2 سال از coronavirus همه گیر است ‘بهترین سناریو دکتر’ هشدار

این تقریبا چهار ماه پس از سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد کروناویروس یک بیماری همه گیر — و در حال حاضر کارشناسان می گویند این می تواند سال قبل از ما به خارج از جنگل.

هفته گذشته ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Dr. Anthony Fauci, گفت که او همچنان با احتیاط خوش بینانه وجود دارد خواهد بود یک COVID-19 واکسن تا پایان سال یا اوایل سال 2021.

ادامه مطلب: Coronavirus موارد آمار 10 میلیون نفر در سراسر جهان از 500 ، 000 مرگ و میر. کجا ما از اینجا بروم ؟

اما دیگر دیگران نیست بنابراین مطمئن شوید. دکتر Faheem یونس ارشد از بیماری های عفونی در دانشگاه مریلند فوقانی Chesapeake بهداشت و درمان معتقد است که می تواند دو سال برای یک واکسن آماده شود و این بهترین سناریو.

چرا که یک واکسن هرگز توسعه داده شده است تا به سرعت (به طور متوسط اکثر واکسن ها را حدود 10 سال به منظور توسعه) و هیچ تضمینی وجود ندارد هر یک از این واکسن در حال توسعه کار می کنند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

زندگی نمی خواهد به حالت عادی بازگشت تا COVID-19 واکسن توسعه

زندگی نمی خواهد به حالت عادی بازگشت تا COVID-19 واکسن توسعه

“دو سال است که بهترین سناریو’

یونس در زمان به توییتر در روز یکشنبه توضیح داد که چرا او معتقد است که ما باید برنامه ریزی برای دو سال جدول زمانی.

“واکسن های متعدد به احتمال زیاد خواهد شد در دسترس خواهد بود اما خود را در اثر عوارض جانبی و پذیرش توسط عموم همه ناشناخته” یونس گفت: اخبار جهان در ایمیل.

“واکسن توسعه به احتمال زیاد یک سال; زنجیره تامین و توزیع و گرفتن آن را از لحاظ جسمی به میزبان که شامل بسیاری از مراحل. این مراحل خواهد بود نابرابر در سراسر سازمان ملل بر اساس ظرفیت خود را.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او توضیح داد که “به احتمال زیاد” خواهد بود سه تا پنج واکسن در دسترس تابستانی 2021 اما مشکل این است که توزیع جهانی.

“ما احساس نمی امن مگر اینکه این بیماری همه گیر است کنترل شده در سطح جهان است. برای مثال نیوزیلند و ویتنام و کره جنوبی و بسیاری دیگر را تحت کنترل ویروس, اما آنها امن نیست مگر اینکه مقدار زیادی از جهان کنترل این بیماری همه گیر به عنوان خوب,” او گفت:.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

یونس نه تنها متخصص بهداشت برای هشدار دادن در مورد دو سال جدول زمانی.

ادامه مطلب: جهان نیاز به یک طرح اطمینان COVID-19 واکسن می تواند رسیدن به همه کارشناسان می گوید:

در مصاحبه ای با غرب بلوک‘s مرسدس استفنسون در ژوئن 21, دانشگاه Guelph ویروسی immunologist بیرام افسار گفت: کانادایی ها و مردم در سراسر جهان نیاز به آمدن به شرایط با چه بعید است که یک سال جدول زمانی است.

“من قصد ندارم به آن می گویند غیر ممکن است, اما من می خواهم بگویم آن را بسیار غیر محتمل” افسار گفت: هنگامی که درباره جدول زمانی کوتاه.

“هر کس می خواهد امید. اما دلیل صحبت من خارج است چرا که امید کاذب می تواند واقعا مشکل ساز است. من می خواهم به بسیار چشمگیر و صادقانه با کانادایی ها. آن را به سادگی امکان پذیر نیست برای یک واکسن به توسعه در یک دوره کوتاه از زمان.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کوتاه جدول زمانی برای coronavirus واکسن در حال دادن مردم “نادرست امید’ :افسار

کوتاه جدول زمانی برای coronavirus واکسن در حال دادن مردم “نادرست امید’ :افسار

افسار گفت: به احتمال زیاد زمانی برای توسعه واکسن پایان 2021.

“برای رفتن از طریق تست بالینی وجود دارد به طور معمول سه مرحله است. و تحت شرایط عادی متوسط زمان برای گذشتن از آغاز فاز 1 به پایان فاز 3 آزمایشی است که به طور معمول 10 سال یا بیشتر,” او گفت:.

سریعترین واکسن تا کنون توسعه داده شد برای اوریون که در زمان چهار سال.

تست آغاز شده است و برای حدود ده بالقوه واکسن برای کوروناویروس.

