انگلیسی شکارچیان را کشته اند حداقل 60 شیرها پس از سیسیل شات به عنوان وزرای تاخیر جایزه واردات ممنوعیت دوباره

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

انگلیسی شکارچیان را کشته اند حداقل 60 شیرها – و شاید بیشتر – از عکسبرداری از سیسیل در سال 2015 به عنوان یک وعده داده شده دولت ممنوعیت جایزه واردات شده است دوباره به تعویق افتاد.

آمار و ارقام رسمی نشان ده ها تن از بدن, پوست و سایر نقاط در معرض خطر حیوانات آورده شده است به انگلستان از آفریقا در پنج سال گذشته.

داده ها همچنین نشان می دهد واردات اتحادیه اروپا بیشتر شیر غنائم از هر کشور اجازه می دهد این گونه می شود محور خطرناکی به سمت انقراض کارشناسان می گویند.

پس از کشتار – دقیقا پنج سال پیش – از سیسیل در زیمبابوه و توسط دندانپزشک باعث یک اعتراض بین المللی وزرا وعده داده شده به ممنوعیت واردات شیر غنائم 2017. این وعده نیز گنجانده شده در سال گذشته حزب محافظه کار در انتخابات مانیفست و در ماه فوریه بوریس جانسون گفت: مجلس او را تحویل ممنوعیت.

شماره وحشی شیرها سقوط کرده و از حدود 450,000 در 1950s به 20 ، 000 در سال 2015 به حدود 15000 نفر در حال حاضر. این ترس وجود دارد می تواند به عنوان چند به عنوان 13,000.

وحشی شیرها در صورت خطر انقراض در سه دهه اگر جمعیت ادامه به سقوط ما ماهی و حیات وحش قبلا هشدار داده است. اياد توصیف کرده اند این کاهش به عنوان “دلخراش”.

وزیران در سال گذشته اعلام کرد یک مشاوره عمومی در یک ممنوعیت به پایان رسید که در ماه فوریه اما مقامات می گویند نتیجه شده است به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

مشاوره شامل گزینه ای از الزامات سختگیرانه تر و یا ممنوعیت قطعات از تنها گونه های خاص.

اما تجزیه و تحلیل اعداد از کنوانسیون تجارت بین المللی گونه های در معرض خطر (Cites) که مقررات مربوط به تجارت نشان می دهد شیر بدن و همچنین پوست جمجمه و پنجه و پا شده اند و از نظر قانونی به ارمغان آورد به انگلستان است. یک محافظه کار خواندن از پایگاه داده نشان می دهد که نشان دهنده بين 53 و 77 مرده شیرها.

اما اگر نقاط بدن شده بودند نه به عنوان غنائم اما برای شخصی, آموزشی, یا, تجاری, تجارت, تعداد واردات به انگلستان 154.

ادواردو Goncalves, نویسنده یک کتاب جدید در جایزه شکار و بنیانگذار کمپین ممنوعیت شکار جام گفت: “دولت وعده داده شده به ممنوعیت شیر غنائم پس از کشته شدن سیسیل. پس از آن تغییر ذهن خود را. به عنوان یک نتیجه, انگلیسی, شکارچیان به ضرب گلوله یکی دیگر از 50 یا بیشتر Cecils’.

“در حال حاضر از آن گفت: دوباره که آن را می خواهد به ممنوعیت شکار غنائم. ما می توانیم هر گونه لرزشی و یا تاخیر. نه از 10 رای دهندگان می خواهند این کار متوقف شده است.

“حیات وحش است که در آستانه. در حال حاضر وجود دارد یک چشم انداز واقعی از شیرها شدن منقرض شده در طبیعت.”

دیگر نقل داده ها نشان می دهد اتحادیه اروپا بزرگترین وارد کننده شیر غنائم در مقایسه با کشورهای غیر اتحادیه اروپا. اتحادیه اروپا وارد 406 شیر غنائم در سال 2017 و 2018 از جمله 18 غنائم وحشی شیرها در زیمبابوه مانند سیسیل.

در اتحادیه اروپا, اسپانیا وارد شده ترین شیر غنائم – 84 – در این دو سال است.

کلر باس, Humane Society International/بریتانیا, مدیر اجرایی گفت: “سیسیل بی معنی کشتن در معرض شکار جام به عنوان فوق العاده بی رحمانه به طور کامل غیر ضروری و از نظر اخلاقی ورشکسته است. و هنوز پنج سال از مرگ غم انگیز بریتانیا و اتحادیه اروپا هنوز هم ارائه یک بازار برای این وحشتناک, سرگرمی است.”

مردم به خشم آمده بودند هنگامی که والتر پالمر شات, Cecil حفاظت شده شیر و یکی از زیمبابوه دوست داشتنی ترین حیوانات در 1 جولای 2015. آن را به رهبری خواستار استرداد او به زیمبابوه و او هدف از تهدید و تظاهرات. یک شکارچی حرفه ای پاک شد بیش از مرگ است.

در پاسخ به نمایندگان مجلس که سوال تاخیر وزیر ویکتوریا Prentis گفت: دولت همچنان به کار بر روی این موضوع و انتشار پاسخ آن را به عنوان به زودی به عنوان آن را عملی بود. “نتیجه مشاوره و همراه تماس بگیرید و برای شواهد را به اطلاع بعدی ما, مراحل,” او اضافه شده است.

سخنگوی وزارت محیط زیست, غذا و امور روستایی گفت: “روشن است که مانیفست تعهد به ممنوعیت واردات غنائم شکار از حیوانات در خطر انقراض و ما همچنان به کار برای پایان دادن به این تکان دهنده در تجارت است.”

مستقل نیز خواسته کمیسیون اروپا به اظهار نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>