورد در هر 100,000 – سه بار که از بالاترین شهرستان.

تحت اقدامات جدید غیر ضروری مغازه ها خواهد شد در حالی که مدارس را تعطیل درهای خود را به بسیاری از دانش آموزان از روز شنبه. برنامه ریزی شده بازگشایی بارها و رستوران ها برگزار خواهد شد در روز شنبه.

این می آید به عنوان بوریس جانسون هشدار داد که خطرات ناشی از کوروناویروس “از بین نرفته است” و این ویروس هنوز هم “گردان مثل یک کوسه ماهی در آب”.

آقا پیتر گفت: تست شد و در نهایت ramping تا در لستر اما ابراز نگرانی کرد که رهبران محلی شده بود آهسته به دریافت اطلاعات از دولت است.

(گتی)

او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “ما وعده داده شده بود تست بیشتر و آن را به تدریج افزایش بیش از مداخله دوره اگر چه ایوان [براون لستر مدیر بهداشت عمومی] و همکارانش مجبور به صرف مقدار زیادی از زمان قانع کردن مردم در واقع بر روی زمین انجام این تست که وزیر امور خارجه گفت: آنها باید در لستر و آنها نمی خواهد انجام دهد به عنوان برخی از آنها در موارد به دنبال انجام کوچ کردن به رفتن و برای اندازه گیری در جای دیگر.”

او گفت که او بسیار نگران تاثیر مستند در “رفاه شهر” و خواستار حمایت بیشتر برای تقویت اقتصاد محلی.

“یکی از چیزهایی که ما شده ایم تاکید کرد دولت بیش از سال های اخیر است که اگر لستر است که قفل شده و اقتصاد آن را در برزخ برای کمی طولانی تر ما نیاز به حمایت است که قبلا در این بیماری همه گیر در سراسر انگلستان, ترمیم در اینجا در لستر” او گفت:.

آقا پیتر همچنین گفت که او تا به حال اطلاعات در مورد اینکه آیا تولیدی کارخانه ها در شرق شهر دیده بود “نقاط مهم” برای ویروس.


اما او این موضوع را با “غیر قانونی تولید کنندگان” در لستر اما افزود: “هیچ چیز دیده ایم که آن را (گسترش coronavirus) می تواند در ارتباط با آنها است.”

او از مردم خواست تا به “چوب با هم ماندن قوی ایمن ماندن و برای هم بودن در خانه بمانند”.

کار دولت را متهم به ایجاد سردرگمی بیش از این اجرای تازه و مستند در لستر و خواست آقای Hancock برای برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد چگونگی اقدامات کار خواهد کرد.

سایه وزیر بهداشت Jonathan Ashworth که نشان دهنده لستر جنوبی گفت: این وضعیت تا به حال سمت چپ عمومی “اضطراب و اشتباه”.

او گفت: “ما از تصمیم دولت برای معرفی مستند محدودیت. وجود دارد تعدادی از برجسته سوالات در مورد چگونه دولت در نظر دارد برای اجرای این محدودیت ها و شیوع دوباره تحت کنترل است.

“سردرگمی وجود دارد در مورد سفر ضروری و آنچه در آن به معنی برای افرادی که سفر به خارج از مرزهای. نیز وجود دارد هیچ وضوح در مورد آنچه که منابع اضافی خواهد شد در محل قرار داده برای افزایش تست ظرفیت و چه حمایت مالی در دسترس خواهد بود به کسب و کار است.”

نخست وزیر تشکر مردم از لستر را “تحمل” و اصرار دولت در “ارتباطات ثابت” با رهبران محلی.

در عمده سخنرانی خود در بازسازی این کشور پس از همه گیر آقای جانسون گفت: “به عنوان رویکرد ما 4 جولای, من باید بگویم که خطرات – به عنوان ما می توانید ببینید در لستر – خطرات از بین نرفته است.

“این ویروس وجود دارد – هنوز هم گردان مثل یک کوسه ماهی در آب است. و آن را به همه ما جمعی نظم و انضباط و تصمیم به نگه داشتن که ویروس در خلیج است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>