مدارس بازگشایی: گروه های سال ممنوع از اختلاط تحت برنامه ای برای بزرگ ‘مگا حباب’ از دانش آموزان

سال تمام گروه ها ممنوع می باشد از مخلوط کردن تحت برنامه های عظیم ‘مگا حباب های حاوی صدها نفر از دانش آموزان انتظار می رود به بعد اعلام می شود در این هفته.

کل مدرسه متوسطه سال خواهد بود از هم جدا شده با شروع و پایان زمان و بدون تماس در زمین بازی تحت هدایت طراحی شده اجازه می دهد تا مدارس دوباره باز به طور کامل در ماه سپتامبر.

تا هشت کلاس 30 دانش آموزان هر یک می تواند نگه داشته و در همان محافظ “حباب” در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

مدارس نیز می تواند هشدار داد که ممکن است آنها را به تمرکز بر روی دانش آموزان اجازه می دهد به عقب در افراد مانند ریاضی و زبان انگلیسی پس از مستند و کامل برنامه درسی ممکن است تا سال آینده به مدت تابستان است.

برخی از دانش آموزان نیز می تواند به کاهش برخی از GSCE افراد در مجموع به آنها اجازه می دهد برای رسیدن به نمرات بهتر در ‘دروس’.

هدایت است و انتظار می رود مجموعه توسط گاوین Williamson, وزیر آموزش و پرورش در اواخر این هفته.

آقای ویلیامسون تحت فشار شدید برای همه کودکان در انگلستان بازگشت و در مدرسه سپتامبر و پس از آن دولت مجبور شد به U-نوبه خود در نظر دارد تا آنها را در کلاس درس قبل از پایان ترم تابستان.

پیشنهاد شد برای اولین بار گزارش شده توسط HuffPost سایت.

این تصور مدارس نیز گفت: آنها را به ادامه تعامل با بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی سیستم که کل کلاس یا گروه در سال می تواند به خانه فرستاد اگر یک دانش آموز آزمایش مثبت برای Covid-19.

وزیران قابل درک هستند به این باور است که والدین باید به ایده استفاده از کوچکتر ‘حباب’ در مدارس و که این ایده می تواند برای کمک به همه دانش آموزان به مدرسه بازگشت در ماه سپتامبر.

حدود 1.5 میلیون دانش آموز در حال حاضر در مدرسه پس از وزرا اعلام کرد که برخی از گروه های سال می تواند بازگشت.

همچنین گزارش شده است که مدارس خواهد بود توصیه می شود وجود دارد بدون نیاز اجتماعی فاصله برای دانش آموزان مدارس ابتدایی, در حالی که کسانی که در ثانویه خواهد بود هدایت به اقامت 1 متر جدا از یکدیگر اگر چه نه در همه زمان ها.

معلمان نیز توصیه می شود باقی می ماند 2 متر دورتر از دانش آموزان صرف نیست بیشتر از 15 دقیقه با هر دانش آموز است اما نه سایش پوشش صورت از آنجا که آنها تداخل با آموزش.

این سایت همچنین گزارش داد که کودکان گفته می شود به صورت همان جهت نشستن نیست در دایره جداول.

در آخر هفته بوریس جانسون تایید او می خواست آن را به صورت اجباری دوباره از ماه سپتامبر برای فرستادن کودکان به مدرسه است. بسیاری از والدین که تا کنون تصمیم به فرستادن کودکان خود به مدرسه میان و نگرانی از گسترش این بیماری است.

این قابل درک است این طرح دیده می شود HuffPost شد یک فرم از پیش نویس است. نهایی هدایت منتشر خواهد شد این هفته, منابع, گفت:.

کارشناسان هشدار می دهند که بسیاری از کودکان در حال سقوط پس از هفته خارج از کلاس درس. نیز وجود دارد نگرانی در مورد چگونه اقتصاد مقابله خواهد کرد اگر پدر و مادر همچنان باید به حقه بازی کار روز خود را با زمان مراقبت از کودکان.

آقای ویلیامسون گفت LBC که جریمه شد و یک گزینه برای پدر و مادر که کودکان نمی بازگشت به مدرسه.

“مگر اینکه دلیل خوبی برای عدم حضور پس از آن ما خواهد شد و به دنبال این واقعیت است که ما می تواند اعمال جریمه در خانواده اگر آنها نمی فرستادن فرزندان خود بازگشت,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>