بریتانیا آماده برای شلوغ آخر هفته از سال تا کنون به 11 میلیون رانندگان سوار بر پست-مستند سفر شبانه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

انگلستان جاده ها انتظار می رود به آب گرفتگی با اتومبیل به 11 میلیون رانندگان سوار بر پست-مستند سفر شبانه در این آخر هفته.

برخی از 31 درصد از رانندگان – معادل 10.5 میلیون – نشان داده اند آنها را به استفاده از آرام مستند قوانین به صرف شب دور از خانه یک RAC نظرسنجی نشان می دهد.

دوشنبه را اولین بار در سه ماه مردم در انگلستان شده اند مجاز به اقامت شب در جایی دیگر از خانه خود را.

RAC بررسی 1,400 رانندگان نشان می دهد که این آخر هفته 11 درصد خواهد شد اقامت بیش از یک عضو خانواده خانه هشت درصد خواهد خواب در خانه یکی از دوستان و 6 درصد خواهد رفتن به کمپینگ.

بیشتر از شش درصد خواهد شد یا صرف تعطیلات آخر هفته در یک کاروان سایت در self-catered محل اقامت و یا در یک هتل, تخت خواب و صبحانه و یا خانه دوم.

RAC شکست هشدار داده بزرگراه ها و عمده یک جاده می تواند تحمل بار ترافیک به عنوان مردم تقلا برای دور برای آخر هفته.

سخنگوی راد دنیس گفت: “این ارقام نشان می دهد که پس از 15 ماه از مستند, بخش بزرگی از رانندگان در انگلستان در حال ناامید دوباره به هم متصل با دوستان و خانواده و در واقع طبیعت با اقامت یک شبه بود که در خانه و یا در یک کمپینگ و یا کاروان سایت.

“این می تواند منجر به برخی از شلوغ شرایط جاده ها با محل صف به احتمال زیاد وابسته به چه حد مردم سفر.

“بزرگراه ها و عمده یک جاده می تواند در نهایت با در نظر گرفتن فشار از ترافیک اگر مردم باید مسافت های طولانی تر به درایو به دیدن خانواده و دوستان و یا به یک تعطیلات آخر هفته.

“در حالی که تحقیقات ما نشان می دهد آخر هفته ترافیک می تواند سنگین ترین از سال تا کنون, تفکیک پتانسیل را دارد که حتی بدتر.”

RAC است مشاوره رانندگان برای انجام یک سری از چک قبل از هدف قرار دادن جاده از جمله صور وضعیت و فشار روغن و مایع خنک کننده سطوح.

بارها و رستوران ها و سینما ها و هتل ها نیز قادر به بازگشایی در انگلستان از 4 جولای زمانی که دو متر اجتماعی فاصله حکومت خواهد بود و کاهش به یک متر.

اعلام آخرین جمعه – که نیز پوشش می دهد موزه ها و گالری ها و مکان های عبادت – به میزان قابل توجهی شل شدن محدودیت پس از مستند معرفی شد در 23 مارس و آمد به عنوان مستقل دانشمندان هشدار داد coronavirus عفونت رای باقی مانده است بیش از حد بالا برای استراحت کنترل.

جدید ارشاد اجازه خواهد داد که داخل سالن گردهمایی اعضای دو خانواده در خانه بارها و رستوران ها و همچنین در تعطیلات در خانه مشترک و یا همسایه چادر.

که در آن ممکن است مردم باید سعی کنید به باقی می ماند دو متر از هم جدا اما در غیر این صورت باید شاهد یک “یک متر به همراه” قانون که تحت آن آنها یک متر جدا از دیگران در حالی که مصرف کاهش مراحل مانند پوشیدن پوشش صورت و باقی مانده را در کنار هم به جای چهره به چهره به منظور کاهش خطر گسترش این بیماری است.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>