Sonos, مرمت, سخنران فروش: دریافت بازی:1 برای $99 – CNET


sonos-play-1-black

Oldie اما goodie این Sonos Play:1 بلندگو در فروش برای $99.


Sonos

مرمت چرخ دنده های با تکنولوژی قدیمی فرسوده مورد استفاده خراشیده و یا فقط به طور کلی آشغال درست است ؟ نه همیشه! برخی از refurbs کاملا به معنای واقعی کلمه خوب به عنوان جدید حق را به گارانتی. مورد در نقطه: Sonos است یک بار دیگر ارائه مرمت Sonos Play:1 بلندگو برای $99کامل 100 دلار تخفیف قیمت اصلی. این موجود در سیاه و سفید تنها; مدل سفید فروخته شده است.

مانند اپل و maelstorm ep out now, Sonos است حق بیمه با نام تجاری با قیمت برای مطابقت با. البته وجود جایگزین های ارزان تر اما برخی از افراد فقط می خواهم که شما می دانید ؟ تخفیف بسیار نادر است به طوری که آنها می آیند در اطراف آن را به ارزش یک نگاه.

Sonos خبره مرمت دنده است برای تمام مفاهیم و اهداف خوبی به عنوان جدید. آن را تمیز تست و بازرسی. آن را بسته بندی شده در یک جعبه با لوازم جانبی جدید. این حمایت با یک سال گارانتی. شما حتی 45 روز گارانتی بازگشت پول و رایگان می گرداند.

اگر شما در حال حاضر آشنا با صف محصول شما می خواهید به انجام مشق شب خود را-شروع با CNET را Sonos Play:1 نقد و بررسی. آن را قطعا یک مدل در Sonos صف (و به اشتباه با Sonos یکی) اما هنوز هم خوب er یکی.

خط پایین: اگر شما می خواهید این, برند, خرید, مرمت-و سریع عمل می کنند چرا که موجودی تمایل به رفتن به سرعت است.

افکار خود را?

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Sonos یکی از بهترین صدایی هوشمند بلندگو شما می توانید…


1:44

در اصل منتشر شده در اوایل این سال است. به روز رسانی به منعکس کننده جدید در دسترس است. حذف تمام شده جایزه معامله است.


بیشتر بخوانید: آخرین Sonos, کوپن

CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن پاسخ در پرسش و پاسخ ما صفحه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>