بهترین نرم افزار آیفون, شارژر و پاور بانک برای سال 2020: Mophie, MyCharge و بیشتر در مقایسه – CNET

تولید کنندگان مانند اپل به نظر می رسد عاشق به ایجاد گوشی های در حال افزایش اندازه و بنابراین قابل حمل شارژر باتری یا قدرت بانک ممکن است یک عملی تر خرید برای اپل, از , باتری, موارد, که تمایل به ایجاد یک تلفن فوق العاده سنگین و حجیم را حمل به اطراف.

به این منظور من گرد کرده ام تا بهترین قابل حمل قدرت بانک ها و باتری شارژر برای آیفون وجود دارد. اگر چه آنها هزینه بیشتر من خودم به شخصه باتری که باید یک کابل رعد و برق به آنها ساخته شده, بنابراین من لازم نیست که به نگرانی در مورد حمل در اطراف یک کابل شارژ سریع شارژ. اما من همچنین شامل برخی از بودجه هزینه بر میدارد برای کسانی که می خواهند به صرف به عنوان کوچک در شارژ آی فون خود را به عنوان امکان پذیر است. و در حالی که ما یک لیست مشابه از بهترین قدرت بانک برای گوشی های اندروید, هر چیزی در اینجا بدون یک مجتمع رعد و برق کابل کاملا کار خواهد کرد و زمانی که شارژ گوشی های هوشمند آندروید (و یا هر ابزار قابل حمل) تا زمانی که شما ارائه یک USB-C – یا Micro-USB-سازگار با کابل.

به طوری که بهترین شارژر قابل حمل برای آی فون? که بهترین قدرت بانک ؟ بیایید پیدا کردن.

بخوانید: بهترین USB-C PD شارژر 2020

سارا تو/CNET

Mophie را PowerStation به علاوه یک پایان بافت و خانه های 6,040-mAh باتری و همچنین یکپارچه اتصال رعد و برق. اگر شما خرید یکی از اپل-منحصر به فرد نسخه های باتری به راحتی اتهامات آی فون و آی پد با هر رعد و برق کابل (به جای میکرو USB) اما شما مجبور به پرداخت کامل لیست قیمت از $80. این نسخه در آمازون اتهامات طریق شامل میکرو USB/کابل رعد و برق و در حال حاضر با تخفیف به کمی بیش از $50. با USB-پورت شما می توانید شارژ و یا شارژ دو دستگاه در یک بار.

بزرگتر 10,000-mAh PowerStation به علاوه XL نیز در آمازون در دسترس است, اما آن را ضخیم تر. XL می تواند به طور کامل شارژ به صورت بی سیم بر روی یک پد شارژ بی سیم در حالی که استاندارد PowerStation به همراه ندارد شارژ بی سیم.

توجه داشته باشید: چشم پوشی از آمازون توضیحات محصول است که می گوید کوچکتر PowerStation Plus چی شارژ بی سیم — آن را نه یک شارژر بی سیم. ادامه مطلب.

ادامه مطلب: بهترین بی سیم شارژر اتومبیل و مانت 2020

آمازون

شما می توانید انتخاب کنید تا RavPower از 10 ، 000 میلی آمپر قدرت بانک برای حدود $17. وجود دارد هیچ چیز فانتزی در مورد این پاور بانک, اما آن را باریک برای 10000 میلی آمپر پاور بانک دارای دو USB-یک خروجی و خاک ارزان.

دیوید Carnoy/CNET

این Anker PowerCore باریک از 10 ، 000 میلی آمپر هزینه در حدود $25. در حالی که آن را ضخیم تر از برخی از شارژر قابل حمل در این ارزیابی آن است که یکی از باریک ترین 10,000-mAh قابل حمل شارژر و USB-C ورودی برای شارژ کردن باتری اما هیچ USB-C خروجی. بدون کابل گنجانده شده است.

سارا تو/CNET

MyCharge HubPlus توربو است که این شرکت در آخرین قدرت بانک با یکپارچه تاشو دیواری پلاگین و هر دو رعد و برق و USB-C کابل. شارژر دیواری است به نام توربو به دلیل آن است تحویل قدرت و شارژ سریع 3.0 (USB-C کابل) که تحویل سریع شارژ سرعت (تا 75 درصد سریعتر شارژ زمان از استاندارد شارژر 5V می آید که با اکثر اپل). این دیوار شارژر 6,700-میلی آمپر باتری.

سارا تو/CNET

این Ventev Powercell 6010 پلاس پاور بانک (در حال حاضر $51 در آمازون) یکپارچه تاشو شاخک و هر دو یک مجتمع رعد و برق کابل و کابل میکرو USB. این Ventev خانه 6,000-mAh خروجی باتری. نیز وجود دارد یک USB از روی دیوار شارژر بنابراین شما می توانید شارژ و یا شارژ دیگر بانک قدرت با یک کابل اضافی.

Anker

این Anker مدل اساسا یک اندازه شارژر دیواری است که شاخه مانند یک آداپتور برق با ساخته شده است در 5,000-mAh خروجی باتری. دیوار شارژر دارای دو استاندارد شارژ USB پورت برای شارژ دستگاه های مختلف مانند تلفن و ثانویه دستگاه (یا دو گوشی) به طور همزمان و کمی نشانگر LED در کنار شما اجازه می دهد بررسی سطح شارژ در فشار یک دکمه. شارژر دیواری موجود در سفید و سیاه و سفید و یا رژ لب قرمز برای $30 تا $36.

اتم XS می آید در دو نسخه: کوچکتر 800-mAh خروجی مدل و بزرگتر از 1300-mAh خروجی مدل است. این طراحی شده است به جا در keychain و در حدود اندازه یک ماشین الکترونیکی کلید. اما هشدار داده می شود, آنها نمی خواهند به طور کامل شارژ تلفن خود را. ایده این است به آنها را در اطراف برای شارژ در صورتی که گوشی خود را می میرد و شما نیاز به یک نقطه از آب به شما از طریق چند ساعت.

هر دو اتم XS مدل یکپارچه اتصال رعد و برق و نمی خواهد وزن گوشی خود را در حالی که شارژ. در حدود 40 دلار برای بزرگتر 1300-mAh نوع خروجی (من می خواهم برای انتخاب کردن) اتم XS نسبتا گران است و شما ممکن است نا امید که آن را تنها اتهام برخی از بزرگتر اپل به حدود 25 درصد. اما این همه در مورد راحتی از داشتن یک شارژر باتری برای شارژ اضطراری اهداف است. یک مدل با USB-C شارژ کمی ارزان تر است در $35.

سارا تو/CNET

موجود در انواع ظرفیت, MyCharge ماجراجویی سری باطری طراحی شده برای مقاومت در برابر قطره و ارائه هر دو گرد و غبار و مقاومت در برابر آب. آنها همچنین شامل یک کارابین بنابراین شما می توانید کلیپ های باتری بر روی یک کوله پشتی.

قیمت در حدود $27, ماجراجویی, مینی تصویر اینجا خانه یک 3,350-mAh خروجی باتری که به طور کامل شارژ اکثر گوشی های. این یک USB-پورت (بدون کابل شارژ گنجانده شده است) در حالی که گام به گام تا ماجراجویی Plus dual USB از پورت برای شارژ و یا شارژ دو گوشی در همان زمان. که بسیاری از بنادر است.

آمازون

MyCharge را Unplugged سری می آید در 3K (از 3000 میلی آمپر, خروجی), 5K (از 5000 میلی آمپر, خروجی), 8K (از 8000 میلی آمپر ساعت خروجی) و 10K (از 10 ، 000 میلی آمپر ساعت خروجی) مدل که همه آنها قابل حمل باطری با قابلیت شارژ بی سیم. علاوه بر این آنها باید یک USB-پورت و یا پورت سیمی شارژ با کابل (شما می توانید شارژ دو دستگاه به طور همزمان). این مانند در اختیار داشتن یک پد شارژ بدون سیم.

در آمازون تنها 5K 8K و 10K مدل های در دسترس هستند با 10K نسخه فروش برای کمی بیش از $30.

سارا تو/CNET

Moshi 5000-mAh خروجی پورتو س 5K ارزان نیست در حدود 85 دلار اما مانند MyCharge Unplugged آن را از یک باتری قابل حمل است که دو برابر به عنوان یک پد شارژ بی سیم. این swankier و شیک تر از MyCharge Unplugged و اتهامات از طریق USB-C به جای میکرو USB. وجود دارد یک USB-پورت سیمی شارژ سریع و شما می توانید شارژ دو دستگاه در یک بار.

سارا تو/CNET

این Belkin افزایش شارژ در می آید 5,000- ($21) و 10000-mAh ($42) نسخه. این ظرفیت بالاتر از مدل (تصویر بالا سمت چپ) بسیار باریک 10K قدرت بانک با وزن 7.48 اونس (212 گرم). در حالی که نه می آید با یک کابل رعد و برق یکی از افزایش شارژ کلیدی افتراق امتیاز است که شما می توانید شارژ و یا شارژ با کابل رعد و برق و بنابراین شما لازم نیست که برای حمل در اطراف یک میکرو USB یا USB-C کابل برای شارژ آن است.

5K نسخه (تصویر بالا سمت راست) دارای یک پورت USB برای شارژ. 10K دو از پورت USB برای شارژ دو دستگاه در همان زمان.

آنچه به دنبال

در اینجا چند چیز به خاطر داشته باشید هنگامی که برای خرید یک بسته باتری یا قدرت بانک:

  • بالاتر قدرت خروجی امتیاز (mAh کوتاه برای millamp ساعت) به معنی بیشتر اتهامات — اما همچنین وزن سنگین تر.
  • برای آخرین اپل (همه چیز بعد از آیفون 7) شما باید به خرید یک باتری با حداقل 3000-میلی آمپر ساعت ظرفیت است که باید به شما حداقل یک شارژ کامل برای یک دستگاه. با استثنا از اتم XS, تمام مدل های برجسته در بالا رسید که خوانده شده را علامت.
  • چند یکپارچه کابل شارژ یا USB از پورت اجازه خواهد داد که شما را به اتهام بیش از یک دستگاه در یک زمان.
  • این محصولات با استفاده از لیتیوم-یون (li-ion) باتری های قابل شارژ و بنابراین باید همیشه ذخیره می شود در حمل توشه در هنگام پرواز است. شرکت های هواپیمایی و سازمان های نظارتی به طور فزاینده ای ممنوع کردن باتری های لیتیوم یون در چمدان چک.
  • اگر شما می خواهید حداکثر قدرت خروجی انتخاب کردن برای شارژر USB-C PD (تحویل قدرت) مدل های که باید شارژ تقریبا هر دستگاه کوچک (کوچکتر از یک لپ تاپ) از جمله تبلت و یا نینتندو سوئیچ.

ادامه مطلب

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>