محافظه کاران همه بحث در بازسازی بریتانیا زیرساخت Keir Starmer ادعا می کند به عنوان جانسون اعلام مدرسه طرح

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

به عنوان بوریس جانسون تلاش برای راهاندازی مجدد نخست وزیری خود را با وعده به سرمایه گذاری در زیرساخت ها به بریتانیا از coronavirus رکود کار رهبر Keir Starmer صادر کرده است یک هشدار است که رکورد محافظه کار به رهبری دولت بیش از یک دهه بوده است “بحث کثیف, بحث کثیف, بحث به جای ساخت, ساخت, ساخت”.

در تلاش برای حرکت سیاسی تمرکز از Covid بحران به بازیابی آقای جانسون تنظیم شده است در روز سه شنبه اعلام ایجاد یک پروژه با سرعت و گروه ضربت برای سرعت بخشیدن به دهها میلیارد پوند ارزش سرمایه گذاری در راه آهن و جاده و بیمارستان و خانه های بیش از ده سال آینده.

او همچنین اعلام کرد در 10 سال مدارس بازسازی برنامه با بیش از £1bn اختصاص داده شده برای 50 پروژه ها.

اما آقای Starmer پرده برداری کرده است و تحلیل های محافظه کاران’ 10 سال گذشته در قدرت نشان می دهد که هفت نفر از انگلستان و نه مناطق شاهد کاهش سرانه عمومی سرمایه گذاری در طول دوره با تمام مناطق شاهد کاهش در هزینه های سرمایه گذاری هر فرد در بهداشت و آموزش و پرورش.

و او گفت که بسیاری از برنامه های دولت تا به حال موفق به ارائه وعده سرمایه گذاری مانند £2.3 میلیارد استارت خانه ابتکار اعلام کرد در سال 2015 تولید شده است که هیچ ویژگی های جدید.

کار رهبر خواست جانسون به ارتکاب به یک “مسیر بهبودی است که با این نسخهها کار برای کل بریتانیا” اشاره به این که دولت سرمایه گذاری هر فرد در مناطق مانند Yorkshire, East Midlands و جنوب غرب است که کمتر از نیمی از آن در لندن دیده می شود.

“برای بسیاری از کشور های محافظه کاران’ رکورد در ساخت و سرمایه گذاری شده است یک دهه از دست رفته” گفت: آقا Keir.

“بسیار به کرات در برنامه های مانند استارت خانه ابتکار – ساخته شده است که صفر در خانه با وجود داشتن £2.3 میلیارد دلار به آن اختصاص داده شده – به سختی حتی آن را فراتر از آزادی مطبوعات است. این بحث بحث بحث به جای ساخت, ساخت, ساخت.

“ما بازیابی از coronavirus بحران نیاز به مطابقت با مقیاس چالش است. باید آن را ساخته شده بر روی پایه های جامد. آن را به کار برای کل کشور و پایان دادن به بی عدالتی عمیق در سراسر کشور است.

“ما در آستانه یکی از بزرگترین بحرانهای اقتصادی ما تا کنون دیده اند. دولت باید بلافاصله اولویت حفاظت از زندگی و معیشت مردم. به همین دلیل کار کرده است و خواهان بازگشت به کار بودجه است که یک لیزر مانند تمرکز بر روی یک چیز – مشاغل, مشاغل.”

آقای جانسون مدرسه بازسازی برنامه خواهد بود هدفمند در کسانی که در انگلستان که ساختار فیزیکی است که در بدترین شرایط و شامل “قابل توجهی” سرمایه گذاری در شمال و شمال شرق میدلندز. 50 پروژه ها خواهد شد به نام پاییز با کار ساخت و ساز با توجه به شروع در ماه سپتامبر 2021. یکی دیگر از £560m را نسبت به مدرسه تعمیرات در این سال مالی است.

آن را به پیروی از دولت £4.4 میلیارد اولویت مدرسه برنامه سازی است که مرمت و بازسازی مدارس از سال 2014.


آقای جانسون گفت: “همه فرزندان شایسته بهترین شروع ممکن در زندگی – صرف نظر از پس زمینه خود را و یا جایی که آنها زندگی می کنند.

“همانطور که ما به گزاف گویی از همه گیر این مهم است که ما ذخیره کردن پایه برای یک کشور که در آن هر کس این فرصت را به موفقیت با ما نسل جوان جلو و مرکز این ماموریت است.

“عمده این سرمایه گذاری جدید خواهد مطمئن شوید که ما در مدارس و کالج های مناسب برای آینده با امکانات بهتر و با نام تجاری ساختمان های جدید به طوری که هر کودک می شود و در سطح جهانی آموزش و پرورش است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>