مغلوب ساختن پیشی جستن رسانهها تصویری از آشکار حامی فریاد “سفید قدرت” و سپس حذف آن – CNET


gettyimages-1173565683

ویدیو جمهور تهمت را بازتوییت کرد و حذف شد بنا به گزارش ها در محل روستاها بازنشستگی جامعه در فلوریدا. در اینجا مغلوب ساختن پیشی جستن در روستاها در ماه اکتبر با امضای یک فرمان اجرایی برای حفاظت و بهبود مدیکر.

Paul Hennessy/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه را بازتوییت کرد یک ویدیو از یک آشکار حامی فریاد “قدرت سفید” و سپس حذف آن حدود سه ساعت بعد در میان انتقاد شدید به برخی از آنچه در نظر گرفته نژادی حساس است.

ویرایش تصویری که به نظر می رسد گرفته شده در یک جامعه بازنشستگی در فلوریدا به نام روستاها را نشان می دهد معترضان فریاد و توهین در مردم با پوشیدن تهمت پیراهن رانندگی در ماشین گلف آراسته با مغلوب ساختن پیشی جستن ،

در آغاز دو دقیقه ای, یک مرد yells به مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان “که در آن شما سفید هود؟” در پاسخ به یک مرد سفید پوست yells بازگشت سفید “قدرت” سفید supremacist شعار با توجه به ضد افترا لیگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد این ویدئو در حدود ساعت 8 صبح شرقی همراه با اظهار نظر: “با تشکر از شما به افراد زیادی از روستاها. چپ رادیکال هیچ چیز دموکرات ها سقوط خواهد کرد در پاییز. فاسد جو [بایدن] است. شما به زودی ببینید!!!”

مغلوب ساختن پیشی جستن حذف retweet در حدود ساعت 11 صبح شرقی. او به ندرت حذف توییتهایی به خصوص نسبت به اغلب نوشته های آنها است.

در پاسخ به حادثه کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد دیر با صدور بیانیه ای کوتاه گفت: رئیس جمهور تا به حال شنیده سفید “قدرت” بیانیه قبل از retweeting آن است.

“رئیس جمهور تهمت یکی از طرفداران بزرگ از روستاها. او نه شنیدن یک بیانیه صادر شده در این ویدئو. آنچه او مشاهده شد و شور و شوق فوق العاده ای از خود بسیاری از حامیان” این بیانیه می خواند.

اما بازتوییت شد و در حال حاضر به طور گسترده ای مورد انتقاد است.

کارولینای جنوبی ” تیم اسکات, تنها, سیاه, سناتور جمهوری خواه به نام retweet “غیرقابل دفاع” روز یکشنبه در سی ان ان.

“هیچ سوال وجود دارد او باید آن را بازتوییت کرد و او باید فقط آن را پایین” اسکات گفت: در برنامه دولت از اتحادیه.

بعد, بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد ارائه یک صدای جیر جیر خود را در این موضوع.

“امروز رئیس جمهور به یک تصویری از مردم فریاد” سفید کرد و گفت: آنها ‘،’ درست مثل او پس از Charlottesville. ما در یک نبرد برای روح ملت-و رئیس جمهور برداشت یک طرف. اما اشتباه نکنید: این نبرد پیروز خواهیم شد.”

این ناسزا لادن تصویری, در ضمن مشاهده شده است 6.7 میلیون بار. توییتر سخنگو گفت: آن را نقض نمی کند پلت فرم قوانین در بیان نفرت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل جلوگیری به اتهام ‘قدرت بدون کنترل’…


2:03

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>