ادامه مطلب: چین چراغ سبز coronavirus کانديد واکسن برای استفاده در آن

روز دوشنبه چینی بیوتکنولوژی شرکت CanSino بیولوژیک گفت که چین نظامی داده شده است چراغ سبز برای تزریق سربازان با پتانسیل COVID-19 واکسن پس از آزمایشات بالینی به اثبات آن امن بود و نشان داد برخی از اثر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این Ad5-nCoV یکی از چین هشت واکسن نامزدهای تایید شده برای آزمایش های انسانی در خانه و خارج از کشور برای بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید. شات نیز موفق به کسب تایید برای تست انسان در کانادا.

چه کسی می گوید همه گیر مراتب بیش از

این است که بارها و بارها گفت که اگرچه تلاش بودن صرف به پیدا کردن یک محیط امن و موثر واکسن وجود دارد هیچ تضمینی برای موفقیت.

روز دوشنبه که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران گفت: COVID-19 همه گیر است و نه حتی به نزدیک بودن بیش از.

Coronavirus: چه کسی مدیر می گوید: “بدترین و در عین حال آمده است’ در مورد همه گیر پنجه نرم می کند به “قرنطینه COVID سیاست’

Coronavirus: چه کسی مدیر می گوید: “بدترین و در عین حال آمده است’ در مورد همه گیر پنجه نرم می کند به “قرنطینه COVID سیاست’

“همه ما می خواهیم این را به بیش از. همه ما می خواهید برای دریافت با ما زندگی می کند. اما این واقعیت سخت است که این است و نه حتی به نزدیک بودن بیش از. اگر چه بسیاری از کشورها را ساخته اند برخی از پیشرفت در سطح جهان همه گیر است که در واقع سرعت بالا” Tedros گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“اکثر مردم باقی می ماند در معرض این ویروس هنوز هم مقدار زیادی از اتاق به حرکت می کند.”

بنابراین اگر یک واکسن است که هرگز توسعه یافته ؟

یونس گفت: شانس COVID-19 واکسن ندارد و در حال توسعه است “بسیار بعید” با این حال او تاکید کرد قدرت شستن دست فاصله امن اجتناب از داخل جمعیت و پوشیدن ماسک.

“همه این مداخلات اگر اقتباس جمعی توسط یک کشور هستند به اندازه کافی به خم شدن, اگر نه, صاف, منحنی,” او گفت:.

دکتر جف Kwong, یک متخصص بیماری های عفونی است که می آموزد در دانشگاه تورنتو قبلا گفته اخبار جهانی است که اگر یک واکسن نیست, توسعه, درصد معینی از جمعیت خواهد نیاز به تبدیل شدن به آلوده به توسعه آنچه شناخته شده به عنوان “گله ایمنی” در جهت همه گیر به پایان رسید.

ادامه مطلب: چه گله ایمنی و چه معنا است COVID-19?

ایده گله ایمنی Kwong گفته است که مردم به اندازه کافی در یک جمعیت در حال ایمنی بدن به یک ویروس به دلیل آنها در حال حاضر آلوده شده است یا واکسن به طوری که هیچ کس به گسترش این ویروس به.

او گفت که در این مورد حدود نیمی از جمعیت کانادا نیاز به توسعه ایمنی طبیعی ویروس.

“بنابراین عامل در این فرض است که آنها را حفاظت پس از شما تا به حال این ویروس پس از آن احتمالا رفتن به بیش از 50 درصد است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما هنوز مشخص نیست چه مدت طول می کشد ایمنی و یا حتی اگر کسانی که آلوده شده اند محافظت می شود.همه در همه ،

اگر گله ایمنی کار نمی کند و یک واکسن نیست توسعه دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه قبلا گفته coronavirus ممکن است تبدیل به یکی دیگر از ویروس بومی است که جان مردم در سراسر جهان در هر سال است.

شیوع کروناویروس: هشدار COVID-19 ‘ممکن است هرگز دور’

شیوع کروناویروس: هشدار COVID-19 ‘ممکن است هرگز دور’

“این ویروس ممکن است هرگز از بین برود. HIV نرفته است اما ما آمده ایم به نظر با این ویروس و ما دریافتیم که درمان ما در بر داشت روش های پیشگیری و مردم احساس نمی به عنوان ترس به عنوان آنها قبل از” Ryan گفت.

افسار گفت که تا زمانی که وجود دارد یک واکسن آماده فیزیکی-فاصله اقدامات قطعا نیاز به در محل باقی می ماند برای “یک دوره طولانی از زمان است.”

“آنچه مهم خواهد بود (از یک چشم انداز از یک واکسن) این است که به دنبال مداخله” او توضیح داد. “به عنوان مثال وجود دارد بالقوه به repurpose مواد مخدر است که در حال حاضر دریافت تاییدیه های سازمان های نظارتی مانند بهداشت و درمان در کانادا, که بدان معنی است که آنها در حال حاضر نشان داده شده است به امن در مردم,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“است که می تواند اجرا سریع تر… مردم هنوز هم آلوده و بیمار است اما این داروها به کاهش شدت بیماری و تعداد مرگ و میر مرتبط با آن است.”

— با فایل های از اخبار جهانی’ هانا جکسون

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول