‘وحشتناک و غیر ضروری’: ارشد نظامی و دیپلماتیک ارقام محکوم علامت Sedwill خروج

پیشرو نظامی امنیتی و دیپلماتیک ارقام را محکوم کرده اند “هولناک و غیر ضروری” راز جلسات با هدف قرار دادن سر علامت Sedwill که قبل از خروج خود را از این شغل از دولت دبیر و مشاور امنیت ملی, و که آنها می گویند طراحی شده بودند به اطمینان حاصل شود که ارشد ترین شغل در کلمبوس رفتن به Brexiteers.

با وجود خیابان داونینگ انکار است که Sedwill خروج بود هماهنگ توسط بوریس جانسون و دومینیک کامینگز قوی وجود دارد نگرانی در مورد نظام سیاسی مدنی است. دیوید فراست جانسون رئیس مذاکره با اتحادیه اروپا و دراز مدت اتحادیه اروپا انتخاب شده است به بیش از Sedwill به عنوان مشاور امنیت ملی. هیچ 10 مقامات شده است گفت: بخش خصوصی که دولت نقش وزیر را نیز به Brexiteer.

Sedwill شد ناتو ارشد غیر نظامی رسمی در افغانستان, داشتن قبلا سفیر بریتانیا وجود دارد. او در کنار ژنرال دیوید پترائوس آمریکا فرمانده در خصوص خشونت آمیز دوره حتی با استانداردهای آن کشور است. او مشاور امنیت ملی در زمان مرگبار حملات تروریستی Skripal مسمومیت و برنامه به توازن نظامی است.

فراست است که در خدمت به عنوان سفیر دانمارک سیاست مدیر در وزارت امور خارجه و مشاور ویژه به بوریس جانسون زمانی که او وزیر امور خارجه هیچ سابقه در زمینه امنیت.

ژنرال سر ریچارد Barrons سابق رئیس فرماندهی نیروهای مشترک که به خدمت در افغانستان و عراق و ایرلند شمالی گفت: مستقل: “این ارائه شده توسط مردم در این دولت به عنوان یک حرکت بزرگ در جهت تنوع. اما آن است; آن است که یک حرکت برای ‘chumocracy’. کسی که در بوریس جانسون دایره درونی است که نقل مکان کرد و بالاتر از دایره درونی.”

“دیوید فراست بود وسط-رتبه بندی سفیر. او همچنین در برخورد با استراتژی در وزارت امور خارجه و بنابراین او خوب خواهد بود و در گرفتن استراتژیک. اما وقتی که می آید به مسائل مربوط به امنیت دانش خود صفر است و این است که یک ماده از نگرانی.

“جنبه دیگری وجود دارد به این. من شخصا فکر می کردم که علامت Sedwill گرفته بود در حد بودن هر دو مشاور امنیت ملی و کابینه ، اما فراست رفتن به ادامه بود Brexit مذاکره در چه حال رفتن به یک زمان بسیار مهم در خروج مذاکرات است. پس چگونه تمرکز او می تواند در امنیت ملی بخشی از کار خود را در آنچه در حال رفتن به بسیار مهم است ؟

“Sedwill انجام برخی از چیزهای خوب به عنوان NSA در خصوص مارس 2018 Fusion دکترین. تجربه و تخصص خواهد بود از دست رفته است. با فراست وجود دارد ممکن است نگران شود که بخشی از ‘chumocracy’ چقدر از یک نقادانه از دولت شیوه که بسیار حیاتی است و آیا او در واقع ورزش ؟ Flipside که گمان می کنم این است که بخشی از دایره او دسترسی خواهد داشت و ممکن است قادر به گرفتن چیزهای مهم انجام می شود.”

وجود اجماع در میان بیشتر دیپلماتیک و امنیتی زمینه که مورد قوی را می توان ساخته شده است که دو پست مهم از کابینه وزیر امور خارجه و مشاور امنیت ملی, یکی بیش از حد بسیاری از برای یک فرد مجرد به رسیدگی است.

Sedwill نشستن در کنار بوریس جانسون به عنوان PM ریاست اولین دیجیتال در جلسه هیئت دولت پس از بستری در بیمارستان با Covid-19 (خیابان داونینگ)

سر ویلیام پتی, که در خدمت به عنوان سفیر بریتانیا در افغانستان و عراق و عربستان سعودی و سودان گفت: مستقل: “این کاملا ناعادلانه اگر برخی از مردم در حال تلاش برای سرزنش علامت Sedwill و خدمات مدنی برای چه رفت با دست زدن به کروناویروس و در صورتی که در حال استفاده در هر راه را برای علامت خروج. که به طور کامل خود خدمت و اشتباه است. [اما] آن را بسیار دشوار است برای او را به انجام دو شغل; من فکر می کنم که به طور کلی به رسمیت شناخته شده. دیوید فراست نمی کردم یک پس زمینه های امنیتی در چیزی شبیه به مبارزه با تروریسم. اما به نظر می رسد او بوریس جانسون گوش آنها را به همان انداز خواهد بود و او یک مشاور مورد اعتماد.”

ارشد افسر سابق اطلاعاتی نیز صحبت از ترس خود را در جلسات در برابر Sedwill و آقا سیمون مک دونالد: “این خیلی وحشتناک و بنابراین غیر ضروری. آنها بحث در مورد انجام اصلاحات اما همه که شده است بسیار تند و زننده. گمان می کنم این همه رفتن به پایان رسیده اما این همه افسرده.

“آنها می گویند آنها می خواهند یک Brexiteer به عنوان کابینه ، اما چرا باید از دولت می خواهند بدانند که چه خصوصی دیدگاه های سیاسی از یک کارمند دولتی هستند ؟ باید آن را بهترین فرد برای این کار است. دیوید فراست کاملا باز است در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا ديد. او نمی باید که دانش زیادی از امنیت, اما او قادر و او باید یک تیم خوب در اطراف او. اما دوباره کامینگز و شرکت به نظر می رسد که فقط او را منصوب; روند طبیعی انتخاب شد فقط نادیده گرفته شود.”

مشاور امنیت ملی کار برای سرما دیده می شود به عنوان یک سیاسی قرار ملاقات. آقا پیتر Ricketts سابق مشاور امنیت ملی گفت: “آنچه که ما در حال دیدن یک PM اطراف خود را با مشاوران وفادار که به اشتراک گذاشتن دیدگاه های سیاسی خود را. که به طور کامل تغییر ماهیت نقش. آن است که دیگر به لحاظ سیاسی خنثی مدنی دادن خونسرد مشاوره.”

Sedwill آن ذکر شده است, سومین دیپلمات ارشد که چپ عمومی خدمات پس از کامینگز و جانسون وارد هیچ 10. آقا کیم Darroch سابق مشاور امنیت ملی موثر بود مجبور به استعفا شد و به عنوان سفیر به واشنگتن پس از پیام های دیپلماتیک از او انتقادی در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بودند به طرز مرموزی به بیرون درز کرد و جانسون موفق به ایستادن او هنگامی که او آمد تحت حمله از رئیس جمهور ایالات متحده. آقا سیمون مک دونالد دائم وزیر در وزارت امور خارجه ترک در ماه سپتامبر. او بیش از حد موضوع منفی جلسات. هیچ یک از سه سنگ به اندازه کافی از دولت سرود ورق در نظر برخی در خیابان داونینگ. Sedwill ساخته شده یک نقطه به شدت دفاع Darroch زمانی که او تحت فشار است و پس از او استعفا داد.

وزرای سخن گفته اند دولت با در نظر گرفتن رویکرد آمریکا به مشاور امنیت ملی ارسال. رئیس جمهور می تواند در افرادی که از خارج و تعدادی از چهره های برجسته را پر کرده اند و نقش مهمی در گذشته از جمله هنری کیسینجر, زبیگنیو برژینسکی, Condoleezza Rice و کالین پاول ،

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است از طریق فوق العاده تعداد شش مشاور امنیت ملی از جمله اقدام آنهایی که در او چهار سال در دفتر. برخی از آنها از جمله به تازگی ترک جان بولتون در حال قفل شده است و در acrimony با رئیس جمهور. “مردم ترک به دلیل دیدگاه های خود را نمی, چوب خط حساب کردن با مغلوب ساختن پیشی جستن, تنها, تکان, فداکارانه به هر آنچه که او فکر می کند که تلقی می شود وفادار گفت:” رابرت امرسون یک تحلیلگر امنیتی. “است که خطر politicising سیستم اداری – که اتفاق می افتد در آمریکا که اتفاق می افتد در اینجا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>